Новини турніру

(098)427-71-85
Колонки Vuso Buffalo 99 - ресторан Вияр
Фаворит Спорт Европав Футбольная экипировка SELECT
Фаворит Спорт Футбол

Gladiators 8:2 KVA2 Одеса-мама 5:0 ТК-Групп ГИК 14:2 МФК Ніка-Пласт


Таблиця

і о
1ФК Аристократ1023
2Neos1021
3Жемчужина1013
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Юров 10 12 1.2
2 Плащун 5 10 2
3 Зубко 8 10 1.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Цихач 10 9 0.9
2 Павлов 5 8 1.6
3 Кравець 7 8 1.14
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-11-20 12:05:47

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». Відбірковий етап. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. ФК «Групіровка» 9:10 Star Lions
Ми підозрювали, що вирішальний тур буде жарким і непередбачуваним, проте ніхто й гадки не мав, що все буде настільки феєрично. Попри такі поєдинки «гігантів», як «Галицька здоба» – МФК «Княжий Ринок», Prosto Render – МФК «Львівські Резерви» та багато інших зупинили вибір на цій грі. Цей матч ми запам'ятаємо надовго. За волю до перемоги, за характер, за сили, які поклали гравці матчу задля перемоги. За рахунок врешті-решт – 9:10! Результат у цій зустрічі змінювався кожної хвилини, гра проходила на неймовірних швидкостях, кожна атака несла небезпеку. Звичайно, шкода «Групіровку», оскільки важко програвати, забивши дев’ять голів! Але їм не варто опускати руки, вони показали характер і завершили виступи у своїй відбірковій групі з високо піднятою головою. Також привітаємо «зіркових левів» з нелегкою перемогою. А обом командам подякуємо за прекрасне шоу, яке вони нам продемонстрували.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Марян Маринюк (МФК «Княжий Ринок»)
Звичайно, три голи в матчі третього туру не є вершиною результативності, проте не забуваємо, що ці м’ячі було забито у ворота «Галицької здоби». А це вам не абищо!
ОДИН У ПОЛІ ВОЇН. Сергій Тригубець («Галицька здоба»)
Не рідкість, коли у матчі забиває лише один гравець з команди, проте коли він це робить тричі, та ще й у ворота «Княжого Ринку», це заслуговує на оплески.
БОМБАРДИР ТУРУ. Олексій Городний («Групіровка»)
Бомбардиром гравцем туру стає гравець команди «Групіровка» Олексій Городний (на фото). Не зважаючи на поразку своєї команди, він забив більше половини загальнокомандних голів – п'ять з дев’яти! Не знаємо, як би було без цього гравця, але знаємо єдине – бомбардиром туру стає саме він.
ВОРОТАР ТУРУ. Василь Радь (LTM)
Не просте життя у воротаря...  А ще й у футзалі, а ще й в команди, яка не може зібратись силами. яскравим прикладом є воротар команди LTM. Бажаємо команді надихнутись граю свого воротаря та показувати гру, гідну рівня свого капітана.

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Фортуна» 5:1 «Торнадо»
Нелегко було в останніх матчах «стихійним»... У попередньому турі вони ледь здолали LTM, на цей раз суперник не дав жодних шансів.
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. АФК «Леви»
Юні «левенята» не змогли продемонструвати характер, щоб вийти на останню гру відбору, хоч і відомо, що їхній рівень занадто низький для турніру «В9ку».

ЗАГАЛЬНИЙ ПІДСУМОК. У результаті вирішального туру до еліти потрапляють такі команди: МФК «Княжий Ринок», «Галицька здоба» (група А), Dreamteam, Star Lions (група В), FC Status , Prosto Render (група C), «Фортуна», «Торнадо» (група D), «Леви», «ФК Арсенал» (група Е).

Автор: Павло Мікуш