Новини турніру

(098)427-71-85
Parimatch Укркубок Футбол Soccer
Seco Parimatch3 Parimatch

Sakartvelo 2:0 Back Office Team Wild West 4:0 NORTH FORCE East River 4:0 Armenia TSEMENT 1:2 ТЮЛЬКА Wild West 2:2 FABRIKA Sakartvelo 4:1 PM Moldova East River 3:1 Abilardo TSEMENT 6:0 Mykolaiv NORTH FORCE 0:3 FABRIKA Back Office Team 1:3 PM Moldova ТЮЛЬКА 4:0 Mykolaiv Armenia 0:2 Abilardo Wild West 5:4 PM Moldova Sakartvelo 0:2 FABRIKA ТЮЛЬКА 2:3 Abilardo East River 0:5 TSEMENT Wild West 1:0 FABRIKA NORTH FORCE 0:4 Back Office Team Abilardo 2:4 TSEMENT Armenia 8:7 Mykolaiv FABRIKA 0:1 Abilardo Wild West 0:7 TSEMENT Back Office Team 3:0 Armenia


Таблиця

і о
1«Форсаж» (Одеса)36
2ФК «ВіЯр» (Київ)33
3«Шахтар» (Івано-Франківськ)23
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Йапарама 6 10 1.67
2 Солодов 5 9 1.8
3 Найбулаєв 6 5 0.83
дивитись

Дискваліфікація

1 Ященко Сергій
1 Резнюк Анатолій
дивитись
2019-09-11 20:00:08

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Східна конференція. Вища ліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. ФК «Талан» 0:1 FC Dominus+
Двобій вийшов запеклим, щоправда майже без забитих м’ячів. Єдиний гол на старті зустрічі провів Руслан Кравченко, здобувши таким чином перемогу з мінімальним рахунком для FC Dominus+. Останній намагався грати першим номером, змушуючи суперника помилятися. У складі «Талану» ми помітили чимало нових гравців, і зрозуміло, що за такої ситуації мала місце незіграність. Разом з тим Євсей Чурилов і компанія просто зацементували власний захист, здійснивши неймовірну кількість відборів. Навіть коли м’ячу вже нікуди було діватися, окрім як влітати в сітку, захисник команди гостей виносив шкіряного з порожніх воріт. Заслужили на компліменти звичайно ж і гості, які при малому зборі змогли обіграти такого грізного суперника та розпочали сезон з максимального результату.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Устинов (Lontano)
Digital Choo переміг Lontano  з рахунком 4:3, але при цьому команда незвично для себе марнувала багато гольових нагод, і цілком могла поплатитися за це. До цього додалися ще й помилки в захисті, якими раз за разом користувався Олександр Устинов. У підсумку останній записав до свого активу хет-трик, хоча це не допомогло його команді досягти бажаного результату. 
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олексій Євдокимов («Приход»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Євгеній Євонов (ФК «Талан»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Lontano
ПОВЕРНЕННЯ ТУРУ. РСК «Флагман»
Попри те що середній вік гравців команди гостей набагато менший, ніж у господарів, їх вистачило тільки на перший тайм. Точніше кажучи, максимальних швидкостей вистачило тільки на один тайм. У свою чергу весь РСК «Флагман» і Андрій Квасов зокрема продемонстрували, що майстерність не проп’єш. Кажучи серйозно, «рибалки» пропустивши першими, змогли продемонструвати характер і перемогли суперника з рахунком 6:3. При тому що збір у номінальних господарів залишав бажати кращого (всього лише один гравець на заміні), але кожен з хлопців проявив себе з найкращого боку, що й дозволило їм повернутися до турніру тріумфально.
ДЕБЮТ ТУРУ. «Приход»
Певно, родзинкою всього туру стали фінти гравців команди «Приход» у грі проти Whaleapp. Коли Поліщук у минулому турнірі грав за Jack Daniel’s, то він був одним таким у складі тієї команди, а тепер складалося таке враження, що в «Приход» набирали тільки дриблерів. Зізнаємося, що хотілося в деяких моментах плескати у долоні.  Ще до перерви гості мали солідну перевагу в три м’ячі, а в другому таймі розвинули власний успіх. У свою чергу Whaleapp намагався додати, начебто атакував, але складалося враження, що гравці якісь втомлені. У підсумку Чумаченко та компанія поступилися з рахунком 0:7.

Автор: Ігор Колодій