Мини футбол LIVE V9KY
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
SELECT Eldorado Европав Фаворит Спорт
Колонки Полиграфия Buffalo 99 - ресторан Фаворит Спорт
Футбол Vuso

Никос (м. Київ) 1:3 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) Champ (м. Одеса) 2:1 ФК Альянс (м. Бровари) New Tone (м. Одеса) 2:1 PVM (м. Харків) VUSO (м. Київ) 1:0 ФК Альянс (м. Бровари) МФК Молода Гвардія (м. Одеса) 2:3 New Tone (м. Одеса) PVM (м. Харків) 8:0 Никос (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) PVM (м. Харків) 5:1 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) New Tone (м. Одеса) 6:1 Никос (м. Київ) ФК Альянс (м. Бровари) 5:2 Ботев (с.Задунаевка) Ботев (с.Задунаевка) 0:12 VUSO (м. Київ) FC Faithful Friends (м. Одеса) 1:2 АЛЗО (м. Харків) Ботев (с.Задунаевка) 0:5 Champ (м. Одеса) FC DOMINUS (м. Київ) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 1:2 МФК «Горняк» (м. Київ) ФК Піраміда (м. Ржищев) 2:5 1000 (м. Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) 1:2 FC Faithful Friends (м. Одеса) АЛЗО (м. Харків) 4:0 FC DOMINUS (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 3:2 Ника Пласт (м. Одеса) МФК «Горняк» (м. Київ) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) FC Faithful Friends (м. Одеса) 2:1 FC DOMINUS (м. Київ) АЛЗО (м. Харків) 1:2 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) МФК «Горняк» (м. Київ) 0:0 1000 (м. Черкаси) New Tone (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:4 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 2:0 МФК «Горняк» (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 1:5 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 0:1 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 5:0 АЛЗО (м. Харків) PVM (м. Харків) 2:0 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя)


Таблиця

і о
1ФК Аристократ1023
2Neos1021
3Жемчужина1013
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Юров 10 12 1.2
2 Плащун 5 10 2
3 Зубко 8 10 1.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Цихач 10 9 0.9
2 Павлов 5 8 1.6
3 Кравець 7 8 1.14
дивитись

Дискваліфікація

дивитись

LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 1 FC Talisman 11 : 3 FC Soccer
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 3 ФК «Троя» 3 : 6 «Ібіс»
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 2 тур 21 Липня 12:10 1 ФК Фурніком VS ФК "Joga Bonito"
Київ 2 тур 21 Липня 12:35 3 ФК Кварцит VS «Шулявка Юнайтед»
Київ 2 тур 21 Липня 13:00 1 JYSK VS OLX B2B
Київ 2 тур 21 Липня 13:25 3 МФК Филлер VS Park Lakers Team
Київ 2 тур 21 Липня 13:50 1 Hammers VS AFC EVRAZTRADE
Київ 2 тур 21 Липня 14:15 3 ПБФ VS AFC STAFF+
Київ 2 тур 21 Липня 14:40 1 «Дракони» VS ФК Фаворит
Київ 2 тур 21 Липня 15:15 3 MFC Athletic VS Центральний офіс
Київ 1 тур 21 Липня 15:40 1 FC Soccer VS ФК Донецк
Київ 2 тур 21 Липня 16:05 3 ФК Талан VS Partstore
Київ 2 тур 21 Липня 16:30 1 БФ "Товариство разом за життя" VS VUSO
Київ 2 тур 21 Липня 16:55 3 «Прем’єр Палац» VS Крилья Донбасса
Київ 2 тур 21 Липня 17:20 1 BarbershopGC VS МФК "Старая Гвардия"
Київ 2 тур 21 Липня 17:55 3 AVIS VS FC DOMINUS
Київ 2 тур 21 Липня 18:20 1 Парі-Матч VS FC Pegas
Київ 2 тур 21 Липня 18:45 3 МаксБудЕнерго VS Інтергал-Буд
Київ 1 тур 21 Липня 19:10 1 ФК ВИЯР VS АФК НК
Київ 2 тур 21 Липня 19:35 3 Salateira VS Оболонь
Київ 2 тур 21 Липня 20:00 1 НПУ "Десна" VS «Любі Друзі»
Київ 2 тур 21 Липня 20:25 3 MFC Ataman VS Deportivo
Київ 2 тур 21 Липня 20:50 1 2D VS «Маттерхорн»
Київ 2 тур 21 Липня 21:15 3 Никос VS FC Getman Kyiv
Київ 2 тур 22 Липня 10:30 1 ФК Металлист-Киев VS Underdog
Київ 2 тур 22 Липня 10:55 3 TURBO VS FC Messa
Київ 2 тур 22 Липня 11:20 1 AFC Miners VS Rastafari
Київ 2 тур 22 Липня 11:45 3 Mustang Taxi VS AFC San Grano
Київ 2 тур 22 Липня 12:10 1 Ikarus VS FC Olymp
Київ 2 тур 22 Липня 12:35 3 АФК «Хунта» VS Check Point
Київ 2 тур 22 Липня 13:00 1 Ajax VS АГРОСЕМ
Київ 2 тур 22 Липня 13:25 3 ФК Авіаліга VS FC Vtoris+
Київ 2 тур 22 Липня 13:50 1 ФК «Троя» VS FC Soccer
Київ 2 тур 22 Липня 14:15 3 КБТ VS «Бандерлона»
Київ 2 тур 22 Липня 14:40 1 «Скіф» VS МФК "Рух"
Київ 2 тур 22 Липня 15:15 3 Rocket Power VS Generals
Київ 2 тур 22 Липня 15:40 1 Eldorado VS AFC Staff
Київ 2 тур 22 Липня 16:05 3 Wolves VS «Ібіс»
Київ 2 тур 22 Липня 16:30 1 S.K.I.L.L. VS FC Goodfellas
Київ 2 тур 22 Липня 16:55 3 Restorator VS FC Binotel
Київ 2 тур 22 Липня 17:20 1 WinWinCars VS «Віді-трейд»
Київ 2 тур 22 Липня 17:55 3 Profit VS FC Talisman
Київ 2 тур 22 Липня 18:20 1 ФК Донецк VS Фокстрот
Київ 2 тур 22 Липня 18:45 3 Перун VS АФК «Миротворець»
Київ 2 тур 22 Липня 19:10 1 Playtech VS МФК «Горняк»
Київ 2 тур 22 Липня 19:35 3 FC Sorry Бабушка VS «Укрелітцентр»
Київ 2 тур 22 Липня 20:00 1 Playtika VS AFC Sparta
Київ 2 тур 22 Липня 20:25 3 MFC Donbasenergo VS FC Vtoris
Київ 2 тур 22 Липня 20:50 1 Креди Агриколь Банк VS МФК "Рваний Кед"