(098)427-71-85
Укркубок Фурніком Seco Вияр
Soccer Футбол

Славутич 3:4 Coffeelat S.K.I.L.L. 0:2 Digital Choo Whaleapp 2:1 Noosphere Kyiv Энергия 1:1 BOSS Whaleapp + 1:9 FC Dominus+ ФК Металіст-Київ 3:2 Любі Друзі OLYMPIC private club 3:4 SC Olympia Sport "Пироговая Николай" 3:7 ДП "Кюне і Нагель" FC Pegas 4:7 ПБФ Hammers 6:1 AFC Bender Medium Tactics 0:5 AFC Start Otium 0:5 BT-Ukraine CARLEONE 5:2 AFC Evraztrade Токио 3:3 МФК Филлер Tenders Agromat 1:2 Vartis Центральный офис 6:1 Underdog ФК Фаворит 2:3 AFC San Grano ФК Талан 4:7 Комфорт Таун Крылья Донбасса 3:1 J. Daniel’s Varvar Sport 5:0 Pepe y sus Players Ф-Енерджи 9:2 АФК «Хунта» Креді Агріколь Банк 4:4 Parimatch Lontano 0:8 МФК "Citrus" Інтергал-Буд 5:0 Lontano FC Dominus+ 5:0 Whaleapp + Digital Choo 5:2 S.K.I.L.L. «Скіф» 2:1 ShowTime ФК "ВіЯр 2:1 FC Sofiya-City A.F.C Svyatosh 0:2 FC Comfort Life FC Dominus 6:2 FC Olymp Ukrmedias 2:1 МФК "Citrus" Talisman Taxi Tigers 1:2 МФК Монолит FC Vtoris+ 1:1 Partstore Никос 1:4 Bronto FC Getman Kyiv 5:1 Dream Team MIF 7:5 TEC VIT EXPORT ЕвроЛогистикУкраина 7:3 AFC Staff+ Агросем 1:1 «Бандерлона» ФК Фурніком 5:4 Фокстрот Mustang Taxi 8:1 AFC Staff ФК Донецк 1:1 FC Vtoris FC Sorry Бабушка 3:5 DragonsAutoSchoolTalisman «Ібіс» 2:1 ФК Авіаліга «Віді-трейд» 5:5 Carleone-VPK_Group МФК "Рух" 7:3 Generals Noosphere Kyiv 3:1 Whaleapp BOSS 4:3 Энергия Coffeelat 4:5 Славутич

1FC Drive00

2019-07-15 14:17:18

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Silver. 7 тур

МАТЧ ТУРУ. «Нікос» 3:3 МФК «Citrus»
За інтригою – на першому місці в лізі. На перемогу розраховували обидва суперники, а в підсумку «не доставайся же ти нікому»! Початок матчу краще провели гравці «Нікоса», і гол Дмитра Валерійовича у середині першого тайму виглядав цілком логічним. Наприкінці тайму перевагу господарів подвоїв В’ячеслав Абінякін, отримавши закидання від голкіпера. Перший тайм – 2:0. З початком другого тайму «Нікос» віддав ініціативу, сподіваючись грати по рахунку. Не вигоріло. Станіслав Попович більярдним пострілом скоротив розрив. Валерійович був вилучений, отримавши другий «гірчичник» за явний свідомий фол, направлений на зрив атаки. А фактично на останніх секундах гри в більшості Сергій Тищенко відновив рівновагу. «Елліни» сприйняли все це на диво спокійно. Пішли вперед і забили, як здавалося, переможний гол. М’яч у свої ворота зрізав Антон Комедев. «Цитрус» перейшов на гру у п’ять польових – і врятувався! На останній хвилині забив Комедев, реабілітувавшись таким чином за автогол.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євген Жила («Скіф»)
Зробив величезний внесок у надважливу перемогу «прокурорів» над «Інтергал-Будом» з рахунком 4:1.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Микита Щоголєв (ShowTime)
Завдяки його майстерності «шоумени» витягнули перемогу в протистоянні з Bronto (3:2). ShowTime продовжує очолювати турнірну таблицю. Нагорі, може, й не втримається, але став на крок ближчим до нагород.

КАМБЕК ТУРУ. FC Vtoris  4:1 Ukrmedias (з рахунку 0:1)
З 12-ї хвилини по 32-гу поступалися «переробники», але в своїй перемозі не сумнівалися ні на мить. Явно переважали суперника.
НЕПРУХА ТУРУ. Partstore
У грі з FC Goodfellas «автомобілісти» зазнали третьої підряд поразки, причому другої поспіль з рахунком 1:2 наприкінці гри. Найприкріше те, що сталося через випадковий автогол… Ну а «славні хлопці» сприйняли це як належне і наступного дня на радощах Ukrmedias рознесли.
РОДЗИНКА ТУРУ. Антон Комедев міг стати антигероєм, а став рятівником!

Автор: Віктор Петрушов