Роджерс 0:16 Кузя Никма 4:0 Noosphere Юниор 3:0 ХНА-Спартак

3Никма37

1 Босенко 3 8 2.67
2 Леміш 3 5 1.67
3 Головко 3 3 1

МАТЧ ТУРУ. «Токіо» 1:2 Carleone Я передивився момент на 32-й хвилині два рази, і що там сталося, і чому почалася бійка – так і не зрозумів. Підсумком бойового зіткнення стали червоні

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv Дещо обережно почали суперники надважливий для себе матч у турнірному плані, але розбігалися. І стало справді цікаво за цим дійством спостерігати. Особливо після того,

Читати

МАТЧ ТУРУ. Kraft 5:3 FC Pulse Збір – на рівні. Настрій бойовий. Уперед! Уже в дебюті «Пульс» провів стрімку атаку від своїх воріт, яку започаткував голкіпер, а наслідком стало те, що

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City Ну звісно, що тільки центральний матч усього чемпіонату міг опинитися в цій рубриці, хоча весь тур вийшов супер-пупер. Величезний інтерес викликав поєдинок лідерів.

Читати

МАТЧ ТУРУ FC Dominus 2:1 Avis Не лише Олександра Глущенка не було у складі Avis (оскільки він бігав на сусідньому полі за свою головну команду DragonsAutoSchoolTalisman, стало ясно – не міг

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Донецьк» 3:2 FC Sorry Бабушка Як і FC Vtoris перед цим, ФК «Донецьк» мав лише одну заміну. Ну і «дурний приклад» виявився заразним… «Біло-чорні» плели мережива атак, у

Читати

МАТЧ ТУРУ. DEPS 1:3 Sam Family «Барбери» не стали відкладати справу в довгий ящик, і по суті ще в першому таймі оформили свою чергову перемогу. Дубль Олександра Россохи та результативний постріл

Читати

МАТЧ ТУРУ. SLC 6:2 ФК «Трудові резерви» Маючи в пасиві дві поразки (в тому числі від тих же «Трудових резервів») і нічию, на відміну від суперника, який підійшов до другого очного

Читати

МАТЧ ТУРУ. Whaleapp 4:2 ФК «Работнички» Знаємо, що з нами не погодиться більшість учасників ліги, які провели запеклі бої. Але цей був не гіршим, справивши чудове враження. Чотири очки на двох