(093)273-57-67
Вияр Soccer Parimatch Чиста Вода
Parimatch3 Укркубок Фурніком Віді-Трейд
Seco Parimatch Футбол

FC Olymp 5:3 AFC Evraztrade FC Goodfellas 7:1 В9КУ Team Syndicate 6:3 В9КУ Team «ПБФ» 0:4 FC Liv-Comfort Underdog 5:0 Vartis Abilardo 3:1 Olympic Kyiv FC Victory 7:6 «Ощадбанк» МСК Україна 3:2 FC Aviator «Любі друзі» 2:2 Lontano FC Pegas 8:3 FC EXMO ГеоЕкосистеми 5:0 Fit24 BT-Ukraine 4:9 РСК «Флагман» FC Leaders 12:2 FC New Generals SLC 9:3 FC Astor FC Liv-Comfort 0:5 «Укроргсинтез» «Фігаро» 3:2 FC Olymp Goal center 1:6 ФК «Талан» FC Vtoris Left Coast 2:4 «Центральний офіс» «Кава Про» 4:5 ММТ «Фокстрот+» 5:2 AFC Evraztrade МФК «Филлер» 0:0 Kapelou Tenders Penotrade 2:1 «ПБФ» «Приход» 7:3 AFC Staff+ ФК «Бортничі» 1:2 S.K.I.L.L. FC Olymp 5:0 «ПБФ» Carleone-FitEat 2:1 Noosphere Kyiv В9КУ Team 3:4 Syndicate Partstore 0:5 МФК «Парма» LABA 4:2 Walzer «Київ НКС» 1:1 Clearwater «Скіф» 3:4 «Фокстрот» FC Getman Kyiv 7:3 MFC Citrus Kyiv United 7:0 «Нікос» «Токіо» 2:7 InterSport «Ф-Енерджи» 3:1 AFC Start AFC Staff 0:5 FC Eurostone FC Vtoris+ 1:3 FC VIT EXPORT AFC San Grano 2:5 ФК «ВіЯр+» «Інтергал-Буд» 6:1 Medium Tactics ДП "Кюне і Нагель" 5:1 FC Goodfellas ФК «Фурніком» 3:4 Carleone-VPK_Group Mustang Taxi 3:1 ФК «ВіЯр» Avis 3:1 AFC Sparta MIF 2:5 FC Sofiya-City Generals 2:2 ФК «Поліція Києва» FC Sorry Бабушка 2:7 Dragons Talisman «Бандерлона» 7:6 МФК «Монолит» МФК «Рух» 3:3 «Ібіс» «Віді-трейд» 8:3 A.F.C Svyatosh FC Vtoris 3:5 Bronto Talisman Taxi Tigers 2:2 MFC Terratek

2019-12-03 14:54:05

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Центральна конференція. Вища ліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. Magic Carpet Talisman 1:3 Ikarus
Magic Carpet Talisman, колишній AFC Spartan (а ще до того «Атаман»), має вже стільки досвіду, що його таким суперником, як грізний Ikarus, не злякаєш! До того ж «автобуса» відбулися значні кадрові зміни, тож команді знадобиться час на «притирку», а в «мужиків» із цим аспектом усе гаразд… Якщо й мали гості якусь перевагу в першому таймі, то не надто значною вона була. «Чорно-білі» й оборонялися спокійно, й атакувати не забували. І на останніх секундах першого тайму саме «монохромні» відрили рахунок у матчі. Зробив це Віталій Іванюта в контратаці після невдалого розіграшу стандарту суперником. А от у другому таймі Ikarus помітно додав у швидкості та потужності. Віталій Підгорський ударом з флангу в дальній кут рахунок зрівняв, а Дмитро Чуйко вивів свою команду вперед, вистріливши під поперечину. «Мужики» не збиралися здаватися, шукали щастя в атаках, тож гра набула малюнок відкритої. Втім, навіть за такої кількості моментів, що створювали команди, довелося зачекати розв’язки до заключної хвилини двобою. І лише тоді, коли Підгорський ударом з власної половини поля по порожнім воротам зробив рахунок 3:1 на користь «Ікарусу», нарешті все стало ясно. Сталося це за лічені миті до фінального свиска.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віталій Підгорський (Ikarus)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Володимир Руденко (Magic Carpet Talisman)

«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. «Перун» 8:3 KFC Leon
Безумовно, найсильніша ліга всіх конференцій – це Вища в Центральній. Ще б пак, такий склад учасників! Відкривали змагання «Перун», що проміняв Суперлігу на цей турнір, аби мати змогу грати на штучному газоні, а не на дошках, і KFC Leon, що повернувся до нас на зиму. «Громовержці» переважали за грою, моментів чимало створювали, і якби не голкіпер «левів» Петро Петракевич, рахунок був би двозначним. А все тому, що KFC Leon не закривався наглухо, просто грав заради гри, а клас суперника виявився вищим.

Автор: Віктор Петрушов