Порушники ліги

(093)273-57-67
Parimatch3 Parimatch Seco Футбол
Укркубок Soccer Parimatch

Sakartvelo 2:0 Back Office Team Wild West 4:0 NORTH FORCE East River 4:0 Armenia TSEMENT 1:2 ТЮЛЬКА Wild West 2:2 FABRIKA Sakartvelo 4:1 PM Moldova TSEMENT 6:0 Mykolaiv East River 3:1 Abilardo NORTH FORCE 0:3 FABRIKA Back Office Team 1:3 PM Moldova Armenia 0:2 Abilardo ТЮЛЬКА 4:0 Mykolaiv Wild West 5:4 PM Moldova Sakartvelo 0:2 FABRIKA ТЮЛЬКА 2:3 Abilardo East River 0:5 TSEMENT Wild West 1:0 FABRIKA NORTH FORCE 0:4 Back Office Team Abilardo 2:4 TSEMENT Armenia 8:7 Mykolaiv FABRIKA 0:1 Abilardo Wild West 0:7 TSEMENT Back Office Team 3:0 Armenia


Таблиця

і о
1«Форсаж» (Одеса)36
2ФК «ВіЯр» (Київ)33
3«Шахтар» (Івано-Франківськ)23
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Йапарама 6 10 1.67
2 Солодов 5 9 1.8
3 Найбулаєв 6 5 0.83
дивитись

Дискваліфікація

1 Ященко Сергій
1 Резнюк Анатолій
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Ященко Сергій

ФК «ВіЯр» (Київ)

3 Тур

Резнюк Анатолій

«Поліпласт» (Бровари)

5 Тур

ПОРУШЕННЯ

Соцький
Максим

АФК «Хунта» (Київ)

1 тур1 тур

Жеребцов
Віталій

АФК «Хунта» (Київ)

3 тур

Резнюк
Анатолій

«Поліпласт» (Бровари)

5 тур

Ященко
Сергій

ФК «ВіЯр» (Київ)

3 тур

КРИВОРОТИЙ
ЄВГЕН

«Арсенал» (Очаків)

3 тур

Калмацуй
Олександр

GEEK (Одеса)

5 тур

Процак
Роман

«Шахтар» (Івано-Франківськ)

2 тур

Ящук
Максим

МФК «А-Таксі» (Вінниця)

2 тур

Кустол
Руслан

GEEK (Одеса)

8 тур8 тур

Новосілецький
Святослав

ФК «ВіЯр» (Київ)

2 тур3 тур

Русс
Дмитро

«Поліпласт» (Бровари)

3 тур5 тур

Шаповалов
Віталій

«Поліпласт» (Бровари)

4 тур

Винокуров
Олександр

VUSO (Київ)

1 тур

Фарадж
Дмитро

AFC Evraztrade (Київ)

4 тур

Василенко
Андрій

A.F.C Svyatosh (Київ)

6 тур

Біндюженко
Богдан

FC Sofiya-City (Київ)

3 тур

Сисоєв
Дмитро

«Нікос» (Київ)

1 тур

Біляр
Богдан

ФК «Альянс» (Бровари)

3 тур

Пилипів
Федір

МФК «Пальміра» (Одеса)

10 тур

Чеберяк
Сергій

FC Sofiya-City (Київ)

1 тур

Лафазан
Владислав

FC Dominus (Бориспіль)

1 тур

Шевченко
Роман

AFC Evraztrade (Київ)

5 тур

Амонгаєв
Юрій

«Арсенал» (Очаків)

3 тур

БОРИСОВ
ВАСИЛЬ

«Арсенал» (Очаків)

3 тур

ТОЧАНСЬКИЙ
МИХАЙЛО

«Арсенал» (Очаків)

3 тур

Сьомкiн
Вiталiй

«Форсаж» (Одеса)

6 тур

Макаров
Євген

Сухачевка (Дніпро)

2 тур

Горілов
Олександр

Сухачевка (Дніпро)

3 тур

Горбунь
Ігор

МФК «А-Таксі» (Вінниця)

2 тур