(093)273-57-67
Parimatch3 Parimatch Soccer Фурніком
Віді-Трейд Футбол Чиста Вода Вияр
Укркубок Parimatch Seco

BT-Ukraine 3:7 МСК Україна FC Leaders 10:3 Звезда Olympic Kyiv 6:4 FC Pegas «Ощадбанк» 4:3 ГеоЕкосистеми SLC 5:3 Abilardo «Любі друзі» 6:3 FC Victory «Укроргсинтез» 3:0 FC Olymp Lontano 10:0 DolomitUA РСК «Флагман» 5:7 FC EXMO FC New Generals 1:9 Fit24 FC Astor 5:3 FC Aviator «ПБФ» 2:1 FC Vtoris Left Coast «Кава Про» 4:0 Goal center FC Liv-Comfort 2:2 Tenders Penotrade ФК «Талан» 3:2 МФК «Филлер» Auto Energy 2:3 «Фокстрот» AFC Staff+ 2:3 Kapelou ММТ 1:7 S.K.I.L.L. «Приход» 10:3 ФК «Бортничі» Noosphere Kyiv 3:4 Partstore Clearwater 2:1 Vartis LABA 4:0 Underdog «Київ НКС» 1:0 Carleone-FitEat Walzer 5:3 МФК «Парма» FC Vtoris+ 3:0 FC Getman Kyiv AFC San Grano 4:7 «Ф-Енерджи» «Фокстрот» 6:3 «Токіо» «Нікос» 5:2 AFC Staff Auto Energy 4:9 MFC Citrus «Інтергал-Буд» 5:4 Kyiv United FC VIT EXPORT 4:2 InterSport Medium Tactics 2:3 AFC Start FC Sorry Бабушка 2:2 Mustang Taxi ФК «ВіЯр+» 4:9 FC Eurostone Carleone-VPK_Group 1:3 Dragons Talisman «Віді-трейд» 2:4 Generals ФК «Фурніком» 3:5 МФК «Рух» AFC Sparta 4:2 «Бандерлона» FC Vtoris 2:4 ФК «ВіЯр» Talisman Taxi Tigers 2:0 Avis Bronto 1:8 FC Sofiya-City MFC Terratek 4:1 ФК «Поліція Києва» «Ібіс» 4:1 MIF A.F.C Svyatosh 5:0 МФК «Монолит» «Фокстрот+» 3:5 «Фігаро»

Talisman Taxi Tigers VS ФК «ВіЯр»

Talisman Taxi Tigers з перших же миттєвостей включився у гру. Команді явно кортіло довести, що недаремно вона серед еліти «дев’ятки» віднині виступатиме. «Білі» більшу частину ігрового часу проводили в атаках. Однак пропустили випад, і хоч голкіпер «таксистів» зупинив суперника на лінії карного майданчика, було призначено пенальті, який реалізував Альфред Марченко, вивівши вперед «меблевиків». «ВіЯр» заграв активніше, покращив контроль м’яча, прагнув розвинути успіх. Гра вирівнялася. Але «білі тигри» забили-таки свій дебютний гол у Прем’єр-лізі. Сталося це під кінець тайму, автором історичного взяття воріт став Дмитро Медведєв, який зіграв роль «стовпа». Отримав «закидушку» від голкіпера, розібрався з оборонцем і воротарем суперників. Втім, на останніх секундах тайму Марченко скористався неузгодженістю між захисником і воротарем «білих тигрів», що вийшов з рамки, котнув м’яч у порожні ворота – 1:2. Обмінювалися суперники атаками, загрожували воротам один одного у другому таймі, при цьому візуально варто було віддати перевагу «ВіЯру», в чиїх діях було більше солідності, а моменти з’являлися частіше, ще й гострішими були. «Білі» старалися в боргу не залишатися, тож далеко не все було вирішено. Більш-менш ситуація прояснилася, коли на 33-й хвилині Сергій Ященко зумів і розвернутися, і пробити невідпорно – 1:3. На досвіді та класі «жовто-сині» довели гру до перемоги, а Talisman Taxi Tigers матиме ще чимало спроб для того, щоби вибороти свою першу звитягу.