Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Buffalo 99 - ресторан Eldorado SELECT
Европав Фаворит Спорт Футбол Колонки
Полиграфия Vuso

Никос (м. Київ) 1:3 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) Champ (м. Одеса) 2:1 ФК Альянс (м. Бровари) New Tone (м. Одеса) 2:1 PVM (м. Харків) VUSO (м. Київ) 1:0 ФК Альянс (м. Бровари) МФК Молода Гвардія (м. Одеса) 2:3 New Tone (м. Одеса) PVM (м. Харків) 8:0 Никос (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) PVM (м. Харків) 5:1 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) New Tone (м. Одеса) 6:1 Никос (м. Київ) ФК Альянс (м. Бровари) 5:2 Ботев (с.Задунаевка) Ботев (с.Задунаевка) 0:12 VUSO (м. Київ) FC Faithful Friends (м. Одеса) 1:2 АЛЗО (м. Харків) Ботев (с.Задунаевка) 0:5 Champ (м. Одеса) FC DOMINUS (м. Київ) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 1:2 МФК «Горняк» (м. Київ) ФК Піраміда (м. Ржищев) 2:5 1000 (м. Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) 1:2 FC Faithful Friends (м. Одеса) АЛЗО (м. Харків) 4:0 FC DOMINUS (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 3:2 Ника Пласт (м. Одеса) МФК «Горняк» (м. Київ) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) FC Faithful Friends (м. Одеса) 2:1 FC DOMINUS (м. Київ) АЛЗО (м. Харків) 1:2 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) МФК «Горняк» (м. Київ) 0:0 1000 (м. Черкаси) New Tone (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:4 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 2:0 МФК «Горняк» (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 1:5 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 0:1 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 5:0 АЛЗО (м. Харків) PVM (м. Харків) 2:0 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя)


Таблиця

і о
1ФК Аристократ1023
2Neos1021
3Жемчужина1013
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Юров 10 12 1.2
2 Плащун 5 10 2
3 Зубко 8 10 1.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Цихач 10 9 0.9
2 Павлов 5 8 1.6
3 Кравець 7 8 1.14
дивитись

Дискваліфікація

дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Цапок
Дмитро

ФК Аристократ

8 тур8 тур8 тур

Петраш
Дмитро

ФК Аристократ

8 тур1 тур

Генчу
Андрій

ФК Аристократ

8 тур9 тур1 тур

Мацкул
Олександр

FC UnReal

7 тур9 тур

Павлов
Сергій

Neos

6 тур7 тур

Расулов
Віталій

Жемчужина

8 тур9 тур

Восканов
Степан

Neos

10 тур

Жданов
Іван

Avto.pro

8 тур

Ковальчук
Денис

Жемчужина

7 тур

Комісаров
Олег

Жемчужина

6 тур

Кушнір
Юрій

Avto.pro

4 тур

Лимзаєв
Артем

Avto.pro

5 тур

Матвієнко
Владислав

Avto.pro

3 тур

Миза
Юрій

Neos

9 тур

Ткаченко
Генадій

Жемчужина

9 тур

Христенко
Володимир

FC UnReal

10 тур

Цихач
Сергій

Жемчужина

3 тур