Новини турніру

(098)427-71-85
Віді-Трейд Soccer Фурніком Parimatch
Вияр Parimatch3 Seco Укркубок
Parimatch Футбол

KFC Leon 4:8 ФК «Нова» «Беличи-Арей» 1:0 Global Message Services (GMS) FC Vtoris Left Coast 4:2 Otium FC EXMO 1:5 Goal center FC Goodfellas 4:7 «Будівельна гільдія» Фанати Комп"ютерного Футболу (ФКФ) 3:8 «Фігаро» Coffeelat 3:3 Київ Біо Клімат «КБТ» 2:4 «Київ НКС» Digital Choo 3:1 «Приход» FC Liv-Comfort 5:5 ФК «Богданiвка» «Славутич» 3:1 Whaleapp Lontano 2:6 «Машінтех+» Indigo project 3:1 S.K.I.L.L. МСК Україна 3:1 FC Aviator «ПБФ» 2:2 Tenders «Любі друзі» 9:2 Abilardo J. Daniel’s 4:3 FC Endorphine «Перун» 9:4 «Фокстрот+» DolomitUA 5:3 Vartis II FC United 4:2 ФК «ВіЯр+» FC ControlPay 3:10 DolomitUA


Таблиця

і о
1FC Drive00
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-07-16 13:25:31

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Східна конференція. Перша ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. Digital Choo 2:3 FC Dominus+
Старт поєдинку для FC Dominus  вийшов краще не придумаєш. Уже на другій хвилині матчу В’ячеслав Білик вивів свою команду вперед. У свою чергу Digital Choo з відповіддю не забарився, і досить швидко зусиллями Андрія Бабія паритет було поновлено. Загалом у першому таймі центрального матчу туру обидва колективи обрали позиційний, доволі обережний футбол. Ініціативою більше володіли бориспільці, але за кількістю створених моментів опоненти були рівними. Одразу на початку другої двадцятихвилинки Олександр Приймак знову на старті тайму вивів гостей уперед, пробивши у ближній кут воріт суперника. Здається, що голкіпер мав на цей удар реагувати. Номінальні гості зібралися з силами та пішли вперед. Однак «біло-чорним» страшенно не щастило – вони тричі перевіряли на міцність каркас воріт суперника, а м’яч все не хотів потрапляти до сітки. Звичайно ж спрацювало старе футбольне правило, і в середині другого тайму Хані Маарефі зі своєї половини поля навісив точно на ногу своєму капітану, а той відпасував на Дмитра Оверченка, і таким чином «левенята» повернули собі перевагу у два м’ячі. Проте радіти гостям довелося недовго, тому що вже за мить Дмитро Соколов відправив м’яч під поперечку. Мали шанс господарі, щоб зрівняти рахунок, але уявіть собі – четвертий раз снаряд влучив у стійку! Це вже якась містика! Зрештою «червоно-чорні» зберегли мінімальну перевагу та зазвитяжили з рахунком 3:2, але на нашу думку нічия була би логічнішим підсумком гри.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Оверченко (FC Dominus+)
Був корисним на футбольному полі майже протягом усього свого ігрового часу. Розганяв атаки, вміло відкривався та постійно тримав у напрузі захист суперника. Переможний м’яч саме на рахунку Дмитра. 
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Цикало (FC Dominus+)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олег Глушко (S.K.I.L.L.)

РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. Jysk
ПРОГРЕС ТУРУ. S.K.I.L.L.
Прогрес команди S.K.I.L.L. можна прослідити по цьому матчу. Якщо у першому колі «смугасті» не змогли нічого протиставити своєму супернику, програвши Goal center за всіма статтями, то місяць потому колектив зміг розжитися заліковими балами, завершивши матч унічию 1:1.

Автор: Ігор Колодій