Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Вияр Parimatch3 Seco Віді-Трейд
Parimatch Soccer Фурніком Укркубок
Parimatch Футбол

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Славутич» 5:1 «КБТ» «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life Carleone 4:1 FC Vtoris III «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s Kraft 5:3 FC Pulse AFC Bender 4:1 SLC Abilardo 3:5 Astound AFC San Grano 7:1 Kyiv United «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» FC United 8:1 «Київ НКС» Tenders Agromat 0:3 Underdog Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» «Токіо» 1:2 Carleone DEPS 3:1 S.K.I.L.L. «КБТ» 3:6 Whaleapp Sam Family 6:0 Goal center ФК «Талан» 0:5 «Славутич» FC Dominus+ 6:2 «Приход» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo


Таблиця

і о
1FC Comfort Life 822
2FC Sofiya-City 821
3Mustang Taxi 817
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мельник 8 11 1.38
2 Марченко 6 6 1
3 Кравчук 7 6 0.86
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кутовий 8 9 1.13
2 Мельник 8 6 0.75
2 Чеберяк 8 6 0.75
дивитись

Дискваліфікація

1 Войхевич Руслан
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 1 FC Talisman 11 : 3 FC Soccer
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 3 ФК «Троя» 3 : 6 «Ібіс»
Київ 7 тур 19 Жовтня 21:00 2 РСК «Флагман» 8 : 3 Lontano
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 7 тур 20 Жовтня 09:50 3 Otium VS BT-Ukraine
Київ 7 тур 20 Жовтня 09:50 1 AFC Start VS Noosphere Kyiv
Київ 7 тур 20 Жовтня 10:40 1 FC Goodfellas VS «Інтергал-Буд»
Київ 7 тур 20 Жовтня 10:40 3 FC Endorphine VS Olympic private club
Київ 7 тур 20 Жовтня 11:30 1 «Сталь ТМК» VS FC VITSTROY
Київ 7 тур 20 Жовтня 11:30 3 FC Getman Kyiv VS «Бандерлона»
Київ 8 тур 20 Жовтня 12:20 3 ФК «Трудові резерви» VS FC Pegas
Київ 7 тур 20 Жовтня 12:20 1 AFC Staff+ VS Partstore
Київ 7 тур 20 Жовтня 13:10 1 ShowTime VS MFC Citrus
Київ 7 тур 20 Жовтня 13:10 3 FC Vtoris+ VS A.F.C Svyatosh
Київ 7 тур 20 Жовтня 14:00 1 «Никос» VS BOSS
Київ 7 тур 20 Жовтня 14:00 3 «Агросем» VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 20 Жовтня 15:20 1 «Комфорт Таун» VS Medium Tactics
Київ 7 тур 20 Жовтня 15:20 3 «Скіф» VS MIF
Київ 7 тур 20 Жовтня 16:10 1 FC Olymp VS Euro Logistics UA
Київ 7 тур 20 Жовтня 16:10 3 TEC VIT EXPORT VS ST Wood
Київ 9 тур 20 Жовтня 17:00 1 DragonsAutoSchoolTalisman VS «Віді-трейд»
Київ 7 тур 20 Жовтня 17:00 3 FC Dominus VS Avis
Київ 7 тур 20 Жовтня 17:50 3 Talisman Taxi Tigers VS МФК «Монолит»
Київ 9 тур 20 Жовтня 17:50 1 FC Comfort Life VS FC Sofiya-City
Київ 7 тур 20 Жовтня 18:40 3 AFC Sparta VS AFC Staff
Київ 9 тур 20 Жовтня 18:40 1 МФК «Рух» VS Carleone-VPK_Group
Київ 7 тур 20 Жовтня 19:30 3 «Перун» VS «УкрЕлітЦентр»
Київ 7 тур 20 Жовтня 19:30 1 FC Sorry Бабушка VS Mustang Taxi
Київ 7 тур 20 Жовтня 20:20 3 «Чиста вода» VS Variant Agro Build
Київ 9 тур 20 Жовтня 20:20 1 «Ібіс» VS ФК «Донецк»
Київ 7 тур 20 Жовтня 21:10 1 FC Vtoris VS ФК «ВіЯр»
Київ 7 тур 20 Жовтня 21:10 3 Bronto VS ФК «Фурніком»
Київ 5 тур 26 Жовтня 11:00 3 Kraft VS Будівельна гільдія
Київ 5 тур 26 Жовтня 11:00 1 FC Pulse VS J. Daniel’s
Київ 8 тур 26 Жовтня 11:45 3 AFC Evraztrade VS FC United
Київ 9 тур 26 Жовтня 11:45 1 FC Endorphine VS Abilardo
Київ 8 тур 26 Жовтня 12:30 3 Astound VS ФК «Металіст-Київ»
Київ 9 тур 26 Жовтня 12:30 1 SLC VS «Сталь ТМК»
Київ 8 тур 26 Жовтня 13:20 3 «Пироговая Николай» VS Olympic private club
Київ 9 тур 26 Жовтня 13:20 1 МФК «Филлер» VS «Любі друзі»
Київ 8 тур 26 Жовтня 14:30 3 АФК «Хунта» VS «ПБФ»
Київ 8 тур 26 Жовтня 14:30 1 «Ф-Енерджи» VS AFC Wintel
Київ 8 тур 26 Жовтня 15:20 3 AFC Start VS Vartis
Київ 8 тур 26 Жовтня 15:20 1 «Чиста вода» VS Coffeelat
Київ 8 тур 26 Жовтня 16:10 3 Carleone VS Tenders Agromat
Київ 9 тур 26 Жовтня 18:30 2 Goal center VS S.K.I.L.L.
Київ 8 тур 26 Жовтня 18:30 1 «Славутич» VS FC Dominus+
Київ 8 тур 26 Жовтня 19:20 1 Digital Choo VS «КБТ»
Київ 9 тур 26 Жовтня 19:20 2 РСК «Флагман» VS ФК «Талан»
Київ 9 тур 26 Жовтня 20:10 2 BarbershopGC VS DEPS
Київ 8 тур 26 Жовтня 20:10 1 «Приход» VS ФК «Работнички»
Київ 8 тур 26 Жовтня 21:00 2 «Кава Про» VS Sam Family
Київ 8 тур 26 Жовтня 21:00 1 Lontano VS Whaleapp
Київ 8 тур 27 Жовтня 09:00 3 Noosphere Kyiv VS «Інтергал-Буд»
Київ 8 тур 27 Жовтня 09:00 1 Kyiv United VS FC Goodfellas
Київ 8 тур 27 Жовтня 09:50 1 «Оболонь» VS AFC San Grano
Київ 8 тур 27 Жовтня 09:50 3 ФК «Фаворит» VS «Токіо»
Київ 8 тур 27 Жовтня 10:40 1 «Київ НКС» VS Otium
Київ 8 тур 27 Жовтня 10:40 3 FC Vtoris III VS Underdog
Київ 9 тур 27 Жовтня 11:30 1 FC VITSTROY VS FC Pegas
Київ 8 тур 27 Жовтня 11:30 3 FC Olymp VS ShowTime
Київ 8 тур 27 Жовтня 12:20 1 MFC Citrus VS «Никос»
Київ 8 тур 27 Жовтня 12:20 3 A.F.C Svyatosh VS «Агросем»
Київ 8 тур 27 Жовтня 13:10 3 MIF VS FC Getman Kyiv
Київ 8 тур 27 Жовтня 13:10 1 Medium Tactics VS AFC Staff+
Київ 8 тур 27 Жовтня 14:00 1 BOSS VS «Комфорт Таун»
Київ 8 тур 27 Жовтня 14:00 3 «Фокстрот» VS «Скіф»
Київ 8 тур 27 Жовтня 15:20 1 Euro Logistics UA VS Partstore
Київ 8 тур 27 Жовтня 15:20 3 ST Wood VS «Бандерлона»
Київ 8 тур 27 Жовтня 16:10 3 TEC VIT EXPORT VS FC Vtoris+
Київ 9 тур 27 Жовтня 16:10 1 AFC Bender VS ФК «Трудові резерви»
Київ 10 тур 27 Жовтня 17:00 1 МФК «Рух» VS FC Comfort Life
Київ 8 тур 27 Жовтня 17:00 3 МФК «Монолит» VS AFC Sparta
Київ 10 тур 27 Жовтня 17:50 1 ФК «Донецк» VS FC Vtoris
Київ 8 тур 27 Жовтня 17:50 3 «УкрЕлітЦентр» VS FC Dominus
Київ 8 тур 27 Жовтня 18:40 3 AFC Staff VS «Перун»
Київ 10 тур 27 Жовтня 18:40 1 Mustang Taxi VS «Ібіс»
Київ 10 тур 27 Жовтня 19:30 1 «Віді-трейд» VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 27 Жовтня 19:30 3 ФК «Фурніком» VS Avis
Київ 10 тур 27 Жовтня 20:20 1 FC Sofiya-City VS DragonsAutoSchoolTalisman
Київ 8 тур 27 Жовтня 20:20 3 Bronto VS Talisman Taxi Tigers
Київ 8 тур 27 Жовтня 21:10 3 Variant Agro Build VS BT-Ukraine
Київ 10 тур 27 Жовтня 21:10 1 Carleone-VPK_Group VS ФК «ВіЯр»
Київ 6 тур 02 Листопада 10:00 1 Будівельна гільдія VS FC Pulse
Київ 10 тур 02 Листопада 11:00 3 Abilardo VS «Пироговая Николай»
Київ 6 тур 02 Листопада 11:00 1 Kraft VS J. Daniel’s
Київ 10 тур 02 Листопада 11:50 1 Olympic private club VS Astound
Київ 10 тур 02 Листопада 11:50 3 ФК «Металіст-Київ» VS FC Endorphine
Київ 10 тур 02 Листопада 12:40 3 ФК «Трудові резерви» VS FC VITSTROY
Київ 10 тур 02 Листопада 12:40 1 «Сталь ТМК» VS AFC Bender
Київ 9 тур 02 Листопада 13:30 3 Coffeelat VS Variant Agro Build
Київ 10 тур 02 Листопада 13:30 1 FC Pegas VS SLC
Київ 9 тур 02 Листопада 14:20 1 «Любі друзі» VS «Чиста вода»
Київ 9 тур 02 Листопада 14:20 3 FC United VS МФК «Филлер»
Київ 9 тур 02 Листопада 15:10 1 Otium VS AFC Evraztrade
Київ 9 тур 02 Листопада 15:10 3 BT-Ukraine VS «Київ НКС»
Київ 10 тур 02 Листопада 18:00 1 Sam Family VS BarbershopGC
Київ 10 тур 02 Листопада 18:00 2 DEPS VS Goal center
Київ 10 тур 02 Листопада 18:50 1 S.K.I.L.L. VS «Кава Про»
Київ 9 тур 02 Листопада 18:50 2 ФК «Талан» VS Lontano
Київ 9 тур 02 Листопада 19:40 1 FC Dominus+ VS РСК «Флагман»
Київ 9 тур 02 Листопада 19:50 2 ФК «Работнички» VS «Славутич»
Київ 9 тур 02 Листопада 20:30 1 «КБТ» VS «Приход»
Київ 9 тур 02 Листопада 20:40 2 Whaleapp VS Digital Choo
Київ 9 тур 03 Листопада 08:00 1 «Фокстрот+» VS FC Vtoris III
Київ 9 тур 03 Листопада 08:40 3 «Токіо» VS АФК «Хунта»
Київ 9 тур 03 Листопада 09:30 1 Tenders Agromat VS ФК «Фаворит»
Київ 9 тур 03 Листопада 09:30 3 Underdog VS Carleone
Київ 9 тур 03 Листопада 10:20 3 AFC Wintel VS AFC Start
Київ 9 тур 03 Листопада 10:20 1 Vartis VS Noosphere Kyiv
Київ 9 тур 03 Листопада 11:10 3 FC Goodfellas VS «Оболонь»
Київ 9 тур 03 Листопада 11:10 1 AFC San Grano VS «Ф-Енерджи»
Київ 9 тур 03 Листопада 12:00 1 «Інтергал-Буд» VS Kyiv United
Київ 9 тур 03 Листопада 12:00 3 ShowTime VS Euro Logistics UA
Київ 9 тур 03 Листопада 12:50 1 «Никос» VS FC Olymp
Київ 9 тур 03 Листопада 12:50 3 «Комфорт Таун» VS MFC Citrus
Київ 9 тур 03 Листопада 13:40 1 AFC Staff+ VS BOSS
Київ 9 тур 03 Листопада 13:40 3 Partstore VS Medium Tactics
Київ 9 тур 03 Листопада 14:50 3 «Агросем» VS TEC VIT EXPORT
Київ 9 тур 03 Листопада 14:50 1 FC Vtoris+ VS ST Wood
Київ 9 тур 03 Листопада 15:40 3 FC Getman Kyiv VS «Фокстрот»
Київ 9 тур 03 Листопада 15:40 1 «Скіф» VS A.F.C Svyatosh
Київ 9 тур 03 Листопада 16:30 1 «Бандерлона» VS MIF
Київ 9 тур 03 Листопада 16:30 3 Talisman Taxi Tigers VS ФК «Фурніком»
Київ 9 тур 03 Листопада 17:20 1 AFC Sparta VS Bronto
Київ 9 тур 03 Листопада 17:20 3 «Перун» VS МФК «Монолит»
Київ 9 тур 03 Листопада 18:10 3 Avis VS «УкрЕлітЦентр»
Київ 9 тур 03 Листопада 18:10 1 FC Dominus VS AFC Staff
Київ 11 тур 03 Листопада 19:00 1 FC Vtoris VS Mustang Taxi
Київ 11 тур 03 Листопада 19:00 3 DragonsAutoSchoolTalisman VS МФК «Рух»
Київ 11 тур 03 Листопада 19:50 3 «Ібіс» VS «Віді-трейд»
Київ 11 тур 03 Листопада 19:50 1 FC Sorry Бабушка VS FC Sofiya-City
Київ 11 тур 03 Листопада 20:40 3 ФК «ВіЯр» VS ФК «Донецк»
Київ 11 тур 03 Листопада 20:40 1 FC Comfort Life VS Carleone-VPK_Group