Гравець

(093)273-57-67
Parimatch Seco Parimatch Фурніком
Parimatch3 Вияр Укркубок Віді-Трейд
Футбол Soccer

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Otium 0:5 Coffeelat Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort «Беличи-Арей» 3:4 Дружба FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1FC Comfort Life 1131
2FC Sofiya-City 1127
3Mustang Taxi 1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мельник 11 19 1.73
2 Калінкін 9 9 1
3 Кульматицький 10 9 0.9
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кутовий 9 9 1
2 Науменко 9 7 0.78
3 Мельник 11 7 0.64
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




ГРАВЕЦЬ Куценко Юрій Володимирович 25-02-1988

Ліга Сезон Заявлений в команді
Прем"єр лігаЗима 2020МФК «Рух» 11
Ліга Сезон Був заявлений в команді
Прем"єр лігаОсінь 2019МФК «Рух» 10 1 1
Прем"єр лігаЛіто 2019 МФК "Рух" 10 2 1
СуперлігаВесна 2019 МФК "Рух" 8 6 1
Вища лігаЗима 2019 МФК "Рух" 9 1 1
Ліга Gold (кваліфікація)Зима 2019 МФК "Рух" 6 3
Ліга SilverОсінь 2018МФК "Рух" 10 2 3
Відбірковий етап. Група АЛіто 2018МФК "Рух" 8 7 2