1 Дьячко Владислав

2018-02-13 13:42:32

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Вища ліга. 13 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Dragons 5:3 ФК «Талан»
Поєдинок проходив на великих швидкостях протягом усіх сорока хвилин. У першій половині на полі точилася рівна боротьба. Після того як дубль Максима Трояна дозволив FC Dragons здобути перевагу, Доманський і Соляник майже одразу відновили паритет. Однак на перерву команди пішли все ж таки за мінімального лідерства господарів – ще одним забитим м’ячем відзначився Троян.  Номінальні господарі поступалися своєму супернику за кількістю виконавців у обоймі – «дракони» мали лише двох гравців на заміні, в той час як ФК «Талан» оперував трьома четвірками, тож у «луганчан» був час поновити дихання та відпочити. Втім, не завжди кількість означає якість, що й продемонстрував другий тайм. У другій половині матчу гравці FC Dragons ще двічі розписалися в воротах суперника, і за рахунку 5:2 за десять хвилин до фінального свистка шанси гостей вже виглядали примарними. Гравці ФК «Талан» не зупинялися і грали до кінця, але все, чого їм вдалося добитися, – це гол наприкінці поєдинку. Ця звитяга вкупі з невдачами конкурентів дозволила FC Dragons разом з AFC Staff очолити турнірну таблицю Вищої ліги.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Максим Троян (FC Dragons)
У матчі проти «Талану» Максим Троян поводився на полі, як справжні капітан, що він завжди і робить, вів свою команду вперед і постійно намагався загострювати ситуацію. Більше того, саме жага до перемоги, націленість на ворота суперника сьомого номера «драконів» допомогла його колективу здобути перемогу. Ну а ще більше допоміг покер футболіста, який став найрезультативнішим гравцем туру і фактично творцем перемоги, завдяки якій FC Dragons вийшли в лідери чемпіонату.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Шумаков (FC Olymp)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Віталій Грушко (FC Olymp)