(093)273-57-67
Soccer Parimatch Футбол Фурніком
Віді-Трейд Укркубок Вияр Parimatch
Seco

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода Olympic private club 0:4 FC Endorphine BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» Kyiv United 4:3 «Оболонь» Tenders Agromat 5:2 Hammers FC Goodfellas 2:4 AFC Start Digital Choo 5:0 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» «Пироговая Николай» 2:3 Astound AFC Bender 2:3 FC VITSTROY FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel AFC Staff+ 4:1 FC Olymp MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh Partstore 0:6 МФК "Citrus" ST Wood 4:1 «Агросем» ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life FC Dominus 8:1 Bronto «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» Avis 4:0 МФК «Монолит» FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі» FC United 4:1 Coffeelat

Mustang Taxi VS AFC Staff

Суперники вирішували протилежні завдання. Mustang Taxi мусив виграти, аби гарантувати собі срібні нагороди першості, у той час як AFC Staff, де-факто вже втративши місце в еліті, вийшов просто захистити честь клубу. І «стафи» вийшли не для того, щоби номер відбувати. Рахунок на сьомій хвилині відкрив Богдан Хора після чудової роботи Віталія Денюжкіна. «Таксисти» швиденько подвоїли перевагу, дякуючи удару Андрія Василенка, який опинився на вістрі та поклав м’яч у дальній кут. «Чорно-білі» спромоглися відповісти голом: пас вздовж флангу, і Назар Ніколаєвський у дотик спрямував м’яч у сітку. «Стафи» діяли сміливо, багато атакували, моменти створювали, але пропустили втретє. Після розіграшу кутового Дмитро Авраменко головою спрямував м’яч у сітку, скориставшись зручним навісом. Перший тайм – 3:1, але це ще не кінець... Розуміючи це, «таксисти» не збавляли обертів, і ближче до середини тайму Хора заштовхав м’яч у сітку після тривалої атаки, відзначився вдруге для себе, вчетверте для команди. Оце вже був кінець, і «Стаф» посипався. Вірніше сказати, пішов ва-банк… І під завісу матчу Василенко встиг наколотити чотири голи за п’ять хвилин! Що найпримітніше, це зробило форварда Mustang Taxi володарем «золотої бутси»!