(093)273-57-67
Фурніком Віді-Трейд Soccer Укркубок
Футбол Parimatch Seco Вияр
Parimatch Parimatch3

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Otium 0:5 Coffeelat Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman

МФК "Рух" VS Generals

Цей матч закривав собою весь турнір. При цьому не мали суперники турнірних завдань, але викладалися так, наче від того залежало все... Зібрали «генерали» на свій останній бій у Прем’єр-лізі доволі представницький склад. Але, чесно кажучи, здавалося наперед, що мало шансів на позитивний результат в них було в битві з «Рухом», однією з найсильніших команд чемпіонату. Хоча на самому початку все складалося нібито доволі непогано. Пропустивши від Вадима Бовтрука, який здалеку пробив у дальній кут, гості відповіли одразу двома голами. Олег Тарасюк і Сергій Василинчик теж стріляти вміють. А стрілянина по кутах продовжилася – Дмитро Вакуляк, як і Бовтрук, забив з флангу, тільки протилежного. Восьма хвилина – 2:2. І після цього МФК «Рух» почав нарощувати перевагу, яку вже не випустив з рук. Ще до перерви відзначилися Юрій Куценко (Бовтрук уже другий гольовий пас віддав), Андрій Литвиненко та Тамаз Авдалян. 5:2 перший тайм, і майже все стало зрозумілим. По перерві голів поменшало, бо «жовто-чорні» вже не викладалися так, пропонуючи пограти першим номером «генералам». І гості заробили пенальті, але Дмитро Сурдій схибив з шести метрів. Тим не менше в середині тайму Андрій Здоровило завершив випад «біло-синіх», які вірили, що зможуть! Але марними були всі спроби. А потім сталося неймовірне – голкіпер «Руху» Петро Ільків з руки забив у протилежні, не порожні(!) ворота. Ну а переможну крапку поставив кращий гравець матчу, а на думку редактора, і всього чемпіонату Бовтрук.