(093)273-57-67
Parimatch Parimatch Вияр Футбол
Фурніком Parimatch3 Віді-Трейд Укркубок
Soccer Seco

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Otium 0:5 Coffeelat Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «ПБФ» 1:0 Дружба «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman

ФК «ВіЯр» VS «Віді-трейд»

Матч викликав підвищений інтерес. Це ж дебют «ВіЯра» в еліті, а суперник такий, який «жовто-синім» наче за приклад слугувати може, а стартував з перемоги над чинним чемпіоном. За активністю, за стрімкістю атак «трейдери» на початку гри мали деяку перевагу – ну це не дивно. Певно, хвилювалися «меблевики», намагалися грати без помилок. І помітно ставало, що з кожною хвилиною все впевненіше грають «жовто-сині». І гол наприкінці тайму вже логічний вигляд мав, ну а забив Сергій Ященко після розіграшу кутового. У другому таймі «трейдери» зуміли додати в активності, змусили швидше рухатися м’яч і зрештою повернули гру на свою користь, хоча при цьому випади суперника були справді гострими. Ударом зі штрафного від бічної лінії Дмитро Андрусенко відновив паритет (може, сонечко воротареві очі засліпило?) Це додало впевненості «біло-синім». Вони продовжили тиснути, і за п’ять хвилин до кінця матчу їм вдалося забити, ще й двічі! Андрій Шешеня в дуже непростій ситуації примудрився розвернутися, захисника відіграти, в падінні пробити. А невдовзі розіграли, я к по нотах, і Володимир Кульматицький встановив на табло 1:3. Гадаємо, це досвід виступів у Прем’єр-лізі дався взнаки, якого «ВіЯру» поки що бракує.