FC FIESTA 1:4 FC UnReal Avto.pro 1:6 Neos ФК Аристократ 6:4 Жемчужина

1 Кравець 7 8 1.14
2 Чумак 4 6 1.5
3 Журенко 6 6 1

1 Чайкін Роман

Один з найцікавіших і найбойовитіших матчів у Лізі перспективи В порадував інтригою – FC Goodfellas вели 3:0, на що AFC Flagman відповів камбеком – 3:3. А ще здивував тим, що

Читати

МАТЧ ТУРУ. Turbo 5:3 WinWinCars Чемпіонські амбіції «автомобілістів» вже в першому ж турі наштовхнулися на таку ж саму жагу до перемог від «потужних». У першому таймі глядачі побачили лише один забитий

Читати

МАТЧ ТУРУ. Ajax 4:7 ФК «Фаворит» Найбільше занепокоєння, враховуючи кваліфікацію, у вболівальників номінальних господарів викликав збір команди. Лише два гравці на заміні не віщували нічого доброго, але ж і суперник мав

Читати

Новачок чемпіонату «В9ку» ФК «Авіаліга» продовжує приємно вражати. Колектив вдало пройшов відбір, який було розпочато перемогою з рахунком 13:0, після чого вони «отримали по шапці», щоби не зазнавалися, а згодом

Читати

МАТЧ ТУРУ. ST Wood 2:1 Rastafari В основному турнірі Ліги Gold на ST Wood, як на одному з фаворитів змагань, лежить висока відповідальність – відтепер легкого життя команді годі й чекати

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Троя» 6:3 Generals Було помітно, що всі учасники Вищої ліги скучили за футболом, адже результативність футболу і драматизм на полях «В9ку АренА» просто-таки захоплювали. За таких умов

Читати

У стартовому турі другого кола Вищої ліги Києва ФК «Троя» піднесла доволі гучний сюрприз, у шикарному стилі здолавши беззаперечного лідера першості Generals, котрий міг похизуватися найнадійнішою обороною в лізі, з

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Sorry Бабушка 6:4 АФК «Миротворець» Після того як у звітному поєдинку було зіграно трохи більше 30-ти хвилин, не спадало на думку, що він може потрапити в номінацію «матч

Читати

FC Dominus з перемоги розпочав виступи в Лізі D, з рахунком 2:1 здолавши Cash Point, з яким він, до речі, зустрічався на відбірковому етапі – і тоді поступився 0:8. Ми