(098)427-71-85
Parimatch3 Вияр Фурніком Віді-Трейд
Seco Soccer Укркубок Parimatch
Футбол Parimatch

KFC Leon 0:1 «Славутич» «Імперія Холдинг» 7:0 FC Astor «Будівельна гільдія» 8:1 Otium ФК «Трудові резерви» 6:1 «Беличи-Арей» FC Vtoris Left Coast 10:3 Київ Біо Клімат Goal center 1:3 «Сталь ТМК» Coffeelat 2:5 FC Goodfellas FC Liv-Comfort 4:3 Фанати Комп"ютерного Футболу (ФКФ) Whaleapp 4:14 «Приход» FC Pegas 5:1 «Кава Про» Digital Choo 3:6 ФК «Нова» ФК «Богданiвка» 3:2 Global Message Services (GMS) «Машінтех+» 2:1 FC EXMO FC Aviator 3:6 FC Endorphine LABA 1:1 Tenders «Любі друзі» 2:1 МСК Україна J. Daniel’s 7:3 Abilardo Ikarus 5:6 Magic Carpet Talisman Kraft 2:2 «Перун» «ПБФ» 3:4 DolomitUA ФК «ВіЯр+» 2:2 FC Dominus FC United 3:1 «КБТ» «Чиста вода» 5:1 Partstore A.F.C Svyatosh 3:0 «Бандерлона» «Київ НКС» 1:3 AFC Evraztrade MIF 1:0 AFC Sparta Underdog 3:9 Carleone «Ібіс» 3:3 Generals FC ControlPay 6:2 Vartis II МФК «Монолит» 2:4 Avis Kyiv United 1:6 «Хилти» FC Getman Kyiv 2:5 Bronto «Інтергал-Буд» 2:3 «Токіо» Mustang Taxi 2:1 МФК «Рух» ФК «Дніпро» 3:7 Vartis «Никос» 3:7 «Ф-Енерджи» FC Vtoris 2:3 FC Comfort Life FC Sorry Бабушка 3:0 DragonsAutoSchoolTalisman FC ProfiTent 0:3 AFC San Grano Talisman Taxi Tigers 2:3 ФК «Фурніком» ShowTime 2:7 ФК «Поліція Києва» FC Sofiya-City 3:6 Carleone-VPK_Group AFC Start 0:5 Imperial ФК «ВіЯр» 0:2 «Віді-трейд» FC Vtoris+ 1:5 «Комфорт Таун» «Фігаро» 1:1 FC Liv-Comfort S.K.I.L.L. 0:1 Lontano AFC Staff 1:6 «Фокстрот» Variant Agro Build 8:1 Indigo project

Talisman Taxi Tigers VS ФК «ВіЯр»

Talisman Taxi Tigers з перших же миттєвостей включився у гру. Команді явно кортіло довести, що недаремно вона серед еліти «дев’ятки» віднині виступатиме. «Білі» більшу частину ігрового часу проводили в атаках. Однак пропустили випад, і хоч голкіпер «таксистів» зупинив суперника на лінії карного майданчика, було призначено пенальті, який реалізував Альфред Марченко, вивівши вперед «меблевиків». «ВіЯр» заграв активніше, покращив контроль м’яча, прагнув розвинути успіх. Гра вирівнялася. Але «білі тигри» забили-таки свій дебютний гол у Прем’єр-лізі. Сталося це під кінець тайму, автором історичного взяття воріт став Дмитро Медведєв, який зіграв роль «стовпа». Отримав «закидушку» від голкіпера, розібрався з оборонцем і воротарем суперників. Втім, на останніх секундах тайму Марченко скористався неузгодженістю між захисником і воротарем «білих тигрів», що вийшов з рамки, котнув м’яч у порожні ворота – 1:2. Обмінювалися суперники атаками, загрожували воротам один одного у другому таймі, при цьому візуально варто було віддати перевагу «ВіЯру», в чиїх діях було більше солідності, а моменти з’являлися частіше, ще й гострішими були. «Білі» старалися в боргу не залишатися, тож далеко не все було вирішено. Більш-менш ситуація прояснилася, коли на 33-й хвилині Сергій Ященко зумів і розвернутися, і пробити невідпорно – 1:3. На досвіді та класі «жовто-сині» довели гру до перемоги, а Talisman Taxi Tigers матиме ще чимало спроб для того, щоби вибороти свою першу звитягу.