(093)273-57-67
Soccer Parimatch Parimatch Seco
Parimatch3 Футбол Віді-Трейд Фурніком
Укркубок Вияр

DEPS 1:3 Sam Family ФК «Трудові резерви» 7:1 «Сталь ТМК» BarbershopGC 1:1 S.K.I.L.L. AFC Bender 3:2 FC Pegas «Кава Про» 2:5 Goal center SLC 4:1 FC VITSTROY FC Endorphine 2:8 Astound МФК «Рух» 0:1 FC Sorry Бабушка FC Sofiya-City 5:3 «Ібіс» FC Pulse 5:1 Будівельна гільдія J. Daniel’s 1:6 Kraft ФК «Донецк» 1:5 FC Comfort Life Astound 4:4 «Пироговая Николай» AFC Evraztrade 2:0 Coffeelat BT-Ukraine 0:5 FC United ФК «Металіст-Київ» 0:5 Abilardo «Київ НКС» 6:3 «Любі друзі» Underdog 2:2 «Токіо» FC Pegas 6:3 «Сталь ТМК» МФК «Филлер» 0:2 «Чиста вода» «Ф-Енерджи» 2:4 AFC Start ФК «Фаворит» 1:11 «Фокстрот+» Carleone 3:4 «ПБФ» «Приход» 2:4 ФК «Талан» Goal center 3:10 BarbershopGC Whaleapp 4:2 ФК «Работнички» «Кава Про» 3:10 DEPS Digital Choo 4:7 FC Dominus+ S.K.I.L.L. 0:5 Sam Family Lontano 0:6 «КБТ» «Славутич» 4:0 РСК «Флагман» «Інтергал-Буд» 2:0 AFC San Grano Noosphere Kyiv 5:0 FC Goodfellas «Оболонь» 2:11 Vartis FC Vtoris III 3:2 Tenders Agromat FC VITSTROY 3:0 AFC Bender Medium Tactics 6:1 «Никос» ST Wood 2:1 FC Getman Kyiv Euro Logistics UA 3:1 AFC Staff+ «Бандерлона» 1:5 «Скіф» Partstore 2:5 «Комфорт Таун» SLC 6:2 ФК «Трудові резерви» MIF 3:3 «Агросем» «Фокстрот» 4:6 FC Vtoris+ BOSS 5:0 ShowTime A.F.C Svyatosh 1:1 TEC VIT EXPORT MFC Citrus 8:3 FC Olymp ФК «Фурніком» 1:3 FC Dominus FC Comfort Life 2:2 Mustang Taxi Avis 1:1 «Перун» МФК «Рух» 1:6 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 0:5 AFC Sparta FC Sofiya-City 5:1 Carleone-VPK_Group AFC Staff 4:3 Talisman Taxi Tigers DragonsAutoSchoolTalisman 2:0 ФК «Донецк» Variant Agro Build 2:2 Otium FC Sorry Бабушка 4:2 ФК «ВіЯр» МФК «Монолит» 3:4 Bronto «Ібіс» 0:5 FC Vtoris

Mustang Taxi VS AFC Staff

Суперники вирішували протилежні завдання. Mustang Taxi мусив виграти, аби гарантувати собі срібні нагороди першості, у той час як AFC Staff, де-факто вже втративши місце в еліті, вийшов просто захистити честь клубу. І «стафи» вийшли не для того, щоби номер відбувати. Рахунок на сьомій хвилині відкрив Богдан Хора після чудової роботи Віталія Денюжкіна. «Таксисти» швиденько подвоїли перевагу, дякуючи удару Андрія Василенка, який опинився на вістрі та поклав м’яч у дальній кут. «Чорно-білі» спромоглися відповісти голом: пас вздовж флангу, і Назар Ніколаєвський у дотик спрямував м’яч у сітку. «Стафи» діяли сміливо, багато атакували, моменти створювали, але пропустили втретє. Після розіграшу кутового Дмитро Авраменко головою спрямував м’яч у сітку, скориставшись зручним навісом. Перший тайм – 3:1, але це ще не кінець... Розуміючи це, «таксисти» не збавляли обертів, і ближче до середини тайму Хора заштовхав м’яч у сітку після тривалої атаки, відзначився вдруге для себе, вчетверте для команди. Оце вже був кінець, і «Стаф» посипався. Вірніше сказати, пішов ва-банк… І під завісу матчу Василенко встиг наколотити чотири голи за п’ять хвилин! Що найпримітніше, це зробило форварда Mustang Taxi володарем «золотої бутси»!