(093)273-57-67
Футбол Віді-Трейд Seco Parimatch
Укркубок Soccer Фурніком Parimatch
Вияр

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода Olympic private club 0:4 FC Endorphine BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers Digital Choo 5:0 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel AFC Staff+ 4:1 FC Olymp MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT Partstore 0:6 МФК "Citrus" «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ST Wood 4:1 «Агросем» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Dominus 8:1 Bronto FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas FC United 4:1 Coffeelat Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі»

ФК Талан VS Комфорт Таун

От і розпочався матч за друге-третє місця в Лізі Bronze! ФК «Талан» одразу ринувся вперед і досить швидко відкрив рахунок у матчі: Микита Прокудов прибрав захисника, пробив – голкіпер удар парирував, але Антон Доманський головою спрямував м’яч у незахищені ворота. Гол розбудив «помаранчево-фіолетових», яким потрібна була лише перемога. Хоча «зелено-чорні» тиснули, «комфортні» уважно діяли в обороні, пресингували та моментально виходили в контратаки. Але невдовзі опинилися у ще скрутнішому становищі – Іван Світличний здалеку увігнав м’яч у ближню дев’ятку. Але не зламалися гості! Уже за п’ять хвилин рахунок був рівним. Андрій Іщенко та Дмитро Чуйко постаралися. Втім, дуже швидко дальній ефектний постріл Андрія Спруцка повернув перевагу «луганчанам», які пішли на перерву за рахунку 3:2. Віддавши ініціативу, господарі прогадали. Звісно, що суперник до цього руку доклав, активізувавшись. «Комфорт Таун» наполегливо шукав щастя в атаці і зрештою на екваторі другого тайму поновив рівновагу зусиллями Владислава Шевченка. Спершу він не переграв голкіпера, але м’яч відлетів до Іщенка, той повернув Шевченку, і на цей раз Владислав не схибив. Цього ще було замало, і невдовзі настирний Шевченко, розібравшись і з захисником, і з воротарем, вперше за гру вивів уперед «Комфорт Таун»! «Талановиті» повернули комфортний для себе нічийний рахунок 4:4 після дальнього пострілу низом Євгенія Євонова. Але Владислав Сухомлинов, перехопивши пас у центрі, дальнім пострілом досяг успіху. І тут же забив знову! Цього разу перехопив і забив значно ближче до чужих воріт. Спроби відігратися в заключні хвилини успіху «зелено-чорним» не принесли. Натомість Шевченко забив ще раз, продовживши атаку, яку вже ніби було перервано з фолом. Неймовірна перемога для «Комфорт Тауну», нагородою за яку стало срібло чемпіонату!