(093)273-57-67
Soccer Parimatch Parimatch3 Футбол
Parimatch Фурніком Вияр Seco
Укркубок Віді-Трейд

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Славутич» 5:1 «КБТ» «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Carleone 4:1 FC Vtoris III Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s AFC Bender 4:1 SLC Kraft 5:3 FC Pulse AFC San Grano 7:1 Kyiv United Abilardo 3:5 Astound Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» FC United 8:1 «Київ НКС» «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» Tenders Agromat 0:3 Underdog «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» «Токіо» 1:2 Carleone DEPS 3:1 S.K.I.L.L. «КБТ» 3:6 Whaleapp Sam Family 6:0 Goal center ФК «Талан» 0:5 «Славутич» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» FC Dominus+ 6:2 «Приход» РСК «Флагман» 8:3 Lontano ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo Otium 3:3 BT-Ukraine AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv FC Goodfellas 0:6 «Інтергал-Буд» FC Endorphine 4:1 Olympic private club «Сталь ТМК» 2:6 FC VITSTROY FC Getman Kyiv 2:2 «Бандерлона» AFC Staff+ 3:1 Partstore ФК «Трудові резерви» 4:1 FC Pegas ShowTime 3:7 MFC Citrus FC Vtoris+ 4:3 A.F.C Svyatosh «Никос» 3:4 BOSS «Агросем» 2:3 «Фокстрот» «Комфорт Таун» 2:4 Medium Tactics «Скіф» 4:2 MIF FC Olymp 0:0 Euro Logistics UA TEC VIT EXPORT 1:3 ST Wood DragonsAutoSchoolTalisman 4:3 «Віді-трейд» FC Dominus 2:1 Avis FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City Talisman Taxi Tigers 4:1 МФК «Монолит» МФК «Рух» 2:4 Carleone-VPK_Group AFC Sparta 7:5 AFC Staff FC Sorry Бабушка 3:2 Mustang Taxi «Перун» 4:6 «УкрЕлітЦентр» «Чиста вода» 7:2 Variant Agro Build «Ібіс» 2:2 ФК «Донецк» FC Vtoris 2:5 ФК «ВіЯр» Bronto 2:1 ФК «Фурніком»

ФК «Донецк» VS Mustang Taxi

Хоч і відкрили рахунок «Донеччани», розраховувати їм на успіх у грі з Mustang Taxi, який переважав за збором, пресингував і тримав темп, було складно, якщо не сказати майже неможливо. Отже, на шостій хвилині Дмитро Чех гарматним пострілом здалеку після кутового забив дуже красиво. Але вже за дві хвилини Богдан Хора також після кутового відновив паритет. Знадобився повтор епізоду, бо справді точно сказати було складно, чи було взяття воріт, але гол зарахували. У заключній п’ятихвилинці першого тайму Ілля Бондарчук і Андрій Василенко (красиво – з гострого кута!) забили по м’ячу кожен. Зрозуміло, що здавалися «біло-сині», намагалися зіграти надійніше в захисті, були активні у відборі та в нападі, де нагоди відзначитися створювали. Забити ще не вдалося, натомість суперник відзначився ще двічі. Активний Хора добре розібрався, індивідуальний гол забив. А крапку на останній хвилині поставив Дмитро Авраменко – 1:5.