(093)273-57-67
Футбол Віді-Трейд Parimatch3 Укркубок
Вияр Soccer Parimatch Фурніком
Seco Parimatch

Carleone-VPK_Group 2:3 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life «Славутич» 5:1 «КБТ» Carleone 4:2 FC Vtoris III «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви»

ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»

Матч викликав підвищений інтерес. Це ж дебют «ВіЯра» в еліті, а суперник такий, який «жовто-синім» наче за приклад слугувати може, а стартував з перемоги над чинним чемпіоном. За активністю, за стрімкістю атак «трейдери» на початку гри мали деяку перевагу – ну це не дивно. Певно, хвилювалися «меблевики», намагалися грати без помилок. І помітно ставало, що з кожною хвилиною все впевненіше грають «жовто-сині». І гол наприкінці тайму вже логічний вигляд мав, ну а забив Сергій Ященко після розіграшу кутового. У другому таймі «трейдери» зуміли додати в активності, змусили швидше рухатися м’яч і зрештою повернули гру на свою користь, хоча при цьому випади суперника були справді гострими. Ударом зі штрафного від бічної лінії Дмитро Андрусенко відновив паритет (може, сонечко воротареві очі засліпило?) Це додало впевненості «біло-синім». Вони продовжили тиснути, і за п’ять хвилин до кінця матчу їм вдалося забити, ще й двічі! Андрій Шешеня в дуже непростій ситуації примудрився розвернутися, захисника відіграти, в падінні пробити. А невдовзі розіграли, я к по нотах, і Володимир Кульматицький встановив на табло 1:3. Гадаємо, це досвід виступів у Прем’єр-лізі дався взнаки, якого «ВіЯру» поки що бракує.