(093)273-57-67
Укркубок Soccer Футбол Parimatch
Seco Фурніком Parimatch Віді-Трейд
Вияр

Vartis 6:1 AFC Wintel «Фокстрот» 3:2 «Бандерлона» Astound 10:2 Abilardo «Никос» 5:1 «Комфорт Таун» ФК «Металіст-Київ» 3:2 Olympic private club «Любі друзі» 2:7 FC United МФК «Филлер» 1:5 «Київ НКС» Ф-Енерджи 5:1 Kyiv United FC Endorphine 5:4 «Пироговая Николай»

ФТ Геркулес VS FC Goodfellas

Перестрілка в першому таймі завершилася на користь ФТ «Геркулес» і – 4:3. Однак упродовж останніх хвилин поєдинку «славні хлопці» відзначилися п’ять разів, на що «герої» відповіли лише одного разу… Олександр Москалюк, капітан ФТ «Геркулес»: «Насправді, все нормально, але жахлива провальна кінцівка призвела до поразки. Причин на те було декілька: безповідповідальність окремих гравців, сильний опонент, наша психологічна втома, та й результат ніякої ролі вже не грав. Вирішальним став момент, коли ми за рахунку 4:5 пропустили ще – наш футболіст загрався, і його помилка дорого коштувала команді. А загалом якість гри в нашому виконанні була хороша – може, це взагалі був найкращий перший тайм за весь сезон. Настрій хороший, ми не засмутилися. Найголовніше те, що вдалося добре підготуватися на наступний сезон і, по суті, виконати всі поставлені завдання». Максим Міняйло капітан FC Goodfellas: «Судячи з таблиці – могли би й краще виступити. Були епізоди, коли очки недобирали, з тим же «Лаціо», наприклад. Але як для першого турніру – непогано. Ця перемога позитивний заряд принесла – результат не давив, ми, хоч і програвали, відчували, що могли додати. Так і сталося. Будемо далі грати – підемо в відбір. Суддівство викликало багато питань – один з арбітрів явно номер відбував… А от що справді сподобалося останнім часом – так це коментатор Вадим Коробенко, який працював в другій половині першості. З його коментарем дуже цікаво передивлятися матчі».