Новини турніру

(093)273-57-67
Parimatch Soccer Seco Футбол
Parimatch3 Parimatch Укркубок

Sakartvelo 2:0 Back Office Team Wild West 4:0 NORTH FORCE East River 4:0 Armenia TSEMENT 1:2 ТЮЛЬКА Wild West 2:2 FABRIKA Sakartvelo 4:1 PM Moldova East River 3:1 Abilardo TSEMENT 6:0 Mykolaiv NORTH FORCE 0:3 FABRIKA Back Office Team 1:3 PM Moldova Armenia 0:2 Abilardo ТЮЛЬКА 4:0 Mykolaiv Wild West 5:4 PM Moldova Sakartvelo 0:2 FABRIKA ТЮЛЬКА 2:3 Abilardo East River 0:5 TSEMENT Wild West 1:0 FABRIKA NORTH FORCE 0:4 Back Office Team Abilardo 2:4 TSEMENT Armenia 8:7 Mykolaiv FABRIKA 0:1 Abilardo Wild West 0:7 TSEMENT Back Office Team 3:0 Armenia


Таблиця

і о
1«Форсаж» (Одеса)36
2ФК «ВіЯр» (Київ)33
3«Шахтар» (Івано-Франківськ)23
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Йапарама 6 10 1.67
2 Солодов 5 9 1.8
3 Найбулаєв 6 5 0.83
дивитись

Дискваліфікація

1 Ященко Сергій
1 Резнюк Анатолій
дивитись
2019-10-10 09:31:54

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Запоріжжя «В9ку» Parimatch. Суперліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. «Кузя» 5:3 Noosphere
Привіт! Скучили? Запорізька Суперліга «В9КУ», як величний драматичний актор, вправно витримала театральну паузу, ворухнула бровою, загриміла поставленим голосом і занурила глядача у футбольну млість. Кілька місяців перерви геть не знецінили запорізьку футбольну валюту. Три матчі – безліч емоцій. Тим, хто запізнився й усе проґавив – не кості, а чудова стаття! Гадаємо, наші латиномовні предки не образяться, якщо заради вас ми трохи змінимо їхні мудрі слова. Уперед!
Честь відкривати сезон випала колективам «Кузя» та Noosphere. «Кузя» – дебютанти, які, втім, на футбольному майданчику почували себе вкрай упевнено й розкуто. Noosphere – хоч і не титуловані, але досвідчені старожили, які вчетверте стають учасниками нашого турніру. Ця суміш, змішана й доведена до однорідної консистенції, вибухнула вісьмома голами, забризкавши емоціями навіть тих, хто просто проходив повз. Статечна гра на перших хвилинах не змушувала розраховувати на зливу голів. Впадало в очі, що «айтішники» сідали аж занадто низько до своїх воріт. Укупі з високим пресингом «Кузі» будь-які їхні атакувальні потуги майже миттєво зводилися нанівець. Невпевнений пас на воротаря подарував номінальним господарям кутовий, який вони вправно реалізували на четвертій хвилині. Футболісти «Кузі» чи то від надлишку впевненості, чи то від нестачі досвіду, чи то від футбольної філософії (останній варіант нам подобається найбільше) після забитого м'яча не відсиджувалися в обороні й продовжували насідати на своїх візаві. Одразу чотири(!) гравці дебютантів перебували у районі карного майданчика Noosphere. За таких умов втрата шкіряного не могла не обернутися голом у відповідь. Ничтоже сумняшеся, номінальні господаря продовжували атакувати, і згодом заробити пенальті, та реалізувати його не змогли – перекладина. І навіть це не збило хлопців з пантелику. Досягти свого їм вдалося на 11-й хвилині, а вже на 15-й вони мали перевагу у два м'ячі. Утім, за дві хвилини непоступливі «айтішники» знову скоротили відставання до мінімуму. На тому й пішли відпочивати.
Тенденція до вирівнювання гри у кінці першого тайму актуалізувалася й у таймі другому. Номінальні гості заграли розкутіше й агресивніше. Хтозна, з якими цифрами на табло завершилася б гра, якби «айтішники» знову не привезли собі небезпечний стандарт: порушення правил недалечко від карного майданчика обернулося четвертим голом у їхні ворота. Знову рівна гра, знову гойдалки. Відчувався досвід й загартованість футболістів Noosphere, які звикли грати за будь-яких умов – контратака на 35-й знову наблизила їх до “Кузі” на відстань голу. Та останнє слово все ж залишилося за дебютантами – 5:3. “Айтішники” встигли зняти воротаря, але забити не встигли. Чудовий заспів сезону!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євген Леміш («Кузя»)
Забив двічі, активно діяв протягом матчу й разом із командою награв на дебютні три очки у сезоні.
ВОРОТАР ТУРУ. Антон Осадчук («Нікма»)
Найкращий бомбардир минулого чемпіонату стартує зі звання «воротар туру».

СЕНСАЦІЯ ТУРУ. Кузя 5:3 Noosphere
Усе ж, коли дебютанти грають зі знайомою та досвідченою командою, вони точно не сприймаються як фаворити.

АТАКА ТУРУ. «Кузя»
Забили стільки ж, скільки «Юніор», та суперника мали досвідченішого.
ЗАХИСТ ТУРУ. «Юніор»
Наразі єдиний колектив, який має нуль у графі пропущених м'ячів.
РОДЗИНКА ТУРУ. Молоді за мірками нашої ліги колективи з перших турів показують, що вони не пастимуть задніх.

Автор: Кирило Ракита