Новини турніру

(098)427-71-85
Parimatch Фурніком Футбол Віді-Трейд
Soccer Parimatch Вияр Seco
Parimatch3 Укркубок

KFC Leon 4:8 ФК «Нова» «Беличи-Арей» 1:0 Global Message Services (GMS) FC Vtoris Left Coast 4:2 Otium FC EXMO 1:5 Goal center FC Goodfellas 4:7 «Будівельна гільдія» Фанати Комп"ютерного Футболу (ФКФ) 3:8 «Фігаро» Coffeelat 3:3 Київ Біо Клімат «КБТ» 2:4 «Київ НКС» Digital Choo 3:1 «Приход» FC Liv-Comfort 5:5 ФК «Богданiвка» «Славутич» 3:1 Whaleapp Lontano 2:6 «Машінтех+» Indigo project 3:1 S.K.I.L.L. МСК Україна 3:1 FC Aviator «ПБФ» 2:2 Tenders «Любі друзі» 9:2 Abilardo J. Daniel’s 4:3 FC Endorphine «Перун» 9:4 «Фокстрот+» DolomitUA 5:3 Vartis II FC United 4:2 ФК «ВіЯр+»


Таблиця

і о
1FC Drive00
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2019-07-15 19:08:22

FC Dominus – чемпіон Борисполя!

Багато команд беруть участь в різних турнірах одночасно, і як же приємно, коли представник турніру «В9ку» стають найкращими і в інших змаганнях! Ось, наприклад, днями FC Dominus вийшов переможцем турніру під назвою «Битва дворів», що охопив чималеньку кількість місцевих команд.

– Ну, розповідайте, – звертаємось до організатора «бориспільських левів», як ми вже звикли їх називати, Олега Перепелиці.
– Та що там казати… Воно й наче серйозно все було і не дуже… Я до цього турніру й раніше придивлявся, але він тоді проходив у кубковому форматі, цілий день, на виліт. А зараз зробили чемпіонат, і стало значно цікавіше. За що й дякуємо організатору Вікторії Швець. Турнір, до речі, проходив за підтримки ФФБ (Федерації футболу Борисполя).
Так от. У нас якраз був вільний день у турнірі «В9ку» на той час, коли були заплановані вирішальні матчі. Я все розрахував і спитав у наших хлопців, хто хоче ще пограти. Багато хто зголосився. 
Сам турнір розтягнувся на два тижні. Загалом – чотири ігрові дня. Два дні – групові турніри, провели чотири матчі, усі виграли. Третій день – 1/4 і 1/2 фіналу. Четвертий – фінал. 
Цікавий формат – два тайми по 12 хвилин. У вирішальних матчах в разі нічиєї – пенальті. От у півфіналі ми по пенальті й виграли з рахунком 2:1.
У фіналі зійшлися з командою, що назвалася «Дядьки». У ній, до речі, було багато хлопців, що пограли в турнірі «В9ку». Ми їх здолали з рахунком 4:2. А нашого Романа Мешка було визнано найкращим гравцем турніру!
Дуже специфічний був турнір. Вважай, що без правил. Судді – то так, аби суперники один одного не «повбивали». То на «зеленці» грали, то на піску, босими, а в фіналі – на резині. Ну на те він і дворовий футбол… Прикольно!

І правда… Невже забули, як м’яча ганяли суто заради задоволення?

Приєднуємось до привітань на адресу FC Dominus! Як бачите, плекаємо чемпіонів!

Автор: Віктор Петрушов