Новини турніру

(093)273-57-67
Футбол Укркубок Фурніком Soccer
Parimatch3 Seco Parimatch Вияр
Віді-Трейд Parimatch

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Otium 0:5 Coffeelat Whaleapp 0:5 Digital Choo Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1FC Drive00
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2020-01-16 13:08:00

Ану ж, зізнайтеся, хто готовий приєднатися до еліти?

З новим туром, першим у новому році, турнір «В9ку» Parimatch перетне екватор. Час замислитися про майбутнє. Тому й виникло в мене питання: хто ж проб’ється до Прем’єр-ліги, та чи готові вони до такого виклику? І чи існує «прірва» між першим і другим за рангом дивізіонами?

Ще ніхто з учасників другого за силою дивізіону не втратив шанси на підвищення в класі. Не дивно буде, якщо «Ібіс» повернеться, а решта чого прагне? Як з’ясувалося, мої хвилювання щодо того, ніби команди Суперліги самі побоюються виступів в еліті, виявилися безпідставними. Усе як раз навпаки!

Владислав Безкурський, організатор «Бандерлони»: «Мета на сезон була обкатати новачкiв i перезавантажити команду. Але старт виявився напрочуд вдалим, значно кращим, ніж ми сподiвались, тому мета змiнилась: наразi ми прагнемо бiльшого. Хочемо бути як мінімум у трійці. Якщо цього досягнемо, то й про Прем’єр-лiгу поговоримо. Зараз всього лише підходимо до екватору. До того ж свята внесли корективи в нашу чудову минулорiчну iгрову форму, тому забiгати наперед не хочеться. Будемо рухатись вiд матчу до матчу, а в кiнцi сезону побачимо…»

Дмитро Сурдій, гравець команди Generals: «Ми повернулися, бо тут усе знайоме, а головна причина – хотіли провести зиму в залі. Думаю, що надовго. Але все ж таки наперед загадувати не будемо, бо чимало факторів впливають на наше життя. Мета в нас була чітка – змагатися за медалі. Виступати в Прем’єр-лізі ми вже пробували, там дійсно важко. Якщо зможемо цього разу, то звісно що спробуємо ще раз! Чому б ні? Розрив між лігами є, але він не критичний. Якщо не брати до уваги окремих «монстрів», то рівень більшості команд схожий, тож можна грати на рівних, що ми й доводили».

Андрій Василенко, капітан A.F.C Svyatosh: «Звичайно, ми готові до підвищення. Готові до виступів у Прем’єр-лізі. Мета на сезон була – бути в трійці. І ми до цього йдемо. Прогрес помітний – всі про це кажуть. Це завдяки тому, що ми давно граємо разом. Прийшов наш час. Попереду бачимо тільки успіхи та подальший ріст».
 
Марко Цапук, капітан команди MIF: «Як проб’ємося до найвищого дивізіону, то йти вгору готові. Прірви між Суперлігою та Прем’єр-лігою ми не бачимо. Грали з представниками нашої еліти спаринги, переконалися в цьому. Великі кадрові зміни пішли нам на користь, залучення досвідчених гравців допомогло. Дуже швидко та гладко відбулося об’єднання. Ми за два-три тури згуртувалися, і нині являємо собою єдине ціле. Є справжня команда, поєднана однією метою. Саме командна гра стала запорукою успіху».

Поговоривши начистоту з деякими, переконався, що й інші, всі без винятку, готові до нових викликів. Як бачите, всі прагнуть більшого, і це не дивно. Інакше навіщо? Тільки вперед і вгору!

Автор: Віктор Петрушов