(093)273-57-67
Parimatch3 Віді-Трейд Футбол Soccer
Вияр Фурніком Seco Parimatch
Parimatch Укркубок

«Фігаро» 6:4 ФК «Трудові резерви» S.K.I.L.L. 0:2 Goal center Otium 1:9 «Будівельна гільдія» FC Goodfellas 1:0 Coffeelat AFC Bender 0:5 «Сталь ТМК» Київ Біо Клімат 4:2 FC Vtoris Left Coast Vincit 0:5 FC Astor «Приход» 4:2 Whaleapp Lontano 4:2 FC EXMO ФК «Нова» 6:2 Digital Choo «Імперія Холдинг» 4:5 ФК «Богданiвка» FC Liv-Comfort 7:2 Global Message Services (GMS) «Машінтех+» 3:3 FC Pegas FC Endorphine 3:2 FC Aviator Underdog 0:0 ФК «ВіЯр+» МСК Україна 2:0 «Любі друзі» Abilardo 1:1 J. Daniel’s «Перун» 8:3 KFC Leon Magic Carpet Talisman 1:3 Ikarus «Київ НКС» 6:4 «Чиста вода» DolomitUA 3:3 «ПБФ» МФК «Монолит» 4:3 MIF AFC Evraztrade 2:3 Carleone «Ібіс» 2:0 A.F.C Svyatosh FC United 1:0 FC Dominus «КБТ» 3:1 Partstore Tenders 2:7 LABA Vartis II 4:9 FC ControlPay Talisman Taxi Tigers 1:3 ФК «ВіЯр» FC ProfiTent 4:4 «Хилти» Bronto 3:2 AFC Sparta «Никос» 3:1 «Інтергал-Буд» Avis 5:1 Generals ФК «Дніпро» 0:5 Kyiv United FC Getman Kyiv 2:4 «Бандерлона» Фанати Комп"ютерного Футболу (ФКФ) 2:4 «Беличи-Арей» FC Sorry Бабушка 2:4 FC Sofiya-City МФК «Рух» 3:0 «Віді-трейд» AFC San Grano 4:3 «Токіо» DragonsAutoSchoolTalisman 6:2 FC Comfort Life «Ф-Енерджи» 2:3 Vartis FC Vtoris+ 4:2 AFC Start ФК «Фурніком» 1:5 Carleone-VPK_Group «Фокстрот» 0:2 Imperial AFC Staff 3:5 ФК «Поліція Києва» Mustang Taxi 3:3 FC Vtoris «Комфорт Таун» 6:1 Medium Tactics

3 Кучер 4 5 1.25

Холдинг FC Vtoris має одразу три команди, які виступають в Чемпіонаті Києва «В9ку» Parimatch, тож я вирішив вбити одразу не двох, а цілих трьох зайців, поспілкувавшись з організатором клубу Владиславом

Читати

МАТЧ ТУРУ. DolomitUA 3:3 «ПБФ» Рахунок у зустрічі було відкрито на восьмій хвилині. Звичайний розіграш кутового «жовто-зеленими» призвів до того, що Денис Пісковий з-за меж карного майданчика в один дотик

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Імперія Холдинг» 4:5 ФК «Богданівка» На паркеті зійшлися два рівних суперники, два дебютанти. Було помітно, що деякі гравці нервували, що й вилилося в червону картку в другому таймі,

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Рендер» 6:5 «Сокіл» Не було в цій парі фаворита, і гра це підтвердила на всі сто відсотків. Справдилися наші сподівання на запеклий двобій до заключної секунди протистояння. Рахунок у

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Машінтех+» 3:3 FC Pegas У першому таймі глядачі змогли побачити тільки один забитий м’яч, а от усе саме «солоденьке» команди залишили на тайм другий. На 13-й хвилині зустрічі Юрій

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Endorphine 3:2 FC Aviator Номінальні господарі пропустили першими вже на другій хвилині матчу від Олександра Супруна, але головне, що забили останніми та вирвали неймовірну перемогу буквально на останній

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Приход» 4:2 Whaleapp Це вже стає доброю традицією – другий чемпіонат поспіль «Приход» і Whaleapp у першому турі грають один з одним. Протягом зустрічі «Приход» домінував, однак Whaleapp намагався

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Київ НКС» 6:4 «Чиста вода» Найкращий поєдинок туру, хоч і почався він рано вранці в неділю, видали на-гора новачки Ліга Bronze, які разом виступали в Першій лізі Північної конференції

Читати

МАТЧ ТУРУ. Magic Carpet Talisman 1:3 Ikarus Magic Carpet Talisman, колишній AFC Spartan (а ще до того «Атаман»), має вже стільки досвіду, що його таким суперником, як грізний Ikarus, не злякаєш!