(098)427-71-85
Укркубок Футбол Soccer Seco
Вияр Фурніком

Славутич 3:4 Coffeelat S.K.I.L.L. 0:2 Digital Choo Whaleapp 2:1 Noosphere Kyiv Энергия 1:1 BOSS Whaleapp + 1:9 FC Dominus+ ФК Металіст-Київ 3:2 Любі Друзі OLYMPIC private club 3:4 SC Olympia Sport "Пироговая Николай" 3:7 ДП "Кюне і Нагель" FC Pegas 4:7 ПБФ Hammers 6:1 AFC Bender Medium Tactics 0:5 AFC Start Otium 0:5 BT-Ukraine CARLEONE 5:2 AFC Evraztrade Токио 3:3 МФК Филлер Tenders Agromat 1:2 Vartis Центральный офис 6:1 Underdog ФК Фаворит 2:3 AFC San Grano ФК Талан 4:7 Комфорт Таун Крылья Донбасса 3:1 J. Daniel’s Varvar Sport 5:0 Pepe y sus Players Ф-Енерджи 9:2 АФК «Хунта» Креді Агріколь Банк 4:4 Parimatch Lontano 0:8 МФК "Citrus" Інтергал-Буд 5:0 Lontano FC Dominus+ 5:0 Whaleapp + Digital Choo 5:2 S.K.I.L.L. «Скіф» 2:1 ShowTime ФК "ВіЯр 2:1 FC Sofiya-City A.F.C Svyatosh 0:2 FC Comfort Life FC Dominus 6:2 FC Olymp Ukrmedias 2:1 МФК "Citrus" Talisman Taxi Tigers 1:2 МФК Монолит FC Vtoris+ 1:1 Partstore Никос 1:4 Bronto FC Getman Kyiv 5:1 Dream Team MIF 7:5 TEC VIT EXPORT ЕвроЛогистикУкраина 7:3 AFC Staff+ Агросем 1:1 «Бандерлона» ФК Фурніком 5:4 Фокстрот Mustang Taxi 8:1 AFC Staff ФК Донецк 1:1 FC Vtoris FC Sorry Бабушка 3:5 DragonsAutoSchoolTalisman «Ібіс» 2:1 ФК Авіаліга «Віді-трейд» 5:5 Carleone-VPK_Group МФК "Рух" 7:3 Generals Noosphere Kyiv 3:1 Whaleapp BOSS 4:3 Энергия Coffeelat 4:5 Славутич

1FC Drive00

2019-07-16 16:06:40

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Північна конференція. Перша ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. Hammers 2:3 Otium
Так… Збір у Hammers стає все меншим… Що поробиш? Традиція! Лише дві заміни мали «молотобійці», але в суперника не більше. То що, лідер візьме свої три очки? Може, й узяв би, та суперник не дозволив! Вечір і прохолода дозволили командам показати найкращі свої якості, тож темп був високим, і задавав його Otium. «Червоні» й відкрили рахунок, зробивши це напрочуд красиво. Елегантна «закидушечка» у виконанні Євгена Хутренка в карний майданчик, а там Максим Садовський ловить м’яч на ногу, вганяючи його в дальній кут. На 13-й хвилині Євгеній Васянович відповів потужним, а головне влучним ударом у дальній кут з лівого флангу атаки. З рахунком 1:1, який проходив за домінування гостей, але їх при цьому врятувала стійка, завершився перший тайм. На 25-й хвилині Васянович дуже класний гол – потужно, точно, знову зі свого «улюбленого» лівого флангу. Hammers попереду, а гра вирівнялася. Знову «Молотобійці» поцілили в стійку. Видовищна гра пішла – від воріт до воріт. От вкидання Богдана Кутня на Андрія Медведенка й призвело до наступного взяття воріт – в’юнкий форвард пройшов від центру ближче до воріт і низом спрямував м’яч у дальній кут – 2:2. Певною мірою нічия стала би справедливим підсумком двобою, та іншої думки був досвідчений Хутренко, який поборовся, відібрав м’яч біля чужих воріт, відпасував на Медведенка, який і забив переможний для Otium гол.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Медведенко (Otium)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Володимир Чой (BT-Ukraine)
«Жалівся» на нього капітан FC Pegas Олександр Бабійчук, сказавши, що це воротар виграв гру в його команди!

300 СПАРТАНЦІВ/СЕНСАЦІЯ ТУРУ. AFC Bender
Уп’ятьох провели гру з AFC Evraztrade «футурамні». Вирвали під дощем нічию 2:2. За дві хвилини до кінця гри Валерій Корнілов, який за воротаря був, зробив дальній зрячий навіс в ноги Дмитру Борзілову, голкіпер вийшов на нього, намагаючись завадити, і помилився. А Борзілов м’яч приборкав, розвернувся і забив! Після цього Корнілов ще й у поперечку пробив! Була би неймовірна перемога, але і 2:2 – справді почесна нічия для «футурамних»! У той час як вони вибороли перше очко в сезоні, «трейдери» можуть посипати голови попелом на знак випущеної з рук перемоги.
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. FC Pegas 2:4 BT-Ukraine
РОДЗИНКА ТУРУ. 2:2
Три матчі з шести завершилися з таким рахунком, причому двічі це зробив AFC Spartan, розписавши бойові нічиї з Carleone та «ПБФ».
ПОДІЯ ТУРУ. Перша поразка Hammers
AFC Spartan і BT-Ukraine зрівнялися за набраними очками з «молотобійцями», проте останні провели на матч менше.

Автор: Віктор Петрушов