3 Тистол 8 12 1.5

1 Гарбар 6 9 1.5
2 Герус 9 8 0.89
3 Новіков 7 7 1

МАТЧ ТУРУ. Syndicate 7:5 Variant Agro Build Божевільний футбольний спектакль видали Syndicate і Variant Agro Build. Рахунок відкрили саме гості, на дев’ятій хвилині Сергій Швед протягнув м’яч із власної половини поля

Читати

МАТЧ ТУРУ. Fireteam 3:4 FDG Після перемоги над лідером першості «КБТ» у попередньому турі Fireteam на гру з FDG вийшов у якості фаворита матчу. І стартові хвилини це підтверджували. Команда швидко

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Пироговая Николай» 6:8 МСК «Україна» Рахунок у зустрічі було відкрито на шостій хвилині. Здавалося б нескладний удар для воротаря в ближній кут, але Єгор Суровцев з пострілом Івана Жука

Читати

МАТЧ ТУРУ. Walzer 5:2 FC Vtoris Інтерес до центрального матчу туру, в якому зустрілися друга та третя команди в турнірній таблиці, підігрівав один цікавий факт: у складі «Вальцера» виступають гравці