2 Цихач 4 2 0.5

2017-12-07 10:46:06

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Запоріжжя «В9ку». 6 тур

МАТЧ ТУРУ. «Патрульна поліція» 3:3 «ХНА-Плаверс»
Владислав Щеглов та Бадрі Гогохія стали авторами забитих м’ячів у першому таймі, тим самим здобувши для «Патрульної поліції» непогану перевагу – 2:0. По перерві картинка на майданчику дещо змінилися – почали нарощувати свою атакуючі потужності «ХНА-Плаверс», з кожним разом створюючи все більш небезпечні гольові нагоди. Однак забили знову «поліцейські» – Володимир Шека на 34-й хвилині зробив рахунок 3:0, і здавалося, що господарі вже свого не відпустять. Проте буквально кілька секунд потому Олександр Фомін забив перший гол свого клубу, а через дві хвилини він вже оформив дубль і тим самим відновив паритет у зустрічі, бо між цими голами встиг відзначитися і Дмитро Єсаулов. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 3:3.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Фомін («ХНА»-Плаверс»)
М’ячі, забиті Олександром, важко переоцінити, адже саме влучні постріли цього гравця дозволили «ХНА-Плаверс» врятувати матч, в якому вони поступалися 0:3. Загалом вся команда добре проявила себе у звітному поєдинку, особливо наприкінці матчу, але ж останнє слово залишилося все-таки за «десяткою» клубу!

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віталій Отрішко («Патрульна поліція»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Єсаулов («ХНА-Плаверс»)
КАМБЕК ТУРУ. «Патрульна поліція» 3:3 «ХНА-Плаверс» (з рахунку 3:0)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Титан» 0:6 «Легіон»