Турнірна таблиця ліги

(093)273-57-67
Parimatch Parimatch Soccer Seco
Parimatch3 Укркубок Футбол

Sakartvelo 2:0 Back Office Team Wild West 4:0 NORTH FORCE East River 4:0 Armenia TSEMENT 1:2 ТЮЛЬКА Wild West 2:2 FABRIKA Sakartvelo 4:1 PM Moldova East River 3:1 Abilardo TSEMENT 6:0 Mykolaiv NORTH FORCE 0:3 FABRIKA Back Office Team 1:3 PM Moldova Armenia 0:2 Abilardo ТЮЛЬКА 4:0 Mykolaiv Wild West 5:4 PM Moldova Sakartvelo 0:2 FABRIKA ТЮЛЬКА 2:3 Abilardo East River 0:5 TSEMENT Wild West 1:0 FABRIKA NORTH FORCE 0:4 Back Office Team Abilardo 2:4 TSEMENT Armenia 8:7 Mykolaiv FABRIKA 0:1 Abilardo Wild West 0:7 TSEMENT Back Office Team 3:0 Armenia


Таблиця

і о
1«Форсаж» (Одеса)36
2ФК «ВіЯр» (Київ)33
3«Шахтар» (Івано-Франківськ)23
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Йапарама 6 10 1.67
2 Солодов 5 9 1.8
3 Найбулаєв 6 5 0.83
дивитись

Дискваліфікація

1 Ященко Сергій
1 Резнюк Анатолій
дивитись



Финал
Серебряный кубок по мини футболу New Tone (Одеса) 1:2 МФК «Пальміра» (Одеса) Золотой кубок по мини футболу
Полуфинал
 New Tone (Одеса) 7:3 GEEK (Одеса) 
 МФК «Пальміра» (Одеса) 1:0 «Форсаж» (Одеса) 
1/4 КУБКА
 «Шахтар» (Івано-Франківськ) 1:3 New Tone (Одеса) 
1/8 КУБКА
 «Шахтар» (Івано-Франківськ) 4:1 AFC Evraztrade (Київ) 
 New Tone (Одеса) 10:9 FC Sofiya-City (Київ) 
 GEEK (Одеса) 2:1 «Поліпласт» (Бровари) 
 МФК «А-Таксі» (Вінниця) 2:0 «Ібіс» (Київ) 
 МФК «Пальміра» (Одеса) 5:0 АФК «Хунта» (Київ) 
 Gladiators (Одеса) 4:0 «Hop Hey Юг» (Одеса) 
 «Арсенал» (Очаків) 1:2 «Форсаж» (Одеса) 
 VUSO (Київ) 0:1 A.F.C Svyatosh (Київ) 
 GEEK (Одеса) 3:1 МФК «А-Таксі» (Вінниця) 
 МФК «Пальміра» (Одеса) 3:0 Gladiators (Одеса) 
 «Форсаж» (Одеса) 4:1 A.F.C Svyatosh (Київ) 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група A

М Команда I В Н П Г О
1«Форсаж» (Одеса)32012-36
2ФК «ВіЯр» (Київ)31022-33
3«Шахтар» (Івано-Франківськ)21014-23

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група B

М Команда I В Н П Г О
1New Tone (Одеса)22008-26
2A. F. C. AVTODZEN31024-43
3A.F.C Svyatosh (Київ)31022-83

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група C

М Команда I В Н П Г О
1GEEK (Одеса)220017-06
2ФК «Альянс» (Бровари)31024-113
3АФК «Хунта» (Київ)31025-153

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група D

М Команда I В Н П Г О
1МФК «А-Таксі» (Вінниця)21106-14
2FC Dominus (Бориспіль)31117-44
3«Hop Hey Юг» (Одеса)31022-103

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група E

М Команда I В Н П Г О
1МФК «Пальміра» (Одеса)220010-26
2«Ібіс» (Київ)31112-54
3«Поліпласт» (Бровари)31112-54

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група F

М Команда I В Н П Г О
1Gladiators (Одеса)21105-34
2TEC VIT EXPORT (Київ)31114-34
3Сухачевка (Дніпро)30033-80

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група G

М Команда I В Н П Г О
1FC Sofiya-City (Київ)32108-17
2«Арсенал» (Очаків)21107-24
3«Нікос» (Київ)30031-100

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група H

М Команда I В Н П Г О
1VUSO (Київ)22008-16
2AFC Evraztrade (Київ)32018-36
3«Екстрим» (Чернівці)30030-150