Gladiators 8:2 KVA2 Одеса-мама 5:0 ТК-Групп ГИК 14:2 МФК Ніка-Пласт

3 Зубко 8 10 1.25

1 Цихач 10 9 0.9
2 Павлов 5 8 1.6
3 Кравець 7 8 1.14

МАТЧ ТУРУ. Playtech 3:1 FC Drive Цей матч дуже довго чекали, тому що в ньому зійшлися два претенденти на трон, конкуренти в суперечці за чемпіонство. Кращими стартовій позиції мав Playtech, однак

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Кривбас-Цемент» 3:3 «39» Ніхто такого не чекав, але матч між цими командами став самим цікавим та видовищним у третьому турі Суперліги. Номінальні гості після ганебного дебюту та поразки з

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Енергія» 2:2 «Комфорт Таун» На перший погляд могло здатися, що «енергійні» вже не мали шанси на медалі, однак треба було придивитися уважніше, і тоді би побачили, що колектив ще

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Нікос» 5:4 Kyiv United Kyiv United не вразив хорошим збором, хоч результат багато що важив. «Нікос» мав кращий, і гру команда показувала таку, що не помітно було, що це

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Getman Kyiv 1:2 АФК «НК» Рівно половина матчів туру завершилася з рахунком 2:1, ще один – 1:1, тож самі розумієте, наскільки рівною була боротьба, де один гол міг

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Dominus 4:2 AFC Staff+ FC Dominus мусив взяти три очки. Узяв з перших хвилин в облогу володіння AFC Staff+. Почин зробив Ілля Гамбаров на сьомій хвилині, коли всі

Читати

МАТЧ ТУРУ. Gladiators 8:2 KVA2 У цьому турі, на жаль, було зіграно лише два матчі із запланованих трьох поєдинків, і в обох інтрига померла доволі швидко та безнадійно. Але ми все

Читати

МАТЧ ТУРУ. DragonsAutoSchoolTalisman 0:3 Mustang Taxi Сонячного та досить спекотного травневого дня вийшли на поле Mustang Taxi та DragonsAutoSchoolTalisman з єдиним на двох наміром – перемогти. Гра – найвищого рівня, гідна

Читати

МАТЧ ТУРУ. Carleone-VPK_Group 1:4 «Ібіс» «Матч-бол», як охрестив його коментатор Вадим Коробенко. Перемога робить «Ібіс» чемпіоном, але на шляху до мети шалений дебютант Carleone-VPK_Group, який мчить до нагород першості. «Автомобілісти» з