Avto.pro 7:1 FC FIESTA Жемчужина 11:1 Олімп (с. Вигода) Neos 1:6 ФК Аристократ

3 Фурнік 3 5 1.67

1 Журенко 4 3 0.75
2 Кравець 4 2 0.5
2 Цихач 4 2 0.5

Визначна подія сталася в начебто непримітному поєдинку столичної Суперліги «Фокстрот ГК» – FC Vtoris, в якому «лиси» в послабленому складі не змогли дати бій «переробникам», поступившись з рахунком 2:9. Річ

Читати

У чемпіонаті Одеси цього сезону точитиметься запекла боротьба за золото – це точно. А серед претендентів на титул, про що можна з упевненістю казати вже нині, будуть не тільки зимовий

Читати

Дорогі друзі! Сьогодні ми всі відзначаємо Всесвітній день футболу, з чим вітаємо всіх вас і всіх нас! Всеукраїнський турнір з футболу 5х5 «В9ку» існує вже не перший рік, постійно розвиваючись та

Читати

Його знають всі, хто цікавиться справами турніру «В9ку». Ця людина виступає в чемпіонаті не перший рік і навіть «напрацювала» на прізвисько завдяки своїй фантастичній грі на останньому рубежі. Звісно, мова

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Торнадо» 4:3 «Сокіл» Практично кожен матч п‘ятого ігрового дня Суперліги Львова подарував уболівальникам неймовірну напругу та справжню палітру позитивних емоцій від високого градусу боротьби, продемонстрованого командами на футбольному майданчику.

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Патрульна поліція» 3:3 «ХНА-Плаверс» Владислав Щеглов та Бадрі Гогохія стали авторами забитих м’ячів у першому таймі, тим самим здобувши для «Патрульної поліції» непогану перевагу – 2:0. По перерві картинка

Читати

МАТЧ ТУРУ. Avto.pro 3:2 «Жемчужина» Ці команди перед стартом сезону вважалися одними з головних претендентів на перемогу в Суперлізі. У минулому турі вони синхронно втратили залікові бали, і без того принципова

Читати

МАТЧ ТУРУ. Turbo 3:5 ФК «Авіаліга» Матч, який повинен був розколоти квартет лідерів відбіркової групи D, цілком виправдав своє звання центрального в турі. Разом тим, у першому таймі глядачі побачили всього

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC Troya 5:4 Partstore Уже на третій хвилині матчу Partstore вели в рахунку – 2:0. Здавалося, що команда зробила необхідний заділ, щоби в подальшому грати з комфортною перевагою,