(093)273-57-67
Ёлки Фурніком Футбол Parimatch
Укркубок Вияр Soccer Parimatch
Seco Parimatch3 Віді-Трейд

Whaleapp 1:4 KFC Leon Global Message Services (GMS) 2:6 Фанати Комп"ютерного Футболу (ФКФ) FC Vtoris Left Coast 2:4 FC Goodfellas ФК «Трудові резерви» 5:5 FC Liv-Comfort «Будівельна гільдія» 3:2 Coffeelat FC Pegas 2:0 FC EXMO Otium 3:5 Київ Біо Клімат «Імперія Холдинг» 1:0 «Фігаро» Digital Choo 3:2 «Славутич» ФК «Богданiвка» 7:1 FC Astor «Приход» 6:3 ФК «Нова» «Машінтех+» 3:1 S.K.I.L.L. «Сталь ТМК» 5:2 Lontano FC Aviator 2:5 «Любі друзі» Variant Agro Build 7:5 «Кава Про» FC Endorphine 1:2 Abilardo J. Daniel’s 4:2 МСК Україна Ikarus 0:5 «Перун» Magic Carpet Talisman 3:4 Kraft Kraft 3:2 «Фокстрот+» Underdog 3:4 «Київ НКС» Partstore 2:0 AFC Evraztrade FC Dominus 5:2 «КБТ» «ПБФ» 7:4 Vartis II «Ібіс» 3:4 МФК «Монолит» LABA 2:2 FC ControlPay AFC Sparta 3:3 Avis «Чиста вода» 2:10 FC United «Бандерлона» 2:1 Bronto Tenders 1:3 DolomitUA MIF 3:0 FC Getman Kyiv ФК «ВіЯр+» 3:3 Carleone A.F.C Svyatosh 2:2 Generals «Токіо» 5:2 «Ф-Енерджи» BOSS 3:3 FC Vtoris+ «Хилти» 4:5 AFC San Grano FC Comfort Life 5:3 ФК «Фурніком» «Інтергал-Буд» 3:2 FC ProfiTent «Віді-трейд» 1:4 DragonsAutoSchoolTalisman Kyiv United 2:7 Vartis FC Sofiya-City 3:4 Mustang Taxi FC Vtoris 0:1 МФК «Рух» Imperial 3:2 «Комфорт Таун» ФК «ВіЯр» 1:4 Carleone-VPK_Group Talisman Taxi Tigers 3:4 FC Sorry Бабушка ФК «Поліція Києва» 1:0 «Фокстрот» AFC Start 6:2 AFC Staff ФК «Дніпро» 2:1 «Никос» Goal center 3:3 Variant Agro Build ShowTime 5:0 Medium Tactics Indigo project 2:8 «Сталь ТМК»

Talisman Taxi Tigers VS ФК «ВіЯр»

Talisman Taxi Tigers з перших же миттєвостей включився у гру. Команді явно кортіло довести, що недаремно вона серед еліти «дев’ятки» віднині виступатиме. «Білі» більшу частину ігрового часу проводили в атаках. Однак пропустили випад, і хоч голкіпер «таксистів» зупинив суперника на лінії карного майданчика, було призначено пенальті, який реалізував Альфред Марченко, вивівши вперед «меблевиків». «ВіЯр» заграв активніше, покращив контроль м’яча, прагнув розвинути успіх. Гра вирівнялася. Але «білі тигри» забили-таки свій дебютний гол у Прем’єр-лізі. Сталося це під кінець тайму, автором історичного взяття воріт став Дмитро Медведєв, який зіграв роль «стовпа». Отримав «закидушку» від голкіпера, розібрався з оборонцем і воротарем суперників. Втім, на останніх секундах тайму Марченко скористався неузгодженістю між захисником і воротарем «білих тигрів», що вийшов з рамки, котнув м’яч у порожні ворота – 1:2. Обмінювалися суперники атаками, загрожували воротам один одного у другому таймі, при цьому візуально варто було віддати перевагу «ВіЯру», в чиїх діях було більше солідності, а моменти з’являлися частіше, ще й гострішими були. «Білі» старалися в боргу не залишатися, тож далеко не все було вирішено. Більш-менш ситуація прояснилася, коли на 33-й хвилині Сергій Ященко зумів і розвернутися, і пробити невідпорно – 1:3. На досвіді та класі «жовто-сині» довели гру до перемоги, а Talisman Taxi Tigers матиме ще чимало спроб для того, щоби вибороти свою першу звитягу.