Полиграфия Европав Футбол

Noosphere 3:6 ФК Нікма FC Jet 2:7 Титан МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 16:5 Ураган ХНА-ПЛАВЕРС 12:2 РОДЖЕРС Легіон 1:1 Патрульна Поліція

1 Джебаров Богдан

МАТЧ ТУРУ. «Легіон» 1:1 «Патрульна поліція» Найбільше інтриги цього вікенду шанувальникам футболу подарувало саме звітне протистояння. Перед звітним туром клуби мали у своєму активі по чотири вікторії, тож команди грали на

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Патрульна поліція» 3:3 «ХНА-Плаверс» Владислав Щеглов та Бадрі Гогохія стали авторами забитих м’ячів у першому таймі, тим самим здобувши для «Патрульної поліції» непогану перевагу – 2:0. По перерві картинка

Читати

Костянтиновича поважають в Запоріжжі – неодноразово доводилося чути про це від гравців і капітанів команд, які виступають в чемпіонаті «В9ку». Але він залишається «поза кадром», хоча його зусилля відчуваються майже

Читати

МАТЧ ТУРУ. «ХНА-Плаверс» 4:5 «Легіон» За своєю інтригою звітний поєдинок перевершив навіть протистояння двох лідерів – «Запоріжсталі» та «Патрульної поліції». Господарі ще до середини стартової двадцятихвилинки повели з різницею у два

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Поехали с нами» 4:7 ФК «Нікма» У програмі четвертого туру запорізької Суперліги було відразу два поєдинки, які цілком заслуговували на статус центрального d звітному ігровому дні. Мов йде, в

Читати

МАТЧ ТУРУ. Noosphere 3:4 «Патрульна поліція» Після неймовірної вольової перемоги над «ХНА-Плаверс» справи в «Ноосфери» пішли на спад. Проте, поразка від «Легіону» в попередньому турі та надзвичайно прикра втрата трьох очок

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Легіон» 5:2 Noosphere У першому турі обидва новачки запорізької Суперліги здобули дебютні звитяги, а вже в звітному протистоянні другого ігрового дня їм довелося помірятися силами між собою. І насправді,