(093)273-57-67
Parimatch Seco Soccer Футбол
Parimatch Укркубок Parimatch3

Sakartvelo 2:0 Back Office Team Wild West 4:0 NORTH FORCE East River 4:0 Armenia TSEMENT 1:2 ТЮЛЬКА Wild West 2:2 FABRIKA Sakartvelo 4:1 PM Moldova East River 3:1 Abilardo TSEMENT 6:0 Mykolaiv NORTH FORCE 0:3 FABRIKA Back Office Team 1:3 PM Moldova Armenia 0:2 Abilardo ТЮЛЬКА 4:0 Mykolaiv Wild West 5:4 PM Moldova Sakartvelo 0:2 FABRIKA ТЮЛЬКА 2:3 Abilardo East River 0:5 TSEMENT Wild West 1:0 FABRIKA NORTH FORCE 0:4 Back Office Team Abilardo 2:4 TSEMENT Armenia 8:7 Mykolaiv FABRIKA 0:1 Abilardo Back Office Team 3:0 Armenia Wild West 0:7 TSEMENT

1 Резнюк Анатолій

FC Dominus (Бориспіль) VS АФК «Хунта» (Київ)

Гра деякий час проходила під знаком домінації «домінаторів», які атакували, били, моменти мали, але м’яч або повз ціль йшов, або Олександр Босенко стояв на останньому рубежі наче скеля. У середині тайму «Хунта» провела серію небезпечних атак і була дуже близькою до взяття воріт. За хвилину до кінця за грубий фол «останньої надії» пряму червону картку отримав Віталій Жеребцов, і бориспільці отримали шанс вирішити все на свою користь. Це було п’яте порушення правил, 10-метровий, але м’яч було запущено в молоко. Вперше на турнірі справа дійшла до серії післяматчевих пенальті. Її абсолютним героєм став Босенко, який один удар потягнув, а сам вирішальний м’яч своєму колезі забив!