(093)273-57-67
Паб PROBKA Укркубок Soccer Parimatch3
Parimatch Seco Parimatch Футбол

ФК Хроли 4:1 Ника Декор-Дизайн 5:0 ДВС 1 Столиця Boca Juniors 4:3 ХТЗ Роганский Юнайтед 1:1 Phoenix BusLT 2:9 Mega Fasad

1Birdy00

Такі колективи, як «Хілті» (а насправді подібних у турнірі «В9ку» Parimatch чимало), викликають особливу симпатію. Чим? Єдністю, відданістю грі та поступовим, але помітним прогресом. І ось прийшов той час, коли

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Goodfellas 4:6 «Київ Біо Клімат» Досить швидко FC Goodfellas зміг вийти вперед. Помилка захисту суперника, блискуча передача п'ятою, яку влучним ударом завершив Ігор Міняйло. Він же трохи згодом

Читати

МАТЧ ТУРУ. Lion Team 1:3 FC Berkut Найбільш запеклий, конкурентний поєдинок подарували нам у восьмому турі Lion Team і FC Berkut. Цілком рівна гра пішла після того, як «синьо-жовті» загасили стартовий

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Юність» 2:1 «Бізони» Уже на третій хвилині «Юність» пропустила м’яч, що цілком на совісті голкіпера. Відзначився Андрій Різниченко прямим ударом з кутового. «Синім» знадобилася зовсім трохи часу для того,

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Славутич» 3:5 ФК «Нова» Звітне протистояння очікувано вийшло на славу, подарувавши вболівальникам багато забитих м'ячів, а головне те, що інтрига зберігалася до останньої хвилини. Рахунок у матчі було відкрито

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Ф-Енерджи» 4:7 Kyiv United Поєдинок «Ф-Енерджи» з Kyiv United став багатим на події. Уже на п’ятій хвилині рефері призначив пенальті у ворота номінальних господарів. На думку арбітра, Владислав Сидоренко

Читати

МАТЧ ТУРУ. МСК «Україна» 8:4 Abilardo У цій зустрічі вирішувалося питання, хто з команд за підсумками сезону здобуде бронзові нагороди. «Синьо-білі» розуміли, що можуть закрити це питання достроково, тож вийшли на

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC ControlPay 2:3 Tenders Ми вже наперед охрестили матч FC ControlPay – Tenders вирішальною битвою за бронзу, хоча вона перейде в розряд заочної в заключному турі. Однак «жовто-чорні» зробили