(098)427-71-85
Фурніком Футбол Вияр Soccer
Укркубок Seco

Славутич 3:4 Coffeelat S.K.I.L.L. 0:2 Digital Choo Whaleapp 2:1 Noosphere Kyiv Энергия 1:1 BOSS Whaleapp + 1:9 FC Dominus+ ФК Металіст-Київ 3:2 Любі Друзі OLYMPIC private club 3:4 SC Olympia Sport "Пироговая Николай" 3:7 ДП "Кюне і Нагель" FC Pegas 4:7 ПБФ Hammers 6:1 AFC Bender Medium Tactics 0:5 AFC Start Otium 0:5 BT-Ukraine CARLEONE 5:2 AFC Evraztrade Токио 3:3 МФК Филлер Tenders Agromat 1:2 Vartis Центральный офис 6:1 Underdog ФК Фаворит 2:3 AFC San Grano ФК Талан 4:7 Комфорт Таун Крылья Донбасса 3:1 J. Daniel’s Varvar Sport 5:0 Pepe y sus Players Ф-Енерджи 9:2 АФК «Хунта» Креді Агріколь Банк 4:4 Parimatch Lontano 0:8 МФК "Citrus" Інтергал-Буд 5:0 Lontano FC Dominus+ 5:0 Whaleapp + Digital Choo 5:2 S.K.I.L.L. «Скіф» 2:1 ShowTime ФК "ВіЯр 2:1 FC Sofiya-City A.F.C Svyatosh 0:2 FC Comfort Life FC Dominus 6:2 FC Olymp Ukrmedias 2:1 МФК "Citrus" Talisman Taxi Tigers 1:2 МФК Монолит FC Vtoris+ 1:1 Partstore Никос 1:4 Bronto FC Getman Kyiv 5:1 Dream Team MIF 7:5 TEC VIT EXPORT ЕвроЛогистикУкраина 7:3 AFC Staff+ Агросем 1:1 «Бандерлона» ФК Фурніком 5:4 Фокстрот Mustang Taxi 8:1 AFC Staff ФК Донецк 1:1 FC Vtoris FC Sorry Бабушка 3:5 DragonsAutoSchoolTalisman «Ібіс» 2:1 ФК Авіаліга «Віді-трейд» 5:5 Carleone-VPK_Group МФК "Рух" 7:3 Generals Noosphere Kyiv 3:1 Whaleapp BOSS 4:3 Энергия Coffeelat 4:5 Славутич

1FC Drive00

2019-07-15 21:40:39

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Одеси «В9ку». Суперліга. 11 тур

МАТЧ ТУРУ. МФК «Молода гвардія» 6:6 «Одеса-мама»
Останнім матчем завершального туру весняного сезону чемпіонату Одеси «В9ку» стала гра між МФК «Молода гвардія» й «Одесою-мамою». Для «молодогвардійців» це була друга гра підряд. Команди почали матч у «лайтовому» режимі, адже турнірної мотивації ця гра не мала. Було видно бажання «молодогвардійців» показати себе та довести, що вони можуть обіграти чемпіонів. До речі, в минулому сезоні МФК «Молода гвардія» також грала в останньому турі з достроковим чемпіоном New Tone і програла 4:5. Проте «сині» хоч і вийшли на поле просто пограти у футбол, не задумуючись про результат, не мали бажання програвати. І це вилилось у гол вже на третій хвилині матчу, коли дальнім пострілом рахунок відкрив Олег Захаров. Матч у деякі моменти ставав нервовим. Зокрема, на 10-й хвилині зустрічі жовту картку за емоційну поведінку отримав Валентин Захаров. На 13-й хвилині Сергію Цвєткову вдався класний удар, яким він зрівняв рахунок у цьому матчі. Не пройшло і двох хвилин, як Сергій Парван удруге виймав м'яч із сітки власних воріт. Результативний удар на рахунку Олександра Мальцева. «Молодогвардійці» вперше в матчі повели в рахунку. На останній хвилині першого тайму було забито два м'ячі, причому обидва на рахунку «мами». Спочатку В'ячеслав Гирля зрівняв рахунок. А потім Богдан Ізуіта вивів «синіх» вперед. Так і завершилися перші 20 хвилин матчу. Друга половина зустрічі почалася з голу у виконанні Павла Непийводи, який зрівняв рахунок. А вже на 26-й хвилині вдруге в матчі «жовті» вийшли вперед. Відзначився Вадим Касьяненко. Але через хвилину свій вклад у загальний результат здійснив кращий гравець весняного сезону чемпіонату Одеси «В9ку» Андрій Генчу. Рахунок став 4:4. Через дві хвилини Мальцев знову вивів вперед свою команду, тим самим першим оформивши дубль у цьому матчі. На 33-й хвилині свій дубль оформив і Непийвода. «Молодогвардійці» вперше в матчі повели у два м'ячі. Здавалося, що перша перемога над командою з трійки призерів буде здобута. Але іншої думки був Валентин Захаров, який відновив інтригу в матчі за дві хвилини до кінця матчу. А на останній хвилині зустрічі паритет встановив Генчу, який оформив дубль і поставив крапку як у цій грі, так і у весняному сезоні чемпіонату Одеси «В9ку» загалом. «Одеса-мама», ставши чемпіоном весняного сезону чемпіонату Одеси, буде представляти своє місто на Кубку України «В9ку»! На МФК «Молода гвардія» чекає перебудова. Є надія, що команда виступатиме в наступному сезоні, адже потенціал у «жовтих» величезний.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Генчу («Одеса-мама»)
Андрій Генчу відіграв на високому рівні увесь сезон, і остання гра на турнірі не стала виключенням. Дубль у ворота «Молодої гвардії» – і врятовано нічию для його команди.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Михайло Хомяк (МФК «Молода гвардія»)
Михайло Хомяк демонстрував чудеса реакції у матчі проти «ГІК», але це не допомогло його команді, яка поступилася 1:4.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Петраш («ГІК»)
Кращий захисник весняного сезону Дмитро Петраш відіграв на звичному високому рівні матч останнього туру проти «Молодої гвардії». «ГІК» пропустив лише один м'яч за 40 хвилин гри.
БОМБАРДИР ТУРУ. Олександр Мальцев (МФК «Молода гвардія»)
Олександр Мальцев забив три м'ячі у двох матчах ігрового дня: один – у ворота кращого захисту чемпіонату «ГІК», два – у ворота чемпіона «Одеси-мами».

РОДЗИНКА ТУРУ. Урочисте вручення кубку переможця чемпіонату Одеси «В9ку» «Одесі-мамі»
Після завершення останнього матчу 11-го туру командам були вручені медалі весняного сезону чемпіонату Одеси «В9ку». Золоті медалі приміряли гравці «Одеси-мами», срібло – у «ГІК», бронза – у Gladiators, гравці яких не були присутні на цьому заході.
Індивідуальні нагороди отримали: Андрій Генчу («Одеса-мама») як кращий гравець турніру, Дмитро Петраш («ГІК») – кращий захисник, Віталій Сас (Gladiators) – кращий голкіпер, Юрій Кальнєв (МФК «Ніка-Пласт») – кращий бомбардир.

Автор: Вадим Чекан