(093)273-57-67
Parimatch Parimatch3 Укркубок Футбол
Віді-Трейд Soccer Фурніком Seco
Вияр Parimatch

DEPS 1:3 Sam Family ФК «Трудові резерви» 7:1 «Сталь ТМК» BarbershopGC 1:1 S.K.I.L.L. AFC Bender 3:2 FC Pegas «Кава Про» 2:5 Goal center SLC 4:1 FC VITSTROY МФК «Рух» 0:1 FC Sorry Бабушка FC Endorphine 2:8 Astound FC Sofiya-City 5:3 «Ібіс» FC Pulse 5:1 Будівельна гільдія J. Daniel’s 1:6 Kraft ФК «Донецк» 1:5 FC Comfort Life AFC Evraztrade 2:0 Coffeelat BT-Ukraine 0:5 FC United Astound 4:4 «Пироговая Николай» «Київ НКС» 6:3 «Любі друзі» ФК «Металіст-Київ» 0:5 Abilardo FC Pegas 6:3 «Сталь ТМК» Underdog 2:2 «Токіо» МФК «Филлер» 0:2 «Чиста вода» «Ф-Енерджи» 2:4 AFC Start Carleone 3:4 «ПБФ» ФК «Фаворит» 1:11 «Фокстрот+» «Приход» 2:4 ФК «Талан» Goal center 3:10 BarbershopGC Whaleapp 4:2 ФК «Работнички» «Кава Про» 3:10 DEPS Digital Choo 4:7 FC Dominus+ S.K.I.L.L. 0:5 Sam Family Lontano 0:6 «КБТ» «Славутич» 4:0 РСК «Флагман» «Інтергал-Буд» 2:0 AFC San Grano Noosphere Kyiv 5:0 FC Goodfellas FC Vtoris III 3:2 Tenders Agromat «Оболонь» 2:11 Vartis Medium Tactics 6:1 «Никос» FC VITSTROY 3:0 AFC Bender ST Wood 2:1 FC Getman Kyiv Euro Logistics UA 3:1 AFC Staff+ «Бандерлона» 1:5 «Скіф» Partstore 2:5 «Комфорт Таун» MIF 3:3 «Агросем» SLC 6:2 ФК «Трудові резерви» «Фокстрот» 4:6 FC Vtoris+ BOSS 5:0 ShowTime A.F.C Svyatosh 1:1 TEC VIT EXPORT MFC Citrus 8:3 FC Olymp FC Comfort Life 2:2 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 1:3 FC Dominus МФК «Рух» 1:6 «Віді-трейд» Avis 1:1 «Перун» FC Sofiya-City 5:1 Carleone-VPK_Group «УкрЕлітЦентр» 0:5 AFC Sparta DragonsAutoSchoolTalisman 2:0 ФК «Донецк» AFC Staff 4:3 Talisman Taxi Tigers Variant Agro Build 2:2 Otium FC Sorry Бабушка 4:2 ФК «ВіЯр» «Ібіс» 0:5 FC Vtoris МФК «Монолит» 3:4 Bronto

ФК «Донецк» VS Mustang Taxi

Хоч і відкрили рахунок «Донеччани», розраховувати їм на успіх у грі з Mustang Taxi, який переважав за збором, пресингував і тримав темп, було складно, якщо не сказати майже неможливо. Отже, на шостій хвилині Дмитро Чех гарматним пострілом здалеку після кутового забив дуже красиво. Але вже за дві хвилини Богдан Хора також після кутового відновив паритет. Знадобився повтор епізоду, бо справді точно сказати було складно, чи було взяття воріт, але гол зарахували. У заключній п’ятихвилинці першого тайму Ілля Бондарчук і Андрій Василенко (красиво – з гострого кута!) забили по м’ячу кожен. Зрозуміло, що здавалися «біло-сині», намагалися зіграти надійніше в захисті, були активні у відборі та в нападі, де нагоди відзначитися створювали. Забити ще не вдалося, натомість суперник відзначився ще двічі. Активний Хора добре розібрався, індивідуальний гол забив. А крапку на останній хвилині поставив Дмитро Авраменко – 1:5.