Мини футбол LIVE V9KY
Футбол Европав Полиграфия Бастион. Спорт бар

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 6:3 Легіон ХНА-ПЛАВЕРС 2:1 Титан Noosphere 4:0 РОДЖЕРС FC Jet 3:3 Ураган ФК Нікма 7:5 Поехали с нами


Таблиця

і о
1МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ1339
2Патрульна Поліція 1334
3ФК Нікма1433
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Катан 9 25 2.78
2 Пазюк 11 22 2
3 Лумпов 12 22 1.83
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Темченко 13 19 1.46
1 Рибалка 13 19 1.46
2 Тимофєєв 10 18 1.8
дивитись

Дискваліфікація

1 Вакула Андрій
дивитись


LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 14 тур 18 Лютого 11:40 1 ФК Талан 4 : 2 Generals
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 6 тур 24 Лютого 17:30 2 Торнадо VS Оболонь
Київ 6 тур 24 Лютого 20:30 3 AFC «Flagman» VS Indigo project
Київ 15 тур 25 Лютого 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS АФК «Миротворець»
Київ 7 тур 03 Березня 13:00 3 ФК Родос VS LP Team
Київ 7 тур 03 Березня 13:50 3 «Шулявка Юнайтед» VS Uptown
Київ 7 тур 03 Березня 14:35 1 FC Pegas VS MFC Ataman
Київ 7 тур 03 Березня 14:40 3 КЗПТО-2 VS FC Goodfellas
Київ 7 тур 03 Березня 15:00 2 Salateira VS Unity
Київ 7 тур 03 Березня 15:25 1 «Прем’єр Палац» VS MFC Athletic
Київ 7 тур 03 Березня 15:30 3 Indigo project VS ФК Металлист-Киев
Київ 7 тур 03 Березня 15:50 2 Кристал VS УкрЕлітЦентр 2
Київ 7 тур 03 Березня 16:15 1 "Миротворець OldBoys" VS AFC Sparta
Київ 7 тур 03 Березня 16:20 3 V.S.P VS AFC Lazio
Київ 7 тур 03 Березня 16:40 2 AFC Troya VS Торнадо
Київ 7 тур 03 Березня 17:05 1 Мустанг VS Казакі
Київ 7 тур 03 Березня 17:10 3 Телеканал Футбол 1,2 VS Ан Нур
Київ 7 тур 03 Березня 17:30 2 ПБФ VS Hurricane
Київ 7 тур 03 Березня 17:55 1 Cash Point VS SC Olympia Sport
Київ 7 тур 03 Березня 18:00 3 АФК НК VS Монолит-ST Wood
Київ 7 тур 03 Березня 18:20 2 ФК Одесcа VS «Авентин»
Київ 7 тур 03 Березня 18:45 1 Київ Біо Клімат VS Mustang Taxi
Київ 7 тур 03 Березня 18:50 3 FC Wings VS Никос
Київ 3 тур 03 Березня 19:10 2 SC Olympia Sport VS Hurricane
Київ 7 тур 03 Березня 19:35 1 FC DOMINUS VS РСК Флагман
Київ 7 тур 03 Березня 19:40 3 ФТ Геркулес VS AFC «Flagman»
Київ 7 тур 03 Березня 20:00 2 Оболонь VS «Маттерхорн»
Київ 7 тур 03 Березня 20:25 1 Бригантина VS AFC Bender
Київ 7 тур 03 Березня 20:30 3 FC ProfiTent VS Бризореза
Київ 7 тур 04 Березня 09:10 1 S.K.I.L.L. VS МФК Филлер
Київ 7 тур 04 Березня 09:35 2 Partstore VS Underdog
Київ 7 тур 04 Березня 10:00 1 СНВ VS FC Messa
Київ 7 тур 04 Березня 10:25 2 БФ "Товариство разом за життя" VS «Любі Друзі»
Київ 7 тур 04 Березня 10:50 1 TURBO VS FC Warriors
Київ 7 тур 04 Березня 11:15 2 «Скіф» VS FC Milky Dogs
Київ 16 тур 04 Березня 11:40 1 FC Olymp VS AFC Staff
Київ 7 тур 04 Березня 12:05 2 Dresdner VS KFC Leon
Київ 16 тур 04 Березня 12:30 1 ФК Талан VS «Віді-трейд»
Київ 7 тур 04 Березня 12:55 2 Restorator VS Granda
Київ 7 тур 04 Березня 13:20 1 A.F.C Svyatosh VS Playtika
Київ 7 тур 04 Березня 13:45 2 AFC Miners VS ФК Фаворит
Київ 7 тур 04 Березня 14:10 1 Rocket Power VS Перун
Київ 7 тур 04 Березня 14:35 2 ФК Донецк VS AFC San Grano
Київ 7 тур 04 Березня 15:00 1 «Ф-Енерджі» VS ST Wood
Київ 7 тур 04 Березня 15:25 2 КБТ VS «Бандерлона»
Київ 7 тур 04 Березня 15:50 1 Wolves VS Rastafari
Київ 7 тур 04 Березня 16:15 2 Ikarus VS ФК Авіаліга
Київ 7 тур 04 Березня 16:40 1 WinWinCars VS FC Phoenix
Київ 7 тур 04 Березня 17:05 2 VUSO VS Ajax
Київ 16 тур 04 Березня 17:30 1 «Укрелітцентр» VS ФК Донбас+
Київ 7 тур 04 Березня 17:55 2 «Hermes» VS МФК «Горняк»
Київ 16 тур 04 Березня 18:20 1 FC Sorry Бабушка VS «Ібіс»
Київ 16 тур 04 Березня 18:45 2 FC Dragons VS Ciklum
Київ 16 тур 04 Березня 19:10 1 АФК «Хунта» VS «Миротворець NewSchool»
Київ 16 тур 04 Березня 19:35 2 FC Vtoris+ VS ФК «Троя»
Київ 16 тур 04 Березня 20:00 1 АФК «Миротворець» VS Bravo+
Київ 7 тур 04 Березня 20:25 2 Hammers VS Atletico
Київ 16 тур 04 Березня 20:50 1 FC Vtoris VS «Фокстрот ГК»
Київ 16 тур 04 Березня 21:15 2 Breeze VS Generals
Київ 7 тур 04 Березня 21:40 1 Closer United VS АФК «Хунта NEXT»
Київ 8 тур 10 Березня 13:00 3 V.S.P VS «Шулявка Юнайтед»
Київ 8 тур 10 Березня 13:50 3 LP Team VS АФК НК
Київ 8 тур 10 Березня 14:35 1 РСК Флагман VS Cash Point
Київ 8 тур 10 Березня 14:40 3 Uptown VS КЗПТО-2
Київ 8 тур 10 Березня 15:00 2 Granda VS Київ Біо Клімат
Київ 8 тур 10 Березня 15:25 1 УкрЕлітЦентр 2 VS Торнадо
Київ 8 тур 10 Березня 15:30 3 ФК Металлист-Киев VS ФТ Геркулес
Київ 8 тур 10 Березня 15:50 2 AFC Bender VS FC Pegas
Київ 8 тур 10 Березня 16:15 1 MFC Athletic VS Closer United
Київ 8 тур 10 Березня 16:20 3 FC Goodfellas VS Indigo project
Київ 8 тур 10 Березня 16:40 2 "Миротворець OldBoys" VS Мустанг
Київ 8 тур 10 Березня 17:05 1 «Маттерхорн» VS AFC Troya
Київ 8 тур 10 Березня 17:10 3 Ан Нур VS ФК Родос
Київ 8 тур 10 Березня 17:30 2 ПБФ VS FC DOMINUS
Київ 8 тур 10 Березня 17:55 1 Hurricane VS МФК Филлер
Київ 8 тур 10 Березня 18:00 3 Монолит-ST Wood VS FC ProfiTent
Київ 8 тур 10 Березня 18:20 2 SC Olympia Sport VS Salateira
Київ 8 тур 10 Березня 18:45 1 Казакі VS Partstore
Київ 8 тур 10 Березня 18:50 3 AFC Lazio VS AFC «Flagman»
Київ 8 тур 10 Березня 19:10 2 MFC Ataman VS ФК Одесcа
Київ 4 тур 10 Березня 19:35 1 Hurricane VS Salateira
Київ 8 тур 10 Березня 19:40 3 Никос VS Бризореза
Київ 8 тур 10 Березня 20:00 2 «Любі Друзі» VS Бригантина
Київ 8 тур 10 Березня 20:25 1 Mustang Taxi VS Оболонь
Київ 8 тур 10 Березня 20:30 3 FC Wings VS Телеканал Футбол 1,2
Київ 8 тур 11 Березня 09:10 1 Underdog VS «Прем’єр Палац»
Київ 8 тур 11 Березня 09:35 2 Unity VS S.K.I.L.L.
Київ 8 тур 11 Березня 10:00 1 Hammers VS TURBO
Київ 8 тур 11 Березня 10:25 2 KFC Leon VS «Авентин»
Київ 8 тур 11 Березня 10:50 1 FC Messa VS Ikarus
Київ 8 тур 11 Березня 11:15 2 FC Milky Dogs VS Rocket Power
Київ 17 тур 11 Березня 11:40 1 ФК «Троя» VS ФК Талан
Київ 8 тур 11 Березня 12:05 2 Dresdner VS БФ "Товариство разом за життя"
Київ 17 тур 11 Березня 12:30 1 FC Olymp VS Breeze
Київ 8 тур 11 Березня 12:55 2 Atletico VS ФК Авіаліга
Київ 8 тур 11 Березня 13:20 1 ST Wood VS A.F.C Svyatosh
Київ 8 тур 11 Березня 13:45 2 «Бандерлона» VS AFC Miners
Київ 8 тур 11 Березня 14:10 1 Перун VS «Ф-Енерджі»
Київ 8 тур 11 Березня 14:35 2 Ajax VS КБТ
Київ 8 тур 11 Березня 15:00 1 Rastafari VS Playtika
Київ 8 тур 11 Березня 15:25 2 МФК «Горняк» VS ФК Фаворит
Київ 8 тур 11 Березня 15:50 1 Wolves VS «Скіф»
Київ 8 тур 11 Березня 16:15 2 AFC San Grano VS VUSO
Київ 8 тур 11 Березня 16:40 1 FC Warriors VS WinWinCars
Київ 8 тур 11 Березня 17:05 2 «Hermes» VS ФК Донецк
Київ 17 тур 11 Березня 17:30 1 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 11 Березня 17:55 2 FC Phoenix VS СНВ
Київ 17 тур 11 Березня 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS «Укрелітцентр»
Київ 17 тур 11 Березня 18:45 2 AFC Staff VS FC Vtoris+
Київ 17 тур 11 Березня 19:10 1 «Фокстрот ГК» VS АФК «Миротворець»
Київ 17 тур 11 Березня 19:35 2 «Віді-трейд» VS FC Dragons
Київ 17 тур 11 Березня 20:00 1 Bravo+ VS АФК «Хунта»
Київ 17 тур 11 Березня 20:25 2 Ciklum VS Generals
Київ 17 тур 11 Березня 20:50 1 ФК Донбас+ VS «Ібіс»
Київ 8 тур 11 Березня 21:15 2 Кристал VS Restorator
Київ 8 тур 11 Березня 21:40 1 AFC Sparta VS АФК «Хунта NEXT»
Київ 9 тур 17 Березня 13:00 3 FC ProfiTent VS LP Team
Київ 9 тур 17 Березня 13:50 3 «Шулявка Юнайтед» VS AFC Lazio
Київ 9 тур 17 Березня 14:35 1 Salateira VS РСК Флагман
Київ 9 тур 17 Березня 14:40 3 КЗПТО-2 VS V.S.P
Київ 9 тур 17 Березня 15:00 2 Cash Point VS ПБФ
Київ 9 тур 17 Березня 15:25 1 МФК Филлер VS Unity
Київ 9 тур 17 Березня 15:30 3 Indigo project VS Uptown
Київ 9 тур 17 Березня 15:50 2 FC Pegas VS «Любі Друзі»
Київ 9 тур 17 Березня 16:15 1 «Прем’єр Палац» VS Казакі
Київ 9 тур 17 Березня 16:20 3 ФТ Геркулес VS FC Goodfellas
Київ 9 тур 17 Березня 16:40 2 Київ Біо Клімат VS Кристал
Київ 9 тур 17 Березня 17:05 1 Торнадо VS «Маттерхорн»
Київ 9 тур 17 Березня 17:10 3 AFC «Flagman» VS ФК Металлист-Киев
Київ 9 тур 17 Березня 17:30 2 Мустанг VS AFC Sparta
Київ 9 тур 17 Березня 17:55 1 ФК Одесcа VS AFC Bender
Київ 9 тур 17 Березня 18:00 3 Телеканал Футбол 1,2 VS Никос
Київ 9 тур 17 Березня 18:20 2 Бригантина VS Dresdner
Київ 9 тур 17 Березня 18:45 1 FC DOMINUS VS Hurricane
Київ 9 тур 17 Березня 18:50 3 ФК Родос VS FC Wings
Київ 9 тур 17 Березня 19:10 2 AFC Troya VS Mustang Taxi
Київ 9 тур 17 Березня 19:35 1 Оболонь VS Granda
Київ 9 тур 17 Березня 19:40 3 АФК НК VS Ан Нур
Київ 9 тур 17 Березня 20:00 2 Partstore VS "Миротворець OldBoys"
Київ 9 тур 17 Березня 20:30 3 Бризореза VS Монолит-ST Wood
Київ 9 тур 18 Березня 09:10 1 TURBO VS Atletico
Київ 9 тур 18 Березня 09:35 2 Closer United VS Underdog
Київ 9 тур 18 Березня 10:00 1 ФК Авіаліга VS FC Messa
Київ 9 тур 18 Березня 10:25 2 БФ "Товариство разом за життя" VS KFC Leon
Київ 9 тур 18 Березня 10:50 1 WinWinCars VS Hammers
Київ 9 тур 18 Березня 11:15 2 «Авентин» VS MFC Ataman
Київ 9 тур 18 Березня 11:40 1 СНВ VS FC Warriors
Київ 9 тур 18 Березня 12:05 2 S.K.I.L.L. VS SC Olympia Sport
Київ 9 тур 18 Березня 12:30 1 Ikarus VS FC Phoenix
Київ 9 тур 18 Березня 12:55 2 Restorator VS УкрЕлітЦентр 2
Київ 9 тур 18 Березня 13:20 1 «Ф-Енерджі» VS FC Milky Dogs
Київ 9 тур 18 Березня 13:45 2 ФК Донецк VS МФК «Горняк»
Київ 9 тур 18 Березня 14:10 1 «Скіф» VS Rastafari
Київ 9 тур 18 Березня 14:35 2 КБТ VS AFC San Grano
Київ 9 тур 18 Березня 15:00 1 Rocket Power VS Wolves
Київ 9 тур 18 Березня 15:25 2 AFC Miners VS Ajax
Київ 9 тур 18 Березня 15:50 1 A.F.C Svyatosh VS Перун
Київ 9 тур 18 Березня 16:15 2 VUSO VS «Hermes»
Київ 9 тур 18 Березня 16:40 1 Playtika VS ST Wood
Київ 9 тур 18 Березня 17:05 2 ФК Фаворит VS «Бандерлона»
Київ 18 тур 18 Березня 17:30 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Донбас+
Київ 18 тур 18 Березня 17:55 2 FC Vtoris+ VS FC Olymp
Київ 18 тур 18 Березня 18:20 1 «Ібіс» VS «Миротворець NewSchool»
Київ 18 тур 18 Березня 18:45 2 Generals VS «Віді-трейд»
Київ 18 тур 18 Березня 19:10 1 АФК «Миротворець» VS FC Vtoris
Київ 18 тур 18 Березня 19:35 2 FC Dragons VS ФК «Троя»
Київ 18 тур 18 Березня 20:00 1 «Укрелітцентр» VS Bravo+
Київ 18 тур 18 Березня 20:25 2 ФК Талан VS AFC Staff
Київ 18 тур 18 Березня 20:50 1 АФК «Хунта» VS «Фокстрот ГК»
Київ 18 тур 18 Березня 21:15 2 Breeze VS Ciklum
Київ 9 тур 18 Березня 21:40 1 АФК «Хунта NEXT» VS MFC Athletic