Трансфери гравців

(093)273-57-67
Parimatch3 Вияр Фурніком Parimatch
Seco Віді-Трейд Parimatch Чиста Вода
Soccer Футбол Укркубок

FC Olymp 5:3 AFC Evraztrade FC Goodfellas 7:1 В9КУ Team Syndicate 6:3 В9КУ Team «ПБФ» 0:4 FC Liv-Comfort Underdog 5:0 Vartis Abilardo 3:1 Olympic Kyiv FC Victory 7:6 «Ощадбанк» МСК Україна 3:2 FC Aviator «Любі друзі» 2:2 Lontano FC Pegas 8:3 FC EXMO ГеоЕкосистеми 5:0 Fit24 BT-Ukraine 4:9 РСК «Флагман» FC Leaders 12:2 FC New Generals SLC 9:3 FC Astor FC Liv-Comfort 0:5 «Укроргсинтез» «Фігаро» 3:2 FC Olymp Goal center 1:6 ФК «Талан» FC Vtoris Left Coast 2:4 «Центральний офіс» «Кава Про» 4:5 ММТ «Фокстрот+» 5:2 AFC Evraztrade МФК «Филлер» 0:0 Kapelou Tenders Penotrade 2:1 «ПБФ» «Приход» 7:3 AFC Staff+ ФК «Бортничі» 1:2 S.K.I.L.L. FC Olymp 5:0 «ПБФ» В9КУ Team 3:4 Syndicate Carleone-FitEat 2:1 Noosphere Kyiv Partstore 0:5 МФК «Парма» LABA 4:2 Walzer «Скіф» 3:4 «Фокстрот» «Київ НКС» 1:1 Clearwater FC Getman Kyiv 7:3 MFC Citrus Kyiv United 7:0 «Нікос» «Токіо» 2:7 InterSport «Ф-Енерджи» 3:1 AFC Start FC Vtoris+ 1:3 FC VIT EXPORT AFC Staff 0:5 FC Eurostone AFC San Grano 2:5 ФК «ВіЯр+» «Інтергал-Буд» 6:1 Medium Tactics ДП "Кюне і Нагель" 5:1 FC Goodfellas ФК «Фурніком» 3:4 Carleone-VPK_Group Mustang Taxi 3:1 ФК «ВіЯр» Avis 3:1 AFC Sparta MIF 2:5 FC Sofiya-City Generals 2:2 ФК «Поліція Києва» FC Sorry Бабушка 2:7 Dragons Talisman «Бандерлона» 7:6 МФК «Монолит» «Віді-трейд» 8:3 A.F.C Svyatosh МФК «Рух» 3:3 «Ібіс» Talisman Taxi Tigers 2:2 MFC Terratek FC Vtoris 3:5 Bronto
 

Таблиця

і о
1DolomitUA1023
2LABA1020
3Tenders1018
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Лещенко 8 21 2.63
2 Прокопенко 10 15 1.5
3 Литовчак 7 13 1.86
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Лещенко 8 10 1.25
2 Юрченко 7 7 1
3 Кальченко 10 7 0.7
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



2020-02-13 10:23:10Гравця Яковчук Юрій додано до складу команди DolomitUA
2020-02-06 17:14:21Гравця видалено зі складу команди LABA
2020-02-06 17:11:26Гравця Поляновський Євгеній додано до складу команди LABA
2020-02-06 17:10:03Гравця Бурба Артем додано до складу команди LABA
2020-02-06 14:02:36Гравця видалено зі складу команди LABA
2020-02-06 13:00:06Гравця Салівон Деніс додано до складу команди LABA
2020-02-06 10:54:36Гравця Бурба Артем додано до складу команди LABA
2020-01-30 12:01:12Гравця Олійник Ярослав додано до складу команди FC ControlPay
2020-01-30 12:01:03Гравця Малюта Андрій додано до складу команди FC ControlPay
2020-01-30 11:59:42Гравця Дублій Максим додано до складу команди Vartis II
2020-01-16 14:08:18Гравця Іщук Дмитро додано до складу команди «ПБФ»
2020-01-16 14:08:12Гравця Беліков Віктор додано до складу команди DolomitUA
2020-01-09 20:25:15Гравця Полосьмак Ігор додано до складу команди LABA
2020-01-09 14:02:58Гравця Гром Іван додано до складу команди FC ControlPay
2020-01-09 13:45:26Гравця Гаврилюк Юрій додано до складу команди FC ControlPay
2019-12-12 18:40:37Гравця Міщенко Олександр додано до складу команди Vartis II
2019-12-12 18:40:27Гравця Лахтадир Ігор додано до складу команди Vartis II
2019-12-12 10:16:14Гравця Скуратовський Олег додано до складу команди DolomitUA
2019-12-05 21:27:32Гравця Клекоцюк Михайло додано до складу команди FC ControlPay
2019-12-05 14:41:07Гравця Войсович Володимир додано до складу команди FC ControlPay
2019-12-05 10:36:19Гравця Румянцев Ігор додано до складу команди LABA
2019-11-30 21:06:55Игрок Скробач Дмитро добавлен в состав команды DolomitUA
2019-11-30 21:06:37Гравця видалено зі складу команди DolomitUA
2019-11-30 11:37:28Гравця Колій Антон додано до складу команди «ПБФ»
2019-11-30 10:19:27Гравця Сідляр Дмитро додано до складу команди «ПБФ»
2019-11-30 10:19:21Гравця Мельник Віталій видалено зі складу команди «ПБФ»
2019-11-30 10:18:52Гравця Мамочкін Микола видалено зі складу команди «ПБФ»
2019-11-30 10:18:47Гравця Іщук Дмитро видалено зі складу команди «ПБФ»
2019-11-29 15:37:00Гравця Одинець Антон додано до складу команди DolomitUA
2019-11-28 12:56:23Гравця Овдiєнко Герман додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-28 12:56:16Гравця Бобко Олександр додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-28 12:56:02Гравця Прокопенко Валентин додано до складу команди Tenders
2019-11-28 12:55:51Гравця Неговський Іван додано до складу команди Tenders
2019-11-28 12:55:36Гравця Красник Сергій видалено зі складу команди Tenders
2019-11-28 12:55:32Гравця Каліцев Дмитро видалено зі складу команди Tenders
2019-11-28 12:55:28Гравця Веселяк Євген видалено зі складу команди Tenders
2019-11-28 08:12:09Гравця Казістов Антон видалено зі складу команди Vartis II
2019-11-27 13:05:50Гравця Лазарук Юрій додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:05:47Гравця Кіцаєв Деніс додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:05:35Гравця Мостовенко Юрій додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:04:56Гравця Тесленко Сергій додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:04:45Гравця Конотоп Богдан додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:04:38Гравця Юрченко Максим додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:03:00Гравця Лещенко Максим додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:02:45Гравця Зубок Олександр додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:02:39Гравця Заїка Антон додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:02:18Игрок Сєрков Євгеній добавлен в состав команды LABA
2019-11-27 13:01:36Гравця Чуйко Дмитро додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:01:23Гравця Мариненко Андрій додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:01:05Гравця Римарчук Ярослав додано до складу команди LABA
2019-11-27 13:00:55Гравця Лахтадир Олексій додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 13:00:48Гравця Федоренко Павло додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 13:00:41Гравця Лозниця Андрій додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:59:32Гравця Куруц Дмитро додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:59:27Гравця Довгань Олег додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:59:21Гравця Вихрищук Анатолій додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:59:15Гравця Кулинич Олексій додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:59:11Гравця Струць Богдан додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:59:07Гравця Притоцький Андрій додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:59:02Гравця Лозниця В'ячеслав додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:58:56Гравця Дикунець Ярослав додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:56:21Гравця Козловський Андрій додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:56:15Гравця Янчевський Артур додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:56:11Гравця Гринчук Максим додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 12:56:05Гравця Іванов Іван додано до складу команди Vartis II
2019-11-27 10:42:42Гравця Пайденко Данило додано до складу команди ФК «Трудові резерви»
2019-11-27 09:40:46Гравця Михайлець Микола видалено зі складу команди ФК «Трудові резерви»
2019-11-27 09:40:44Гравця Мошківський Григорій видалено зі складу команди ФК «Трудові резерви»
2019-11-27 09:40:40Гравця Окечукву Амобі Іфечукву додано до складу команди ФК «Трудові резерви»
2019-11-26 15:37:30Гравця Лівицький Іван додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:37:26Гравця Фрол Богдан додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:37:22Гравця Шевчук Олег додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:37:13Гравця Мисюк Денис додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:19:18Гравця Єрко Олександр додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:19:14Гравця Слободинюк Олександр додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:19:09Гравця Сластьон Дмитро додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:19:05Гравця Голь Данiiл додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:19:02Гравця Теплюк Артем додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:18:58Гравця Іваненко Олександр додано до складу команди ФК Богданiвка
2019-11-26 15:18:50Гравця Радченко Віталій додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:53Гравця Саченко Богдан додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:50Гравця Горобецький Петро додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:47Гравця Кальченко Іван додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:45Гравця Зв’ягельський Андрій додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:40Гравця Аширов Еннан додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:35Гравця Скробач Дмитро додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:31Гравця Гордєєв Олексій додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:11Гравця Огурченко Олександр додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:09Гравця Будніков Андрій додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:06Гравця Несенюк Антон додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 14:00:02Гравця Лаврін Дмитро додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 13:59:56Гравця Литвиненко Олександр додано до складу команди DolomitUA
2019-11-26 13:48:36Игрок Рейниш Ілля добавлен в состав команды LABA
2019-11-26 13:39:16Игрок Казістов Антон добавлен в состав команды Vartis II
2019-11-26 13:34:31Игрок Ткаченко Віктор добавлен в состав команды ФК Богдановка
2019-11-26 13:21:11Игрок Несенюк Євген добавлен в состав команды DolomitUA