(067)451-20-81
SELECT Фаворит Спорт Футбол Европав
Колонки Полиграфия Vuso Фаворит Спорт
Eldorado

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Черкас«В9ку». Суперліга. 1 тур

Перший тур – він, як перше побачення – нічого не зрозуміло... Ні, звичайно що існує кохання з першого погляду і все таке інше, так і футбольна команда може закохати в себе вболівальників вже з одного матчу, але такі випадки радше виключення, ніж правило. У перших поєдинках ми тільки придивляємося до учасників змагань, а більш-менш серйозні висновки робитимемо після другого, а то й третього побачення. У стартових двобоях драматичну гру видала «Арка», але до цього колективу придивлятися не варто – ми й так вже давно знайомі. А от FC Chicago – колектив новий для нас... До речі, саме місто відомо тим, що там у тридцятих (та й не тільки) роках XX століття відбувався розквіт мафії, сильно романтизованої в подальшому Голівудом, але то вже інша історія. Разом з тим, як ти не показуй ту епоху на екрані, все одно мафія залишається злодіями та крадіями. Так і FC Chicago повівся з FC Hermes – як справжні бандити. Вони все забрали у суперника, обчистили його до нитки, зробивши п’ять «контрольних» пострілів. Насправді всі залишилися живі, не турбуйтеся. Ну і, нарешті, тією командою, яка могла-таки викликати романтичні почуття вболівальників з першого погляду виявилася ФК «Железяка». Залізного характеру хлопцям не позичати, і це вони довели одразу, вп’ятьох вирвавши вольову перемогу.  Підсумовуючи, хочеться зазначити, що назви у всіх учасників змагань доволі цікаві, футбол вони демонструють вправний, тому очікуємо, що цей сезон стане найвидатнішим у Черкасах за всю історію існування чемпіонату «В9ку»!

Останні з могікан

Володарі золотих медалей зимового чемпіонату та срібних літнього, команда, яка єдина поки серед всіх учасників змагань зберегла свою назву та статус – «Арка». Клуб знову розглядається, як фаворит змагань, але можливо цей статус доволі швидко зникне вже після кількох турів. От, наприклад, зустріч проти «Майфона» продемонструвала, що «Арка» поки що ще не ввійшла в сезон. Відвантаживши у ворота опонента п’ять м’ячів лише в першому таймі, при цьому пропустивши всього один, по перерві хлопці дозволили супернику аж занадто багато. «Майфон» відзначився ще тричі та наблизився впритул до ветеранів «В9ку», і хто знає, якби вистачило часу, чим би все закінчилося. Ну а так команда поступається з рахунком 4:5, але кожен з учасників двобою має зробити для себе певні висновки після фінального свистка. Переможці потребують додати в концентрації з першої до останньої хвилини, а переможені за підсумками гри заслуговують на оплески за те, що боролися до кінця.

Проти лому нема прийому (якщо нема іншого лому)

Яку ж чарівну назву має ця команда! «1000 і 1 ніч»… І якою брутальною на цьому фоні виглядає назва їхніх суперників – ФК «Железяка». Перші мали перевагу над опонентом не тільки поетичністю назви клубу, але й більшою чисельністю, маючи в заявці майже три четвірки, в той час як суперник взагалі не мав жодної заміни та змушений був грати вп’ятьох протягом всіх сорока хвилин матчу. Однак це не завадило останнім здобути ефектну перемогу. У першому таймі команди залишили вболівальників на голодному пайку, пішовши на перерву без забитих м’ячів. А от вже в другій двадцятихвилинці на футбольному полі почав розвиватися справжній екшн. 3 22-ої по 26-ту хвилину суперники обмінялися чотирма влучними пострілами (м’яч влітав у сітку щохвилини), і коли пил розвіявся, на табло горіли цифри 2:2. Голи ми побачили, але ж для головних дійових осіб по суті нічого не змінилося. Однак ми любимо його величність Футбол саме за нелогічність, і тому за декілька хвилин до фінального свистка Ігор Бондаренко приніс вольову перемогу з рахунком 3:2 саме «залізним». Віднині в команди з’явилося прізвисько і гравці ФК «Железяка» самі його викували цією звитягою. Вони йшли до кінця, билися один за одного та змогли добитися результату!

Мафія безсмертна!

У грецькій міфології Гермес є не тільки богом атлетів, він ще й бог торгівлі, прибутку, багатства, навіть шахрайства. Отак їхав наш Гермес сільською дорогою з мішками повними золота, аж раптом дорогу його возу перегородив чорний Ford (1932 року випуску), а з автомобіля вийшли люди в чорних в смужку піджаках з автоматами Томпсона у руках та зажадали усе золото, яке мав при собі пан Гермес. Однак останній не злякався погроз невідомих, хоча, щоправда, один мішок після дев’яти хвилин суперечок йому все-таки довелося віддати, а після цього він продовжив свій шлях. Однак після невеличкої перерви до нього під’їхало вже чотири чорні машини. Цього разу «мафіозі» не церемонилися та відкрили вогонь. Гермесу нічого було робити, окрім як віддати ще чотири мішки з золотом – хоч би живим залишитися… Якщо пофантазувати, саме так розвивалася гра першого туру між командами FC Chicago та FC Hermes. Один гол було забито в першій половині та ще чотири в другій, таким чином «мафія» здобула переконливу перемогу з рахунком 5:0, ну а «грекам» засмучуватися не варто. Усі впевнені в тому, що вони ще себе покажуть!

НЕСКОРЕНИЙ ТУРУ.  Дмитро Савченко («Майфон»)
За три хвилини до кінця його команда програвала 5:2 – здавалося, що шанси втрачені, нема навіть на нічийний підсумок гри. Однак Дмитро Савченко вірив, що все можливо, і вів партнерів за собою. Протягом двох хвилин гравець відзначився двічі, скоротивши відставання до мінімуму. Був ще шанс, щоби дотиснути опонента, однак не вдалося. Разом з тим за проявлену волю до перемоги та характер Дмитро потрапляє до топ-5 першого туру.
ПОТРАПЛЯННЯ ДО ІСТОРІЇ. Олександр Білоножко («Арка»)
Першими відкривали новий сезон у Черкасах команди «Арка» та «Майфон», і перший історичний гол нового сезону записав на свій рахунок Олександр Білоножко. Разом з тим «Арка» в підсумку перемогла з різницею всього лише в один м’яч, і як саме влучний постріл Олександра наприкінці двобою певною мірою став вирішальним.
ГЕРОЙ ТУРУ. Ігор Бондаренко (ФК «Железяка»)
Вони билися, як 300 спартанців проти орди персів, і в них повинен був з’явитися свій Леонід. У потрібний момент Ігор Бондаренко відзначився вперше забитим м’ячем та вивів свою команду вперед, а коли «1000 і 1 ніч» рахунок зрівняли, то гравець зробив ще один влучний постріл, який приніс вольову перемогу ФК «Железяка».
НАПАДНИК ТУРУ. Петро Ільченко (FC Chicago)
Безжальним Аль Капоне у стані FC Chicago в матчі проти FC Hermes став Петро Ільченко. Нападник відзначився дублем, як і його партнер по команді Сергій Вовк, але в цьому конкретному поєдинку лідером на полі все-таки був Ільченко. Ще кілька нагод футболіст не реалізував, однак у підсумку став одним з головних архітекторів перемоги своєї команди.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Сергій Вовк (FC Chicago)
Як і Ільченко, Вовк відзначився дублем у воротах суперника. При цьому гравець багато комбінував з партнерами по команді та не забував відбирати м’яч у суперника, внаслідок чого  має один з найвисщих статистичних показників у команді за цим ігровим компонентом.