Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Buffalo 99 - ресторан Футбол Колонки Фаворит Спорт
Фаворит Спорт SELECT Европав Eldorado
Vuso Полиграфия

Никос (м. Київ) 1:3 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) Champ (м. Одеса) 2:1 ФК Альянс (м. Бровари) New Tone (м. Одеса) 2:1 PVM (м. Харків) VUSO (м. Київ) 1:0 ФК Альянс (м. Бровари) МФК Молода Гвардія (м. Одеса) 2:3 New Tone (м. Одеса) PVM (м. Харків) 8:0 Никос (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) PVM (м. Харків) 5:1 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) New Tone (м. Одеса) 6:1 Никос (м. Київ) ФК Альянс (м. Бровари) 5:2 Ботев (с.Задунаевка) Ботев (с.Задунаевка) 0:12 VUSO (м. Київ) FC Faithful Friends (м. Одеса) 1:2 АЛЗО (м. Харків) Ботев (с.Задунаевка) 0:5 Champ (м. Одеса) FC DOMINUS (м. Київ) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 1:2 МФК «Горняк» (м. Київ) ФК Піраміда (м. Ржищев) 2:5 1000 (м. Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) 1:2 FC Faithful Friends (м. Одеса) АЛЗО (м. Харків) 4:0 FC DOMINUS (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 3:2 Ника Пласт (м. Одеса) МФК «Горняк» (м. Київ) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) FC Faithful Friends (м. Одеса) 2:1 FC DOMINUS (м. Київ) АЛЗО (м. Харків) 1:2 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) МФК «Горняк» (м. Київ) 0:0 1000 (м. Черкаси) New Tone (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:4 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 2:0 МФК «Горняк» (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 1:5 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 0:1 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 5:0 АЛЗО (м. Харків) PVM (м. Харків) 2:0 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя)


Таблиця

і о
1ФК Аристократ1023
2Neos1021
3Жемчужина1013
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Юров 10 12 1.2
2 Плащун 5 10 2
3 Зубко 8 10 1.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Цихач 10 9 0.9
2 Павлов 5 8 1.6
3 Кравець 7 8 1.14
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


2018-04-12 10:11:32

У PVM ціль завжди лише одна – перше місце!

Ще напередодні старту в зимовому харківському PVM гучно заявив про бажання виграти головний трофей – мовляв, саме для цього ми й прийшли сюди. Це не порожні слова від команди, яка втратила лік виграним турнірам, а саме цього трофею їй бракувало.

Слова не розходилися з ділом. PVM, який уже був володарем Кубка Харкова «В9ку», переконливо пройшов турнірну дистанцію в чемпіонаті, здобувши перемоги в усіх без виключення матчах. Чемпіонство не викликало сумніву. Ба більше, за той короткий проміжок часу, що минув після завершення першості, команда виграла ще два трофеї місцевого рівня!

Однак вирішальна спроба ледь не зірвалася через те, що не вдавалося зібрати склад для поїздки в Київ. Існували побоювання, що PVM взагалі не зможе взяти участь в Кубку України «В9ку». Проте він приїде – з єдиною метою – стати тріумфатором!

Склад, за словами капітана Олександра Кравченка (сам він, до речі, не допоможе команді), буде неповним, однак це ніколи не заважало колективу здобувати перемогу за перемогою… Втім, як він переконує, команда налаштована лише на те, щоби забрати головний приз собі.

А в чому секрет успіху Олександр Кравченко відверто зізнався, коли ми проводили опитування про те, як побудувати справді успішний клуб.

«Щоби стати такими успішними, як ми, найголовніше, що потрібно, – це хороше фінансування. Коли команду було створено, за неї виступали працівники фірми, але коли розігралися апетити, коли вирішили здобувати дійсно високі результати, зайнялися справою серйозно. Президент клубу фінансовими вливаннями спромігся це зробити.
Звісно, що тренер потрібен, якщо завдання високі, необхідний стабільний тренувальний процес. Колектив розвивався поступово: взяли трьох звідти, трьох звідти... Ми дивимося за всіма аматорськими турнірами, а самі беремо участь одразу в кількох змаганнях – і всюди і завжди перші!
Коли потрібне посилення, це обговорюється президентом, тренером і капітаном, після чого приймається колегіальне рішення. За нас виступають найкращі гравці з Харкова, але й в інших командах є чимало висококласних виконавців, за якими ми уважно слідкуємо.
Ціль завжди одна – тільки перше місце! Наш клуб виріс настільки, що ми вже брали участь в Кубку України з футзалу, а в планах є перехід на професійні рейки – хочемо спробувати сили в Першій лізі. Звісно, що це легше сказати, ніж зробити, бо в такому разу фінансування потрібно буде збільшити в рази, адже вимоги на професійному рівні значно вищі».

Зауважимо, що першими двома суперниками PVM у групі стануть «Металург» з Кривого Рогу та ФК «Аристократ» з Одеси.

Автор: Віктор Петрушов