(093)273-57-67
Фурніком Укркубок Футбол Parimatch
Віді-Трейд Parimatch Soccer Seco
Вияр

Vartis 6:1 AFC Wintel «Фокстрот» 3:2 «Бандерлона» Astound 10:2 Abilardo «Никос» 5:1 «Комфорт Таун» ФК «Металіст-Київ» 3:2 Olympic private club «Любі друзі» 2:7 FC United МФК «Филлер» 1:5 «Київ НКС» Ф-Енерджи 5:1 Kyiv United FC Endorphine 5:4 «Пироговая Николай»

Carleone-VPK_Group VS FC Sorry Бабушка

У п’ятницю збір у «клаберів» був, м’яко кажучи, поганий, а от на гру проти Carleone-VPK_Group підтягнулося багато гравців, зокрема вбивча зброя Апті Накаєв, був присутній на бровці тренер, тож усі складові успіху на старті зустрічі FC Sorry Бабушка мала, але не склалося. Протягом усього ігрового часу на полі точилася рівна боротьба, гравці «вигризали» ледь не кожен м’яч. У першому таймі всі спроби господарів вийти вперед розбивалися об злого генія суперника. Спочатку Апті Накаєв відкриває рахунок, потім Сергій Цибенко зрівнює цифри на табло. Під завісу стартової двадцятихвилинки Артем Немолот забиває гол у роздягальню, і здавалося б ось вона – необхідна практична та психологічна перевага. Проте вже в наступній атаці Накаєв ледь не самотужки розбирається зі всією обороною суперника та наказує супернику йти на перерву за рівного рахунку. Однак у таймі другому навіть Накаєв не зміг допомогти «клаберам». Невідомо, звідки господарі взяли додаткові внутрішні сили, але команді вдалося суттєво додати. Гості продовжували створювати небезпечні нагоди, і забивали, але реалізація все одно залишала бажати кращого. Єдиний гол у другому таймі за «клаберів» провів Сергій Олійник. Окрім проблем в атаці, були проблеми в команди ще й в обороні. Велика кількість необов’язкових помилок давала необхідну свободу гравцям суперника, і ті нею скористалися сповна. Дмитро Білик і Віктор Бєліков на самому початку другої половини гри здобули нарешті довгоочікувану перевагу для господарів, яку ті в підсумку вже не відпустили. Фінальний свисток арбітра зафіксував валідольну перемогу Carleone-VPK_Group у кращому матчі звітного туру!