(093)273-57-67
Віді-Трейд Soccer Parimatch Футбол
Вияр Parimatch Фурніком Seco
Parimatch3 Укркубок

Будівельна гільдія 3:8 FC Pulse Kraft 6:0 J. Daniel’s Abilardo 4:4 «Пироговая Николай» ФК «Металіст-Київ» 3:4 FC Endorphine Olympic private club 2:6 Astound «Сталь ТМК» 5:1 AFC Bender ФК «Трудові резерви» 8:4 FC VITSTROY Coffeelat 6:4 Variant Agro Build FC Pegas 4:8 SLC «Любі друзі» 4:7 «Чиста вода» FC United 4:1 МФК «Филлер» Otium 3:2 AFC Evraztrade BT-Ukraine 1:5 «Київ НКС» Sam Family 3:1 BarbershopGC DEPS 2:1 Goal center ФК «Талан» 1:3 Lontano S.K.I.L.L. 4:3 «Кава Про» FC Dominus+ 3:2 РСК «Флагман» ФК «Работнички» 1:9 «Славутич» «КБТ» 8:4 «Приход» Whaleapp 3:4 Digital Choo «Фокстрот+» 3:0 FC Vtoris III «Токіо» 5:0 АФК «Хунта» Tenders Agromat 5:0 ФК «Фаворит» Underdog 2:1 Carleone Vartis 4:5 Noosphere Kyiv AFC San Grano 1:3 «Ф-Енерджи» FC Goodfellas 1:6 «Оболонь» «Інтергал-Буд» 2:1 Kyiv United ShowTime 0:5 Euro Logistics UA «Никос» 5:2 FC Olymp «Комфорт Таун» 3:6 MFC Citrus AFC Staff+ 4:4 BOSS Partstore 4:2 Medium Tactics FC Vtoris+ 1:3 ST Wood «Агросем» 5:3 TEC VIT EXPORT «Скіф» 5:2 A.F.C Svyatosh FC Getman Kyiv 7:0 «Фокстрот» «Бандерлона» 3:5 MIF Talisman Taxi Tigers 2:6 ФК «Фурніком» AFC Sparta 3:4 Bronto «Перун» 4:6 МФК «Монолит» FC Dominus 1:0 AFC Staff Avis 8:2 «УкрЕлітЦентр» FC Vtoris 5:9 Mustang Taxi DragonsAutoSchoolTalisman 2:3 МФК «Рух» FC Sorry Бабушка 1:5 FC Sofiya-City «Ібіс» 3:2 «Віді-трейд» FC Comfort Life 3:2 Carleone-VPK_Group ФК «ВіЯр» 3:3 ФК «Донецк»

МАТЧ ТУРУ. J. Daniel’s 2:3 FC Pulse
Одразу FC Pulse пішов в атаку, але суперник стримав натиск і відповів голом – Олександр Дубовик здійснив рейд від своїх воріт до чужих, розібрався з воротарем. «Зелено-чорні» продовжили володіти ініціативою, і Богдан Антоненко на 14-й хвилині зрівняв рахунок пострілом з-за меж карного майданчика. Він же вивів свою команду вперед незадовго до перерви, якимось неоковирним ударом на дальній стійці конвертувавши в гол розрізну діагональ із глибини. J. Daniel’s ще встиг відповісти на це ударом у штангу, і на перерву команди пішли за рахунку 1:2. У другому таймі «темно-сині» більше часу проводили в атаках, якщо порівнювати з першим, застосували пресинг, але опинилися в складному становищі після того, як усе той же Антоненко поцілив у дальній кут. Досить швидко господарі знову скоротили розрив – масована атака завершилася тим, що Ігор Поліщук розстріляв ворота з близької відстані. Маючи ще пів тайму, J. Daniel’s доклав усіх зусиль, аби врятувати матч, і мав для цього нагоди, але переможцем двобою вийшов FC Pulse, який таким чином одноосібно очолив турнірну таблицю вже після другого туру.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Богдан Антоненко (FC Pulse)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Денис Садовий (Kraft)
Зробивши помилку, виправився. Почав підключатися до атак, чим повністю змінив малюнок гри. Сам відзначився двома ефектно забитими м’ячами.
БОМБАРДИР ТУРУ. Віталій Паляничко (Kraft)
П’ять разів розписався у воротах «Будівельної гільдії», вийшов на перше місце в бомбардирському реєстрі.

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Міні-камбек «Будівельної гільдії»
«Будівельна гільдія» без зайвих вагань кинулася всіма силами в атаку, оголивши тили, за що була негайно покарана трьома голами. А далі сталося диво! Господарі миттєво забили у відповідь. Ба більше, перестали пропускати, а самі забили ще два голи у ворота суперника. І рахунок став 3:3! Невже вдасться зачепитися за результат? Але ще до перерви Kraft забив ще двічі. А у другому таймі ми, на жаль, такої інтригуючої гри вже не побачили… Гості перейшли на гру у п’ять польових, і недосвідчена «Будівельна гільдія» виявилася до такого неготовою. Розірвав Kraft опонента,  забивши ще сім сухих м’ячів… І в підсумку – 3:12.

Автор: Віктор Петрушов