(093)273-57-67
Укркубок Soccer Parimatch3 Parimatch
Футбол Seco Parimatch

«Інтергал-Буд» (Київ) 1:2 Перун (Київ) Нумізмат (Київ) 1:1 DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) Нікос (Київ) 1:1 МФК Моноліт (Київ) FC Comfort Life (Київ) 3:0 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Перун (Київ) 6:0 «УкрЕлітЦентр» (Київ) DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) 4:4 ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) МФК Моноліт (Київ) 6:2 ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) Фортуна (Славута, Хмельницька обл) 3:2 Адвокати (Кременчук) «УкрЕлітЦентр» (Київ) 1:1 «Інтергал-Буд» (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 2:1 Нумізмат (Київ) ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) 1:5 Нікос (Київ) Адвокати (Кременчук) 1:0 FC Comfort Life (Київ) ФК «ВіЯр» (Київ) 0:1 Fimak (Одеса) Легіон (Київ) 1:1 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) «Ібіс» 2:1 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) FC Vtoris+ (Київ) 1:5 Майфон (Черкаси) Fimak (Одеса) 1:0 ALZO (Харків) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 8:1 ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) "Легіон" (Добропілля, Донецька область) 1:2 Grenada (Черкаси) Майфон (Черкаси) 2:2 Перша приватна броварня (Львів) ALZO (Харків) 1:3 ФК «ВіЯр» (Київ) ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) 2:4 Легіон (Київ) Grenada (Черкаси) 1:1 «Ібіс» Перша приватна броварня (Львів) 1:1 FC Vtoris+ (Київ) Grenada (Черкаси) 0:1 FC Vtoris+ (Київ) Перша приватна броварня (Львів) 1:3 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) ФК «ВіЯр» (Київ) 3:0 ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) Легіон (Київ) 4:5 ALZO (Харків) «Інтергал-Буд» (Київ) 2:3 Нумізмат (Київ) DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) 0:3 «УкрЕлітЦентр» (Київ) Нікос (Київ) 1:2 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Адвокати (Кременчук) 8:0 ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) Перун (Київ) 0:3 FC Vtoris+ (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 6:0 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) МФК Моноліт (Київ) 5:4 ФК «ВіЯр» (Київ) FC Comfort Life (Київ) 2:0 ALZO (Харків) Fimak (Одеса) 5:1 Нумізмат (Київ) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 3:1 «УкрЕлітЦентр» (Київ) «Ібіс» 3:1 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Майфон (Черкаси) 2:3 Адвокати (Кременчук) МФК Моноліт (Київ) 1:6 FC Comfort Life (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 5:1 FC Vtoris+ (Київ) Fimak (Одеса) 0:2 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) «Ібіс» 3:1 Адвокати (Кременчук) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 0:3 FC Comfort Life (Київ) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 1:0 «Ібіс» ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 2:3 «Ібіс» FC Comfort Life (Київ) 3:1 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл)

2019-10-08 20:51:51

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Друга ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Vitstroy 1:6 «Трудові резерви»
«Трудові резерви» підійшли до свого наступного матчу в оптимальному складі, тож з легкістю підтвердили свій статус фаворита зустрічі. «Жовто-чорні» намагалися більше грати в пас, але без індивідуальної майстерності справа не обійшлася. Зокрема, хочемо виділити Ігоря Малюка, який оформив хет-трик, а один з м’ячів узагалі забив з центра поля, прошивши воротаря. А от кращий бомбардир чемпіонату В’ячеслав Чуб відмітився всього лише одним результативним пострілом. «Будівельникам» було важко протистояти такій швидкій команді, тож команда могла всього лише один раз скористатися помилкою суперника, коли забивав Дмитро Тітаренко. Починали опоненти на рівних, а потім фізика далася взнаки. «Резерви» здобувають перемогу з рахунком 6:1 і продовжують катком йти по турнірній стежині у Другій лізі Північної конференції.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігор Малюк («Трудові резерви»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. В’ячеслав Сніжко (AFC Bender)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Бабійчук (FC Pegas)

КАМБЕК ТУРУ. SLC 7:2 FC Pegas (SLC з рахунку 0:2)
Уже на третій хвилині матчу Іван Климентєв вивів номінальних гостей уперед, а в середині першого тайму Устим Лапай зміг ще й подвоїти перевагу своєї команди. Потім FC Pegas немов перемкнуло, команда почала припускатися помилок, пропускати багато м’ячів, а довершенням цієї чорної смуги став ще й зламаний ніс Ярослава Подолянка. Він, до речі, грати не припинив, а ви кажете «аматори»!.. Початок камбеку SLC поклав Анатолій Савел’єв своїм голом у роздягальню, він же і закрив гру результативним пострілом уже під завісу зустрічі, оформивши в підсумку покер. Номінальні господарі здобули перемогу з рахунком 7:2, що дозволила їм продовжити боротьбу за медалі турнірну.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Сталь ТМК»
У першому таймі Павло Юрченко вивів AFC Bender уперед. Можливо, цей гол був у чомусь нелогічним, тому що «сталевари» створили більше моментів, але їх підводила реалізація. Склад команди оновився, зокрема голкіпер, якщо ми не помиляємося, взагалі першу гру проводив за команду. Невеличкі непорозуміння й призводили до того, що «Сталь ТМК» довгий час не могла скористатися власними нагодами та розпечатати ворота В’ячеслава Сніжка. Останній, до слова, провів дуже вдалий поєдинок. У другому таймі гості збільшили натиск і все-таки досягли свого. У середині другого тайму Андрій Борщевський і Артур Ласковець протягом трьох хвилин відмітилися забитими голами, і зрештою їх команда з таким рахунком, 2:1, і перемогла. Упродовж часу, що залишався, «сталевари» грали надійно, та й сам опонент дуже сильно не турбував голкіпера гостей.