Роджерс 0:16 Кузя Никма 4:0 Noosphere Юниор 3:0 ХНА-Спартак

1 Босенко 3 8 2.67
2 Леміш 3 5 1.67
3 Головко 3 3 1

Никма VS ХНА-Спартак

Колишня «Хортицька академія» продовжує жонглювати назвами й тепер іменує себе «ХНА-Спартак». Відсвяткувати ребрендинг не вдалося, адже навпроти була одна з найтитулованіших команд ліги, яка пропускала минулий сезон. Розпочався матч рівно, але з кожною секундою «Нікма» відчувала себе на майданчику все впевненіше й впевненіше. І це обернулося голом у середині першого тайму. До речі, єдиним у першій половині. Другий тайм розпочався з обрізки гравця «Нікми» у центрі поля й майстерною реалізацією від «академіків». Та вже за п’ять хвилин контратака суперників знову залишила їх позаду – удар по порожніх воротах і 2:1 на користь чемпіонів першого зимового розіграшу запорізької Суперліги. Ще за чотири хвилини вони встановили остаточний рахунок 3:1. Хороший старт для «Нікми», непоганий (за грою) для «ХНА-Спартак».