(098)427-71-85
Вияр Футбол Фурніком Укркубок
Soccer Seco

Славутич 3:4 Coffeelat S.K.I.L.L. 0:2 Digital Choo Whaleapp 2:1 Noosphere Kyiv Энергия 1:1 BOSS Whaleapp + 1:9 FC Dominus+ ФК Металіст-Київ 3:2 Любі Друзі OLYMPIC private club 3:4 SC Olympia Sport "Пироговая Николай" 3:7 ДП "Кюне і Нагель" FC Pegas 4:7 ПБФ Hammers 6:1 AFC Bender Medium Tactics 0:5 AFC Start Otium 0:5 BT-Ukraine CARLEONE 5:2 AFC Evraztrade Токио 3:3 МФК Филлер Tenders Agromat 1:2 Vartis Центральный офис 6:1 Underdog ФК Фаворит 2:3 AFC San Grano ФК Талан 4:7 Комфорт Таун Крылья Донбасса 3:1 J. Daniel’s Varvar Sport 5:0 Pepe y sus Players Ф-Енерджи 9:2 АФК «Хунта» Креді Агріколь Банк 4:4 Parimatch Lontano 0:8 МФК "Citrus" Інтергал-Буд 5:0 Lontano FC Dominus+ 5:0 Whaleapp + Digital Choo 5:2 S.K.I.L.L. «Скіф» 2:1 ShowTime ФК "ВіЯр 2:1 FC Sofiya-City A.F.C Svyatosh 0:2 FC Comfort Life FC Dominus 6:2 FC Olymp Ukrmedias 2:1 МФК "Citrus" Talisman Taxi Tigers 1:2 МФК Монолит FC Vtoris+ 1:1 Partstore Никос 1:4 Bronto FC Getman Kyiv 5:1 Dream Team MIF 7:5 TEC VIT EXPORT ЕвроЛогистикУкраина 7:3 AFC Staff+ Агросем 1:1 «Бандерлона» ФК Фурніком 5:4 Фокстрот Mustang Taxi 8:1 AFC Staff ФК Донецк 1:1 FC Vtoris FC Sorry Бабушка 3:5 DragonsAutoSchoolTalisman «Ібіс» 2:1 ФК Авіаліга «Віді-трейд» 5:5 Carleone-VPK_Group МФК "Рух" 7:3 Generals Noosphere Kyiv 3:1 Whaleapp BOSS 4:3 Энергия Coffeelat 4:5 Славутич

1FC Drive00

2019-07-15 14:30:34

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Bronze. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. «Комфорт Таун» 6:3 АФК «Хунта»
Хоч і мав «Комфорт Таун» лише дві заміни, команда в помаранчево-фіолетовій формі добре рухалася, і стало гравцям сил до самого фінального свистка. А що головніше, м’яч у них краще рухався, і завдяки точним передачам комбінації зв’язувалися до купи. Рахунок відкрив на дев’ятій хвилині Владислав Шевченко, пробивши шведою з лівого флангу атаки в дальній кут. Тут же Леонід Пахович, опинившись на вістрі й отримавши пас на вихід, переграв воротаря та збільшив перевагу господарів. Та «Хунту» так просто не здолаєш! Едуард Федоров ледь не забив, але за цим пішов кутовий, аут, і нападник таки зробив свою справу. «Чорно-червоні» активізувалися, увімкнули пресинг – справи пішли краще. А перший тайм так і завершився з рахунком 2:1. Хоча не можна не відзначити постріл Паховича наприкінці 20-хвилинки, після якого м’яч, поцілувавши обидві штанги, вилетів у поле. На початку другого Максим Орлов повинен був зрівнювати рахунок, однак схибив. Натомість Шевченко повернув господарям комфортну перевагу у два м’ячі, але то була заслуга Владислава Сухомлинова, який залишив за спиною всіх суперників і виклав м’яч на ногу. «Революціонери», наражаючись на контратаки, атакували та досягли успіху. Кутовий – з набігу Андрій Шаповалов увігнав м’яч від поперечку. «Комфортні» постаралися відсунути гру від своїх воріт – це їм вдавалося, ще й чимало нагод ними було створено. На 35-й хвилині Сухомлинов після пасу зі свого карного майданчика до чужого, обробив м’яч і невідпорно пробив – знову «плюс два». Шаповалов швиденько повернув «Хунту» у гру. Ненадовго. Антон Шрамко фактично зняв питання про переможця, а «контрольний постріл» зробив Шаповалов. Якби не він, це зробив би суперник, перебуваючи за ним перед порожніми воротами…

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Шевченко («Комфорт Таун»)
Двічі засмутив «Хунту», а наступного дня вразив ворота AFC Start п’ять разів!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Джевелек (ФК «Талан»)
Зберіг свої ворота на замку у матчі «Креді Агріколь Банком» – 6:0.

КОМАНДА ТУРУ. Varvar Sport
Безпощадно розправилися «варвари» з Medium Tactics, перемігши з рахунком 10:3.
«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша перемога «Ф-Енерджи»
Здолавши сусіда по турнірній таблиці Pepe y sus Players (6:4), «енергійні» набрали перші очки в поточному сезоні.