ФК Восход 7:6 Веселе Штурм 10:5 ЕпіцентрК DREAM TEAM 8:0 39

1 Гужва 10 29 2.9
2 Сулімовський 9 19 2.11
3 Хрищенко 9 17 1.89

DREAM TEAM VS 39

Як не старалися «сусіди», як не намагалися, але програли свій останній матч за всіма статтями, не зумівши провести навіть гол престижу. Номінальні господарі грали, будучи впевнені у власних силах, що й дозволило їм здобути легку та ефектну перемогу з рахунком 8:0. У першому таймі Dream Team двічі вразив ворота суперника, постаралися Роман Попруга та Сергій Мороз. Якщо до перерви «39» ще якось намагався чинити опір, то після відпочинку команда повністю здалася на милість переможця. У підсумку Олексій Баранов оформив хет-трик, Сергій Мороз відзначився дублем, ще одного результативного пострілу завдав Валерій Альошкін. «Сусіди» один м’яч все ж таки забили, але, на жаль, тільки у власні ворота, прикрої помилки припустився Ігор Замицький. Dream Team завершує сезон на мажорній ноті, а от його супернику в міжсезоння треба буде серйозно попрацювати над поліпшенням власної гри.