Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Вияр Vuso Колонки Футбол
SELECT Европав Футбольная экипировка Фаворит Спорт
Фаворит Спорт

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)


Таблиця

і о
1Торнадо23
2FC Vtoris 23
3МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ23
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Іванов 4 6 1.5
2 Подзолков 4 5 1.25
2 Гузєєв 4 5 1.25
дивитись

Дискваліфікація

1 Дзюба Дмитро
дивитись
2018-06-13 13:31:12

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Група С. 7 тур

МАТЧ ТУРУ.  AFC Evraztrade 4:4 FC Warriors
Сьомий тур подарував нам безліч ефектних поєдинків з божевільною інтригою, тому при визначенні матчу туру очі просто розбігалися. У підсумку ми вирішили зупинитися на найрезультативнішій зустрічі AFC Evraztrade – FC Warriors. Обидва колективи знаходяться в нижній частині турнірної таблиці, але саме вони змогли подарувати вболівальникам справжнє футбольне шоу. Рахунок був відкритий вже на першій хвилині – господарів вивів вперед Юрій Халупа. Відповіді довго чекати не довелося, і через невеликий відрізок часу Омар Машхадані відновив паритет. Уже тоді стало зрозуміло, що цим матчем правитиме атака, а оборона відійде на другий план. Першим тайм, а як з'ясувалося пізніше, і весь матч, завершився бойовою нічиєю. Після перерви суперники продовжили свято футболу, а найцікавіше сталося наприкінці зустрічі. За три хвилини до фінального свистка опоненти по черзі виходили вперед, і здавалося, що комусь все ж таки вдасться вирвати перемогу, але в підсумку суперники розписали мирову, і такий результат можна вважати справедливим.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Омар Машхадані (FC Warriors)
Усі завжди, розмірковуючи на тему FC Warriors, відзначають індивідуальну оснащеність окремих виконавців і слабку командну гру. Але як показує колектив на практиці, з останнім компонентом не все так уже в них погано. Та й що поганого в тому, що один конкретний гравець вирішує результат матчу? Таким окремим гравцем на цьому тижні став Омар Машхадані, який записав на свій рахунок три з чотирьох м'ячів забитих «воїнами».

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Прибинський (AFC Evraztrade)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Антон Парамонов (MFC Athletic)
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Центральний офіс» 7:1 Jysk
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. АФК «НК»
Центральне протистояння туру між «Драконами» та АФК «НК» повністю виправдало свій статус, подарувавши яскравий футбол та інтригу до самого фінального свистка. Завдяки вдалій грі Павла Кирпичова і його партнерів, номінальним господарям вдалося заробити невеличкий гандикап у перші двадцять хвилин матчу і потім грати за рахунком. Після перерви АФК «НК» кинувся відіграватися, але звести двобій хоча б до нічиї не зміг, але варто відмітити те, що колектив боровся до кінця. Можливо, все могло би завершитися інакше, якби «дубль» Максима Мамедова не включав у себе гол не лише в чужі ворота, а й у свої. Трапляється і таке... А так «Дракони» перемогли – 4:3. Тим не менше АФК «НК» зберігає робочі шанси на потрапляння до Ліги Bronze, навіть попри поразку, адже все у руках самої команди.
КОМАНДА ТУРУ. «Дракони»
300 СПАРТАНЦІВ ТУРУ. MFC Athletic

Автор: Ігор Колодій