(098)427-71-85
Фурніком Футбол Soccer Вияр
Seco Укркубок

Славутич 3:4 Coffeelat S.K.I.L.L. 0:2 Digital Choo Whaleapp 2:1 Noosphere Kyiv Энергия 1:1 BOSS Whaleapp + 1:9 FC Dominus+ ФК Металіст-Київ 3:2 Любі Друзі OLYMPIC private club 3:4 SC Olympia Sport "Пироговая Николай" 3:7 ДП "Кюне і Нагель" FC Pegas 4:7 ПБФ Hammers 6:1 AFC Bender Medium Tactics 0:5 AFC Start Otium 0:5 BT-Ukraine CARLEONE 5:2 AFC Evraztrade Токио 3:3 МФК Филлер Tenders Agromat 1:2 Vartis Центральный офис 6:1 Underdog ФК Фаворит 2:3 AFC San Grano ФК Талан 4:7 Комфорт Таун Крылья Донбасса 3:1 J. Daniel’s Varvar Sport 5:0 Pepe y sus Players Ф-Енерджи 9:2 АФК «Хунта» Креді Агріколь Банк 4:4 Parimatch Lontano 0:8 МФК "Citrus" Інтергал-Буд 5:0 Lontano FC Dominus+ 5:0 Whaleapp + Digital Choo 5:2 S.K.I.L.L. «Скіф» 2:1 ShowTime ФК "ВіЯр 2:1 FC Sofiya-City A.F.C Svyatosh 0:2 FC Comfort Life FC Dominus 6:2 FC Olymp Ukrmedias 2:1 МФК "Citrus" Talisman Taxi Tigers 1:2 МФК Монолит FC Vtoris+ 1:1 Partstore Никос 1:4 Bronto FC Getman Kyiv 5:1 Dream Team MIF 7:5 TEC VIT EXPORT ЕвроЛогистикУкраина 7:3 AFC Staff+ Агросем 1:1 «Бандерлона» ФК Фурніком 5:4 Фокстрот Mustang Taxi 8:1 AFC Staff ФК Донецк 1:1 FC Vtoris FC Sorry Бабушка 3:5 DragonsAutoSchoolTalisman «Ібіс» 2:1 ФК Авіаліга «Віді-трейд» 5:5 Carleone-VPK_Group МФК "Рух" 7:3 Generals Noosphere Kyiv 3:1 Whaleapp BOSS 4:3 Энергия Coffeelat 4:5 Славутич

1FC Drive00

2019-07-16 13:25:31

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Східна конференція. Перша ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. Digital Choo 2:3 FC Dominus+
Старт поєдинку для FC Dominus  вийшов краще не придумаєш. Уже на другій хвилині матчу В’ячеслав Білик вивів свою команду вперед. У свою чергу Digital Choo з відповіддю не забарився, і досить швидко зусиллями Андрія Бабія паритет було поновлено. Загалом у першому таймі центрального матчу туру обидва колективи обрали позиційний, доволі обережний футбол. Ініціативою більше володіли бориспільці, але за кількістю створених моментів опоненти були рівними. Одразу на початку другої двадцятихвилинки Олександр Приймак знову на старті тайму вивів гостей уперед, пробивши у ближній кут воріт суперника. Здається, що голкіпер мав на цей удар реагувати. Номінальні гості зібралися з силами та пішли вперед. Однак «біло-чорним» страшенно не щастило – вони тричі перевіряли на міцність каркас воріт суперника, а м’яч все не хотів потрапляти до сітки. Звичайно ж спрацювало старе футбольне правило, і в середині другого тайму Хані Маарефі зі своєї половини поля навісив точно на ногу своєму капітану, а той відпасував на Дмитра Оверченка, і таким чином «левенята» повернули собі перевагу у два м’ячі. Проте радіти гостям довелося недовго, тому що вже за мить Дмитро Соколов відправив м’яч під поперечку. Мали шанс господарі, щоб зрівняти рахунок, але уявіть собі – четвертий раз снаряд влучив у стійку! Це вже якась містика! Зрештою «червоно-чорні» зберегли мінімальну перевагу та зазвитяжили з рахунком 3:2, але на нашу думку нічия була би логічнішим підсумком гри.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Оверченко (FC Dominus+)
Був корисним на футбольному полі майже протягом усього свого ігрового часу. Розганяв атаки, вміло відкривався та постійно тримав у напрузі захист суперника. Переможний м’яч саме на рахунку Дмитра.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Цикало (FC Dominus+)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олег Глушко (S.K.I.L.L.)

РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. Jysk
ПРОГРЕС ТУРУ. S.K.I.L.L.
Прогрес команди S.K.I.L.L. можна прослідити по цьому матчу. Якщо у першому колі «смугасті» не змогли нічого протиставити своєму супернику, програвши Goal center за всіма статтями, то місяць потому колектив зміг розжитися заліковими балами, завершивши матч унічию 1:1.