Европав Футбол Полиграфия

Noosphere 3:6 ФК Нікма FC Jet 2:7 Титан МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 16:5 Ураган ХНА-ПЛАВЕРС 12:2 РОДЖЕРС Легіон 1:1 Патрульна Поліція

МАТЧ ТУРУ.  AFC Troya 5:4 Partstore
Уже на третій хвилині матчу Partstore вели в рахунку – 2:0. Здавалося, що команда зробила необхідний заділ, щоби в подальшому грати з комфортною перевагою, але в міні-футболі подібний гандикап нічого не вартий, що й довели «троянці». Ще до перерви господарі відновили рівновагу, і в другій половині командам довелося розпочинати все спочатку. Спочатку так спочатку – гості знову відзначилися двічі і знову повернули собі ту ж саму перевагу, що і на початку зустрічі.  Тепер вони не повинні відпустити свого – казали один одному глядачі на трибунах. Однак AFC Troya проявили неабияку волю до перемоги і на останніх секундах спромоглися перемогти в цьому поєдинку. Присутні на грі стали свідками маленького футбольного дива з драматичною розв’язкою!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ.  Ярослав Телятник («Петарда»)
На цьому тижні одразу два гравці записали на свій рахунок покер, і редакції було доволі важко обрати найкращого. Врешті-решт ми зупинилися саме на голеодорі з «Петарди». Ярослав Телятник розпочав розгром Salateira – він його і завершив, допомігши своєму клубу залишитися в групі команд, що претендують на п’єдестал, а сам футболіст вийшов на третє місце в бомбардирських перегонах відбіркової групи С.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віктор Ткаченко (WinWinCars)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Ігор Будушевский (ФК «Одеса»)